Razgrad – Servette 0:1 (kon.) | D. Záhreb – Real Betis 1:1 (kon.) | Bodö/Glimt – Amsterdam 1:2 (po pr.)
Slovan Bratislava – Sturm Graz sk 0:1 (kon.) | Frankfurt – St.Gilloise 1:2 (kon.) | Ferencvároš – Olympiakos 0:1 (kon.)
Légia Varšava – Molde 0:3 (kon.)
Dinamo Záhreb
1:1 (0:1)
Real Betis
cz Štvrtok 22.02.2024, 18:45 • Stadion Maksimir (Záhřeb) • Európska konferenčná liga • Play-off

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:13. (20:46:07)

Dinamo Záhřeb dokázalo ve druhé půli vyrovnat náskok Betisu získaný gólem Bakambua a díky trefě japonského křídelníka Kaneka postupuje do osmifinále Konferenční ligy! S pohledem na statistiky se s vámi pro dnešek loučím, přejí vám krásný zbytek večera a zase někdy u kvalitního evropského fotbalu na počtenou!

90+6

90+6
    Poslední šance pro Betis!

90+5
    Rodri pronikal po pravé straně, ale Sandro Kulenović se dobře vrátil a dostal míč do autu.

90+5
    Faul Xaviho Pleguezuela a Dinamo má v moci míč minutu před vypršením nastaveného času.

90+4
    Taktické střídání Dinama. Na hřiště jde na poslední minutky Tibor Halilović, který nahradil Petara Sučiće.

90+3
    Střela Rocy končí mimo branku. Další odkop od branky pro domácí.

90+3
    Aut pro Betis nedaleko od vápna Dinama.

90+2
    Rodri se teď nepochopil s Bellerinem a míč skončil v zámezí. Odkop od branky pro domácí.

90+1
    Centr odhlavičkoval Bellerin a poté Betis vybojoval atové vhazování.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Roh pro Dinamo po dobré bojůvce Petkoviće.

90
    Nabil Fekir vyzkoušel přímou střelu na branku, ovšem Ivan Nevistić se nenechal zaskočit a střelu polapil.

89
    Martin Baturina fauloval Rodriho 30 metrů od branky a Fekir si bere míč.

88
    Dario Špikić fauloval na polovině soupeře a Betis teď může dopředu.

87
    Centr Carvalha končí v zámezí. To hraje do karet Dinamu, které už je jen pár minut od postupu.

86
    Ze hřiště odchází jeden z nejlepších hráčů zápasu Arbër Hoxha, místo něj na poslední minuty naskakuje Sandro Kulenović.