Česko – Nemecko | 3:0 (kon.) |
Slovensko – Švajčiarsko | 3:0 (1:3 po s.n.) |
Michalovce – Nitra | 5:2 (kon.) |
Třinec – Sparta Praha | 2:1 (po pr.) |
St. Louis – Chicago | 5:2 (kon.) | | | Edmonton – Vegas | 5:1 (kon.) | | | Vancouver – Arizona | 3:4 (po pr.) |
Fínsko – Švajčiarsko | 3:1 (kon.) | | | Česko – Nemecko | 1:0 (kon.) | | | Kanada – Švédsko | 5:1 (kon.) |
Česko – Lotyšsko | 2:3 (0:1 po s.n.) |
koniec
Fínsko
3:1
(1:1, 1:0, 1:0)
Švajčiarsko
Michal Luxa
Góly a asistencie:
11. Nieminenová, 37. Tapaniová (Nieminenová), 43. Laitinenová (Karvinenová, Tapaniová) – 2. Weyová (Müllerová, Christenová)
Rozhodca: Doyleová (USA), Tassoniová (USA) – Gutauskasová (CAN), Toddová (CAN)
Diváci:
Nepremenená penalta:
Fínsko:
Aholaová (Keisalaová) – Hiirikoskiová (C), Laitinenová, Rantalaová, Savolainenová, Yrjöläová, Parkkonenová, Savanderová – Holopainenová, Vainikkaová, Tulusová (A) – Nieminenová, Karvinenová (A), Tapaniová – Vanhanenová, Schalinová, Sundelinová – Nylundová, Vesaová, Liikalaová – Antti-Roiková.
Náhradníci:
Tréner: Juuso Toivola
Švajčiarsko: Brändliová (Maurerová) – Christenová, Stalderová (C), Vallarioová, Baechlerová, Büchiová, Wetliová, Rosselová – Weyová, Leemannová, Müllerová (A) – Zimmermannová, Herzigová, Martiová – Quennecová, Ryhnerová, Schaeferová – Ingoldová, Enzlerová, Balzerová – Jorayová.
Náhradníci:
Tréner: Colin Muller
Náhradníci:
Tréner: Juuso Toivola
Švajčiarsko: Brändliová (Maurerová) – Christenová, Stalderová (C), Vallarioová, Baechlerová, Büchiová, Wetliová, Rosselová – Weyová, Leemannová, Müllerová (A) – Zimmermannová, Herzigová, Martiová – Quennecová, Ryhnerová, Schaeferová – Ingoldová, Enzlerová, Balzerová – Jorayová.
Náhradníci:
Tréner: Colin Muller
Rozhodca: Doyleová (USA), Tassoniová (USA) – Gutauskasová (CAN), Toddová (CAN)
Diváci:
Lara Stalderová – 2 min., nedovolené bránění.
Siiri Yrjöläová – 2 min., nedovolené bránění.
Susanna Tapaniová – 2 min., nedovolený zásah tělem (ženy).
Ronja Savolainenová – 2 min., hákování.
Noemi Ryhnerová – 2 min., podrážení.
Siiri Yrjöläová – 2 min., držení.
Alessia Baechlerová – 2 min., vražení na hrazení.
Nelli Laitinenová – 2 min., nedovolený zásah tělem (ženy).
Ronja Savolainenová – 2 min., nedovolené bránění.
Vyloučení v týmu Finsko:
Sofianna Sundelinová – 2 min., hrubost.
Vyloučení v týmu Švýcarsko:
Kaleigh Quennecová – 2 min., hrubost.