Plzeň – Servette 0:0 (3:1 po pen.) | Fenerbahce – St.Gilloise 0:1 (kon.) | Solún – D. Záhreb 5:1 (kon.)
Fiorentina – Haifa 1:1 (kon.) | Aston Villa – Amsterdam 4:0 (kon.) | Brugge – Molde 3:0 (kon.)
Lille – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Tel Aviv – Olympiakos 1:6 (po pr.)
Aston Villa FC
4:0 (1:0)
Ajax Amsterdam
cz Štvrtok 14.03.2024, 21:00 • Villa Park, Birmingham • Európska konferenčná liga • Osemfinále

83
    Poslední střídání také u Aston Villy. Ze hřiště odchází Douglas Luiz a místo něj nastupuje Omari Kellyman.

79
    V 79. minutě je tu další střídání Ajaxu. Ze hřiště odchází Devyne Rensch a místo něj naskakuje Benjamin Tahirović.

74
    Střídání Aston Villy. Hřiště opouští křečemi postižený Diego Carlos, místo něj naskakuje na závěrečných cca 20 minut bývalý hráč Barcelony Clément Lenglet. Střídá také Bailey, místo kterého přichází Tim Iroegbunam.

69
    V 69. minutě dochází ke střídání v týmu hostů. Ze hřiště odchází Josip Šutalo a přichází Anton Gaaei.

46
    O poločase došlo ke střídání v domácím týmu. Z hřiště odešel Morgan Rogers a nahradí ho Youri Tielemans.

39
    Druhé vynucené střídání v zápase. Odchází zraněný Ahmetcan Kaplan a místo něj nastupuje Chuba Akpom.

32
    Jak jsem avizoval, přichází střídání Ollieho Watkinse, který se však stihl prosadit a právě jeho gól zatím je tím, díky kterému domácí vedou. Nahradí ho Jhon Duran.