Toulouse – Benfica 0:0 (kon.) | Rennes – AC Miláno 3:2 (kon.) | Freiburg – Lens 3:2 (po pr.)
Karabach – Braga 2:3 (po pr.) | AS Rím – Feyenoord 1:1 (4:2 po pen.) | Sparta Praha – Galatasaray 4:1 (kon.)
Marseille – Doneck 3:1 (kon.) | Lisabon – YB Bern 1:1 (kon.)
FK Karabach
2:3 (0:0)
Sporting Braga
cz Štvrtok 22.02.2024, 18:45 • Tofig Bahramov Stadium, Baku • Európska liga • Play-off

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 8:9. Střely mimo: 3:9. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 17:18. (21:24:45)

Je konec! Karabach nakonec po heroickém výkonu v prodloužení postupuje do další fáze Evropské ligy! Karabach měl dnešní duel skvěle rozehraný, ale vinou červené karty dostal Bragu na koně. V 72. minutě se poprvé prosadil Roger Fernandes a o dvanáct minut později přidal druhou branku Alvaro Djaló. V prodloužení vykřesal domácím naději Silva, nicméně pět minut před koncem proměnil penaltu Banza. Vše vypadalo, že o postupujícím rozhodne penaltový rozstřel, ale v nastavení rozhodl Nariman Achundzade.

120+5
    Andrej Luňov si připsal výborný zákrok a domácí celek už je skutečně blízko k postupu!

120+4
    Žlutá karta pro tým SC Braga (Simon Banza).
    120+1. Nariman ACHUNDZADE - 2:3

120+1
    FK Karabach právě vstřelil branku! Neskutečný závěr duelu pro domácí celek! Karabach v nastaveném čase prodloužení rozhoduje o svém postupu do další fáze Evropské ligy! Hrdinou domácího celku se stal NARIMAN ACHUNDZADE!

119
    Braga se v závěru utkání tlačí vpřed. Abel Ruiz poslal centr do vápna, ale domácí defenziva zasáhla.

117
    Střídání v týmu FK Karabach:
    ze hřiště odchází Abdellah Zoubir, přichází Redon Xhixha.
    116. Simon BANZA - 1:3

116
    Braga právě vstřelila branku! Braga přidává třetí branku! K penaltě se postavil SIMON BANZA, který s přehledem rozjásal hostující příznivce!

Penalta pro Bragu! Bahlul Mustafazade faulem dal portugalskému celku šanci.

114
    Pozor! Sudí se jde po souboji před brankou Karabachu podívat na video! Bude z toho penalta pro Bragu?

112
    Žlutá karta pro tým FK Karabach (Bahlul Mustafazade).

111
    Žlutá karta pro tým SC Braga (Cher Ndour).

110
    Jankovič dohrál souboj na polovině hrací plochy, nicméně sudí nechává pokračovat ve hře.

109
    ze hřiště odchází Marko Vešović, přichází Nariman Achundzade,
    ze hřiště odchází Júlio Romão, přichází Patrick Andrade.

107
    Braga se drala vpřed, jenže asistent rozhodčího odmával ofsajd.

106
    Domácí obstarali výkop do druhého poločasu prodloužení. Karabach je patnáct minut od postupu.

Tomáš Kubečka

Góly: 102. M. Silva, 120+1. Achundzade – 72. R. Fernandes (Bruma), 84. Djaló (Bruma), 116. Banza (pen.)

Karty:   36. Romão (KBK), 55. Cəfərquliyev (KBK), 89. Bajramov (KBK), 112. Mustafazade (KBK) – 57. Gómez (BRG), 88. P. Oliveira (BRG), 101. Djaló (BRG), 111. Ndour (BRG), 120+4. Banza (BRG)   58. Cəfərquliyev (KBK)

Střely na branku: 8:9. Střely mimo: 3:9. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 17:18.
    FK Karabach: Luňov – Vešović (109. Achundzade), Mustafazade, B. Hüseynov, Cəfərquliyev – Romão (109. P. Andrade), Janković – L. Andrade (76. M. Silva), Benzia (61. Bajramov), Zoubir (117. Xhixha) – Juninho (75. Keyta).
    Náhradníci: Gugešašvili, Ramazanov – A. Hüseynov, Isajev, K. Medina, Medveděv.

Sporting Braga: Matheus – Gómez (64. Bruma), P. Oliveira (91. Saatçı), Niakaté, Borja (70. Lopes) – Moutinho (71. V. Carvalho), Pizzi (46. Djaló), Zalazar (56. Ndour) – Banza, Ruiz, R. Fernandes.
    Náhradníci: Horníček, Sá – Fonte, Chissumba, J. Mendes, Soumaré.
    15.02.2024
    Braga - Karabach 2:4

Góly: 44. Banza, 90+1. Moutinho (pen.) – 21. Janković (pen.), 56. Zoubir, 66. Juninho (Zoubir), 69. Juninho (Zoubir)

Karty:   45+2. Ruiz (BRG) – 30. M. Silva (KBK), 76. Romão (KBK)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 15:11. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:13.