Velež Mostar – Escaldes 1:1 (kon.) | Auda – B36 Tórshavn 2:0 (kon.)
FK Velež Mostar
1:1 (0:1)
Inter Escaldes
cz Streda 10.07.2024, 20:00 • Stadion Grbavica, Sarajevo (BIH) • Európska konferenčná liga • Predkolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 7:7. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:15. (22:21:07)

V prvním předkole Konferenční ligy se zrodilo poměrně velké překvapení, když andorský celek Inter Escaldes uhrál na hřišti bosenské Veleže Mostar remízu 1:1. Hosté vedli od 34. minuty, kdy se trefil záložník z Rovníkové Guiney López. Ve druhém poločase vyšlo domácím skvěle střídání. V 62. minutě přišli na hřiště Ante Oreč a Elzio Alvesa druhý jmenovaný tomu prvnímu nahrál na gól na konečných 1:1.

90+6

90+5
    Žlutá karta pro tým FK Velež Mostar (Klemen Šturm).

87
    Střídání v týmu FK Velež Mostar:
    ze hřiště odchází Asmir Suljić, přichází Adin Bajrić.

84
    Střídání v týmu Inter Escaldes:
    ze hřiště odchází Camilo Puentes, přichází Alex Sánchez,
    ze hřiště odchází Jean-Luc Assoubre, přichází Sascha Andreu.

77
    ze hřiště odchází Omar Pršeš, přichází Milan Jevtović.

70
    Žlutá karta pro tým Inter Escaldes (Camilo Puentes).
    65. Elzio ALVES - 1:1

65
    Velež Mostar právě vstřelil branku!
    Tečovanou dorážkou zařídil vyrovnání po rychlé akci náhradníků ELZIO ALVES. Asistence: Ante Oreč.

62
    ze hřiště odchází Karlo Išasegi, přichází Ante Oreč,
    ze hřiště odchází Dino Halilović, přichází Elzio Alves.

ze hřiště odchází Jilmar Torres, přichází Ángel De La Torre,
    ze hřiště odchází Domi Berlanga, přichází Víctor Martínez.

51
    ze hřiště odchází Joan López, přichází Hamza Ryahi.

46
    ze hřiště odchází Mihael Mlinarič, přichází Nermin Haskič.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 21:04.

První poločas je za námi a zatím se nám rodí velké překvapení, protože trpaslík z Andory inter Escaldes vede díky brance Joana Lópeze z 34. minuty nad bosenským favoritem Veleží Mostar 1:0. Hosté měli více střeleckých pokusů i rohových kopů, takže vedou zaslouženě.