Plzeň – Servette 0:0 (3:1 po pen.) | Fenerbahce – St.Gilloise 0:1 (kon.) | Solún – D. Záhreb 5:1 (kon.)
Fiorentina – Haifa 1:1 (kon.) | Aston Villa – Amsterdam 4:0 (kon.) | Brugge – Molde 3:0 (kon.)
Lille – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Tel Aviv – Olympiakos 1:6 (po pr.)
Aston Villa FC
4:0 (1:0)
Ajax Amsterdam
cz Štvrtok 14.03.2024, 21:00 • Villa Park, Birmingham • Európska konferenčná liga • Osemfinále

83
    Poslední střídání také u Aston Villy. Ze hřiště odchází Douglas Luiz a místo něj nastupuje Omari Kellyman.
    81. Moussa DIABY - 4:0

81
    Aston Villa právě vstřelila branku!
    A máme tu čtvrtý gól domácího týmu! Borna Sosa nešťastně tečoval míč přímo do běhu MOUSSOVI DIABYMU a ten šel sám na brankáře Ramaje a střelou do šibenice navýšil náskok domácích.

79
    V 79. minutě je tu další střídání Ajaxu. Ze hřiště odchází Devyne Rensch a místo něj naskakuje Benjamin Tahirović.
    75. Jhon DURÁN - 3:0

75
    Hráči Ajaxu udělali v obraně další chybu a dopředu mířili Durán s Diabym. Právě JHON DURÁN se dostal k zakončení a jeho střela, která šla od břevna do branky a poté znova do břevna, upevňuje domácím vedení.

74
    Střídání Aston Villy. Hřiště opouští křečemi postižený Diego Carlos, místo něj naskakuje na závěrečných cca 20 minut bývalý hráč Barcelony Clément Lenglet. Střídá také Bailey, místo kterého přichází Tim Iroegbunam.

69
    V 69. minutě dochází ke střídání v týmu hostů. Ze hřiště odchází Josip Šutalo a přichází Anton Gaaei.

66
    Sivert Mannsverk na polovině hřiště stáhl k zemi rozbíhajícího se Durána, vidí druhou žlutou kartu a zápas pro něj končí!
    60. Leon BAILEY - 2:0

60
    Douglas Luiz nahrál míč LEONOVI BAILEYMU, který si dal dotek do vápna, několikrát přešlápl míč a zakončil na zadní tyč. Aston Villa vede 2:0 a Ajaxu se tento náskok bude už těžko dohánět.

59
    Durán se dostal k zakončení těsně před brankářem Ramajem, ale branku netrefil.

46
    Obrovská šance Durána, který však zhruba z penalty přestřelil branku Ramaje a skóre se nemění.

46
    O poločase došlo ke střídání v domácím týmu. Z hřiště odešel Morgan Rogers a nahradí ho Youri Tielemans.

45+5
    Obrovská šance Ajaxu! Chuba Akpom měl před sebou odkrytou branku, trefil se k tyči, ale Matthew Cash skvěle zasáhl a vykopl míč z brankové čáry.

39
    Druhé vynucené střídání v zápase. Odchází zraněný Ahmetcan Kaplan a místo něj nastupuje Chuba Akpom.

32
    Jak jsem avizoval, přichází střídání Ollieho Watkinse, který se však stihl prosadit a právě jeho gól zatím je tím, díky kterému domácí vedou. Nahradí ho Jhon Duran.
    25. Ollie WATKINS - 1:0

25
    Douglas Luiz poslal vynikající míč na přední tyč, kde si jej našel před chvílí ošetřovaný OLLIE WATKINS a nechytatelnou hlavičkou na zadní tyč posílá Aston Villu do vedení.

16
    Navíc útočník Aston Villy vidí žlutou kartu za faul na brankáře Ramaje, při kterém se sám zranil.

14
    Sivert Mannsverk fauloval zezadu skluzem Diabyho a vidí žlutou kartu. Aston Villa navíc bude mít k dispozici přímý kop ze zajímavé pozice.