Razgrad – Servette 0:1 (kon.) | D. Záhreb – Real Betis 1:1 (kon.) | Bodö/Glimt – Amsterdam 1:2 (po pr.)
Slovan Bratislava – Sturm Graz sk 0:1 (kon.) | Frankfurt – St.Gilloise 1:2 (kon.) | Ferencvároš – Olympiakos 0:1 (kon.)
Légia Varšava – Molde 0:3 (kon.)
Dinamo Záhreb
1:1 (0:1)
Real Betis
cz Štvrtok 22.02.2024, 18:45 • Stadion Maksimir (Záhřeb) • Európska konferenčná liga • Play-off

90+4
    Taktické střídání Dinama. Na hřiště jde na poslední minutky Tibor Halilović, který nahradil Petara Sučiće.

86
    Ze hřiště odchází jeden z nejlepších hráčů zápasu Arbër Hoxha, místo něj na poslední minuty naskakuje Sandro Kulenović.

80
    Poslední střídání Betisu. Místo Mirandy na hřiště přichází Xavi Pleguezuelo.

79
    Penalta se kopat nebude! Rozhodčí u videa správně viděl, že Arbër Hoxha fauloval jako první. Správné rozhodnutí.

77
    Penalta pro Dinamo! Arbër Hoxha byl faulován Bellerinem a rozhodčí jasně ukázal na penaltový puntík.

75
    V 75. minutě střídá také Dinamo. Přichází Dario Špikić místo střelce vyrovnávací branky Takura Kanka.

70
    Třetí střídání Betisu v zápase. Přichází Rodri místo Ruibala.

60
    Hned po gólu také došlo ke střídání na straně Betisu. Hřiště opoští Assane Diao a nahradí ho Héctor Bellerín.
    60. Takuro KANEKO - 1:1

60
    Dinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!
    Petković sklepl míč pod sebe na Hoxhu, ten prošel po levém kraji, dostal míč pod sebe a TAKURO KANEKO dopravil míč do odkryté branky Ruie Silvy. Půl hodiny před koncem tak Dinamo znovu vede v součtu 2:1 a je blíže postupu do osmifinále!

57
    Aitor Ruibal vidí žlutou kartu poté, co zezadu stáhl za dres k zemi Hoxhu.

51
    Další velká šance Betisu! José se dostal k zakončení z blízkosti, ovšem i jeho střela byla zblokována a dopředu jde Dinamo.

49
    Trenér Dinama vidí žlutou kartu poté, co se mu nelíbilo rozhodnutí rozhodčího.

46
    Okamžitě přišla obrovská šance Betisu! Abde Ezalzúlí se protáhl po křídle, předl míč na Fekira, ale jeho střela byla zblokována a Dinamo se ubránilo.

46
    Trochu nečekaně došlo o poločase ke střídání na polovině Betisu. Ze hřiště odchází střelec vedoucí branky Cédric Bakambu a přichází Willian José.

40
    Petkovič po faulu na polovině soupeře vidí žlutou kartu a Betis může pokračovat v tlaku.
    39. Cédric BAKAMBU - 0:1

39
    Real Betis právě vstřelil branku!
    CÉDRIC BAKAMBU při debutu dokázal skórovat z bezprostřední blízkosti patičkou po centru Aitora Ruibala. Sevillský klub tak srovnává dvojzápas a nutno říci, že v posledních pěti minutách visel gól Betisu ve vzduchu.

22
    Obrovská šance pro Dinamo! Maxime Bernauer dostal míč pod sebe a na hranici malého vápna zakončoval Bruno Petković, ovšem jeho střela skončila těsně nad břevnem!