Carolina – Boston 1:4 (kon.) | Columbus – NY Islanders 2:4 (kon.) | Montreal – Tampa Bay 4:7 (kon.)
Ottawa – Florida 0:6 (kon.) | Washington – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Minnesota – Colorado 2:5 (kon.)
Nashville – St. Louis 6:3 (kon.) | Winnipeg – Calgary 5:2 (kon.) | San Jose – LA Kings 1:2 (kon.)

2. Juuse Saros (NSH) 44 zákroků
    3. Anthony Beauvillier (NSH) 1+0 (05:54:32)

59:23 Mark JANKOWSKI - 6:3

59:23
    Nashville právě vstřelil branku!
    Do prázdné branky poslal kotouč MARK JANKOWSKI.

58:16
    Kotouč do prázdné branky poměrně snadno dovezl FILIP FORSBERG. Asistence: Gustav Nyquist a Ryan McDonagh.
    57:46 Jordan KYROU - 4:3

57:46
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Bleskově využitá přesilovka a šance hostů ožívají, tvrdou ránou se prosazuje JORDAN KYROU. Asistence: Justin Faulk a Pavel Bučněvič.

57:30
    Jérémy Lauzon – 2 min., podrážení.

57:05
    Domácí znovu odehráli kotouč do středního pásma a šli střídat.

56:43
    Blues se snaží zdramatizovat zápas, ale obrana Predators je nyní dost pozorná.

56:04
    Jordan Kyrou minul branku, následně byl pozorný brankář.

56:00
    Hosté hrají znovu bez brankáře.

55:33
    Komerční přestávka.

55:15
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Predators míří za výhrou a pro Blues se případná cesta do play-off zatím dost komplikuje.

52:35
    Blues bojují, snaží se s výsledkem něco udělat, ale od soupeře nedostávají mnoho prostoru.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 1. Josi (O'Reilly, F. Forsberg), 22. F. Forsberg (Nyquist, O'Reilly), 40. Beauvillier, 45. McCarron (Sherwood), 59. F. Forsberg (Nyquist, McDonagh), 60. Jankowski – 8. Saad (R. Thomas), 47. Neighbours (Faulk, Krug), 58. Kyrou (Faulk, Bučnevič)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – McDonagh, Josi, Lauzon, A. Carrier, L. Schenn, Stastney – F. Forsberg, O'Reilly, Nyquist – Zucker, Sissons, Beauvillier – Jankowski, Novak, Evangelista – Co. Smith, McCarron, Sherwood.
    St. Louis Blues: Binnington (Hofer) – Leddy, Parayko, Krug, Faulk, Tucker, Kessel – Saad, R. Thomas, Neighbours – Toropčenko, Bučnevič, Kyrou – Z. Bolduc, B. Schenn, Kapanen – Hayes, N. Walker, Blais.

Rozhodca: Kozari, Luxmore – Tobias, Mills

Diváci: 17 420