Ordabasy – Petrocub Hîncești 0:0 (kon.) | Flora – Celje 0:5 (kon.) | Slovan Bratislava – FC Struga sk 4:2 (kon.)
RFS Riga – Larne 3:0 (kon.) | KÍ Klaksvík – Differdange 2:0 (kon.) | Razgrad – Batumi 3:1 (kon.)
Minsk – Pjunik 0:0 (kon.) | Banja Luka – Egnatia 1:0 (kon.)
PFC Ludogorets Razgrad
3:1 (2:0)
Dinamo Batumi
cz Streda 10.07.2024, 20:00 • Ludogorec Arena, Razgrad • Liga majstrov • Predkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Krásný středeční večer z bulharského Razgradu! Nová sezóna Ligy mistrů se rozjíždí na plné obrátky v úvodní předkole. V jednom z nich na svém domácí hřišti PFK Ludogorec Razgrad přivítá gruzínské Dinamo Batumi.

PFK Ludogorec Razgrad: Padt – Witry, Verdon, Almeida, Nedyalkov (C) – Naressi, Nedelev, Chochev – Rick, Rwan Seco, Tekpetey
    Náhradníci: Bonmann, Hristov – Terziev, Piotrowski, Tissera, Kurtulus, Son, Duarte, Sundberg
    Trenér: Georgi Dermendzhiev

Dinamo Batumi: Silva – Mali, Kobakhidze (C), Kharabadze, Wanderson – Mamuchashvili, Santos, Victor – Gudushauri, Blesa, Gomis
    Náhradníci: Turmanidze, Kharatishvili – Soilihi, Mujiri, Mara, Tambedou, Inaishvili, Injgia, Chiteishvili
    Trenér: Andriy Demchenko

Rozhodčí: Schröder – Gittelmann, Wessel (vš. GER).

1

13
    Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
    Domácí celek míří do brzkého vedení! BERNARD TEKPETEY stál u konce nádherné akce až do kuchyně. Na trefu mu asistoval Rick. – 1:0.
    13. Bernard TEKPETEY - 1:0

24
    Bulharské mužstvo jde do dvoubrankového trháku! Za hranicí velkého vápna napřáhl ke střele RICK. Jeho skvělý pokus se ještě otřel o brankovou konstrukci a končí v síti. – 2:0. Asistence: Rwan Ceco.
    24. RICK - 2:0

32
    Žlutá karta pro tým Dinamo Batumi (Alef Santos).

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

45+2
    Žlutá karta pro tým Dinamo Batumi (Levan Kharabadze).

45+3

Úvodní dějství prvního předkola Ligy mistrů mezi Ludogorecem Razgrad a Dinamo Batumi je u svého konce. Roli jasného favorita zatím bulharské mužstvo potvrzuje na jedničku. Už ve 23. minutě otevřel skóre po nádherné akci Tekpetey. O pár chvilek později skončila v síti nádherná střela Ricka. Poločasová přestávka se ponese za stavu 2:0.

Druhý poločas začne přibližně v 21:04.

46

46
    Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad:
    ze hřiště odchází Anton Nedyalkov, přichází Son.

62
    Batumi právě vstřelilo branku!
    Máme tady snížení gruzínského celku! VLADIMER MAMUCHASHVILI dostal ideální přihrávku do pokutového území. Zde pohotově překonal bezradného Padta a drama je na světě. – 2:1. Asistence: Honore Gomis.
    62. Vladimir MAMUCHASHVILI - 2:1

67
    ze hřiště odchází Bernard Tekpetey, přichází Caio Vidal,
    ze hřiště odchází Rwan Seco, přichází Matias Tissera,
    ze hřiště odchází Todor Nedelev, přichází Jakub Piotrowski.

72
    Bulhaři si berou zpět dvougólové vedení! ASLAK FONN WITRY vzal na svá bedra rozehrávku standardní situace. Z dobré palebné pozice při zemi překonal zeď i brankáře Silvu. – 3:1. Bez asistence.
    72. Aslak Fonn WITRY - 3:1

72
    Střídání v týmu Dinamo Batumi:
    ze hřiště odchází Jalen Blesa, přichází Uerdi Mara.

76
    ze hřiště odchází Jean Victor, přichází Bubacarr Tambedou.

85
    Žlutá karta pro tým Dinamo Batumi (Paata Gudushauri).

90
    ze hřiště odchází Honore Gomis, přichází Revazi Injgia.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90+7

Úvodní zápas prvního předkola Ligy mistrů mezi Ludogorecem Razgrad a Dinamem Batumi je u svého konce. Lepší výsledek do odvety si odnáší domácí celek, který byl od začátku jasně lepší. Už ve 13. minutě ho poslal do vedení po nádherné akci Tekpetey. O pár chvilek později zvyšoval střelou za vápnem Rick. Ve druhé půli přišlo snížení z kopačky Mamuchashviliho, na to ovšem zareagoval z přímého kopu Witry. Tím upravil výsledek na konečných 3:1.

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 5:1. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 21:13.

To je pro dnešek vše. Přeji dobrou noc a budu se těšit u dalších textových přenosů. (22:02:38)

Matyáš Kotlan

Góly: 13. Tekpetey (Rick), 24. Rick (Seco), 72. Witry – 62. Mamuchashvili (Gomis)

Karty:   32. Santos (FBA), 45+2. Kharabadze (FBA), 85. Gudushauri (FBA)

PFC Ludogorets Razgrad: Padt – Witry, Verdon, Almeida, Nedyalkov (C) (46. Son) – Naressi, Nedelev (67. Piotrowski), Chochev – Rick, Rwan Seco (67. Tissera), Tekpetey (67. Vidal)
    Náhradníci: Bonmann, Hristov – Terziev, Kurtulus, Duarte, Sundberg

Tréner: Georgi Dermendzhiev

Dinamo Batumi: Silva – Mali, Kobakhidze (C), Kharabadze, Wanderson – Mamuchashvili, Santos, Victor (76. Tambedou) – Gudushauri, Blesa (72. Mara), Gomis (90. Injgia)
    Náhradníci: Turmanidze, Kharatishvili – Soilihi, Mujiri, Inaishvili, Chiteishvili

Tréner: Andriy Demchenko

Rozhodca: Schröder – Gittelmann, Wessel (vš. GER)