Chodov – Ostrava 7:0 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
7:0 (2:0, 2:0, 3:0)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
cz Utorok 13.02.2024, 17:00 • SH České Budějovice • Pohár České pojišťovny - ženy (CZ) • Finále

Vítáme vás u on-line přenosu z finále POHÁRU ČESKÉ pojišťovny žen! Dnes se proti sobě postaví FAT PIPE Florbal Chodov a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Utkání začíná v 17:00.

FAT PIPE Florbal Chodov a jejich cesta do finále!

Chodov začal celou cestu Pohárem České pojišťovny v osmifinále s celkem Meťák České Budějovice na venkovní půdě, bez větších problémů potvrdily roli velkého favorita a vyhrály chodovské ženy přesvědčivě 19:0. Druhý zápas, tedy čtvrtfinále bylo opět povinností, kdy se proti Chodovu postavila SLAVIA Plzeň, průběh zápasu byl velice podobný, pevná obrana žen Chodova a produktivita směrem dopředu a byl z toho nakonec výsledek 10:0. Semifinále už bylo ale o něčem jiném, kdy Chodov odcestoval na derby proti Tatranu Střešovice. První třetina byla vyrovnaná a skončila remízou 1:1, ovšem druhá třetina přinesla jednu branku na straně Chodova, který toho skvěle využil a ještě ve třetí třetině přidal dvě branky a vyhrál 4:1 a posunul se tak do finále Poháru České pojišťovny! Nejproduktivnější hráčkou v poháru je za Chodov Eliška Chudá, která si připsala 6 kanadských bodů, což na poměr vstřelených branek není až zas tak moc, ale vidět, že tým z Prahy hraje týmově, poté jsou tu hráčky především se 4 KB. Uvidíme, jestli se Chodovu povede zvednout nad hlavu trofej České pojišťovny a zajistit si tak Pohár mistrů pro příští rok.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava a její cesta do finále!

Ostrava začala také v osmifinále stejně jako jejich dnešní soupeř a to na hřišti Fbc Aligators, kde to nebylo až zas tak přesvědčivé, ale stačilo to na pohodlnou výhru 9:2. Druhý zápas, tedy čtvrtfinále se odehrálo proti Prague Tigers, kde jsme sledovali velmi podobný průběh a hlavně výsledkově se to moc nelišilo od toho prvního, Ostravanky vyhrály 8:2 a zajistili si místo v semifinále. V semifinále došlo na městské derby proti Vítkovicím na jejich půdě, dá se říci, že rozhodla první a druhá třetina, kde Ostravanky utekly na rozdíl dvou branek a ve třetí třetině si už pohlídaly vítězství a mohli se tak radovat z postupu do Českých Budějovic, kde se odehraje finále. Nejproduktivnější hráčkou Ostravy je Pavlína Bačová s Paulínou Hudákovou, které si obě připsaly shodně 4 kanadské body, za nimi jsou hráčky většinou s třemi kanadskými body.

Poslední vzájemné utkání

V poslední třech utkáních zvítězila dvakrát Ostrava velmi těsně, jednou 3:2 a poté 5:4, mezi těmito dvěma zápasy dokázal Chodov svého soupeře doma přehrát docela jednoznačně 8:2, toto utkání bude dle mého opět velmi vyrovnané a navíc opatrné jelikož se jedná o finále Poháru České pojišťovny, ani jeden z týmů nebude chtít udělat chybu a neuvidíme takovou přestřelku, která v ženském florbale někdy bývá.

Úvodní sestavy

Trenér: Ondřej Neuman

Trenér: Jakub Robenek

Zdravím všechny florbalové příznivce! Dnes se podíváme na souboj ve finále Poháru České pojišťovny, ve kterým se utká Chodov, ten si zvolil dnes modré dresy a Ostrava, která zvolila dresy žluté barvy. Přeji všem příjemnou zábavu.

00:01

0:01
    Úvodní buly vyhrály hráčky Ostravy.

0:28
    Ostrava podnikla hned velmi rychlý útok dopředu, ale míček si bez problému pohlídala Jana Christianová.

0:54
    První nedovolený zákrok, bylo to na Elišku Chudou, rozehrávat bude Chodov z útočného rohu hřiště.

1:18
    Baldreichová se vytočila do středu hřiště, ale její střela byla zablokována hned první blokující hráčkou Ostravy.

1:41
    Zatím se hraje opatrně z obou stran, ani jeden tým nechce udělat chybu hned ze startu utkání.

1:59
    Oba týmy zatím hrají na tři formace, oba trenéři chtějí točit pětky co nejrychleji, na hřišti se objevuje znovu první formace.

2:23
    Bínová se dostala velmi dobře až na polovinu Chodova, tam následně přišel faul od Naavaové, rozehrávat bude tým ve žlutých dresech.

2:52
    Paulína Hudáková zkusila vystřelit z velkého úhlu, ale Janu Christianovou nepřekvapila a připisuje si první úspěšný zákrok.

3:27
    Ostrava hraje nyní více aktivněji a snaží se jít jako první do vedení, vzápětí Ostravanky přicházejí o balónek a hra se trochu uklidní.

3:54
    Opět je na míčku ostravský celek, Galová udělala chybu a Havlíčková mohla dopředu jenže nic neriskovala a posunula míček zpět na polovinu hřiště.

4:23
    Trenér Jakub Robenek hned od začátku pobíhá na lavičce Ostravy, je vidět, že mu na dnešním finále hodně záleží.

4:41
    Ostrý faul v rohu hřiště na Kovaříkovou, rozhodčí nevylučují a je ponechána rozehrávka z útočného rohu Chodova.

5:09
    Stále čekáme na nějakou větší šanci, ani jeden tým se stále nepouští do větších a těžších kombinací.

5:27
    Nedovolený zákrok na Sigmundovou na polovině Ostravy, rozhodčí Staňková ihned píská faul.

5:50
    Chodov se dostal velmi rychle až před branku Tomšové, ale ta dokázala střelu Marie Havlíčkové zneškodnit a připsat si první těžší zákrok.

6:33
    Nahození až před branku Tomšové skončilo pouze v rohu hřiště za brankou Ostravy, kde ho hráčky ve žlutých dresech sbírají.

7:08
    Eliška Chudá uklidňuje celou situaci na své polovině, oba týmy střídají, Chodov bude pokračovat na míčku.

7:41
    Janatková nahodila míček z levé strany na Tomšovou ta bez problému chytá a drží na svém kontě nulu.

8:12
    Chalupová se dostala za branku Christianové, ale tam následně ztratila míček, Chodov je v posledních minutách aktivnější.

8:51
    Zagórska se výborně propletla s míčkem až do středu hřiště, předala míček na Hudákovou, ta si udělala místo, jenže vystřelila pouze do bloku!

9:16
    Kotzurová vybojovala nedovolený zákrok na polovině soupeřek, rozehrávat v rohu hřiště za brankou Chodova budou hráčky ve žlutém.

9:34
    Chodov se dostal do velké příležitosti, ale Tomšová dokázala vytěsnit míček po střele Baldreichové mimo branku!

10:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny první třetiny.

10:26
    Ostrava měla velké problémy s rozehrávkou a byla z toho střela Belicové, Tomšová opět velmi jistě chytá míček do svých rukou.

11:02
    Zagórska bojuje v rohu hřiště proti přesile, to se jí povedlo, ale následně ztratila míček Kotzurová.

11:34
    Dalekonosný pokus Naavaové, ale ta dokázala pouze nastřelit Tomšovou, která má v posledních vteřinách dost práce.

12:01
    Komerční přestávka. Po ní bude následovat rozehrávka Ostravy z útočného rohu.

12:24
    Skalíková krosovou přihrávkou nahrála na Pláškovou, ale ta trestuhodně minula míček a nedokázala vstřelit branku!

12:48
    Chodov měl teď dobrou pasáž, ale ani jedna střela nedokázala zamířit mezi tři tyče.

13:09
    Dobré nahození Kateřiny Kovaříkové, nakonec z toho bude rozehrávka za brankou Tomšové.

13:35
    Prontekerová se dokázala uvolnit do středu hřiště a následně skvěle vystřelit ke vzdálenější tyči, ale tam měla připravenou ruku Tomšová!

14:03
    Chalupová skvěle udržela míček na polovině Chodova, ale poté přišel faul na Pláškovou, takže oba týmy střídají a na balónku budou domácí.

14:32
    Ostrava uklidňuje hru na své polovině, stále čekáme na první vstřelenou branku v zápase.

14:58
    Pomalu se nám blíží konec první třetiny, Chodov je sice lepší v tuto chvíli, ale nedokáže si vypracovat nebezpečnější šance.

15:33
    Ostrý souboj u mantinelu, faulu se dopustily ostravské hráčky, rozehrávat bude domácí celek z útočné poloviny.

15:52
    Bačová se dostala do dobré pozice ze středu hřiště, ale trefila pouze dobře postavenou Janu Christianovou!

16:26
    Chodov se opět nikam nežene a bude čekat chvíli s rozehrávkou na své polovině.

16:50
    Oba týmy velmi rychle střídají, napomáhá to k rychlejší hře na obou stranách.

17:20
    Špatná rozehrávka Chodova pramenila v menší tlak Ostravy, ale ta s ním nenaložila vůbec dobře.

17:57
    Frantíková prodloužila míček až za branku Tomšové, ale nakonec je zašlápnutý balónek a hra je přerušena.

18:33
    Chodov právě vstřelil branku!
    Chodov jde do vedení! Kristína Belicová zapracovala na brankovišti poslala míček přesně na volnou MARII HAVLÍČKOVOU, která dokázala bez větších problémů dostat míček do branky Tomšové! Asistence: Kristína Belicová.

18:33
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava:
    Středulová – 2 min., Zdržování hry.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny, Ostrava se zatím velmi dobře v oslabení brání.

19:34
    Chodov jde do dvoubrankového vedení! Barbora Fáčková vybojovala míček na levém mantinelu a dokázala poslat míček na MIRVU NAAVAOVOU, která dokázala dostat z velké dálky míček pod horní tyč! Asistence: Barbora Fáčková.

20:00

Je za námi první třetina, která přinesla dvě branky! Chodov dokázal na konci první třetiny nejdříve dát branku po důrazu před brankou a poté využít přesilovou hru za zdržování hry. Stav je po první třetiny 2:0.

Střely v první části: 12:6.

Další třetina začne přibližně v 17:44.

20:01

20:01
    Úvodní buly vyhrály hostující hráčky.

20:29
    Ostravanky začaly velmi dobře ve druhé třetině snaží se hrát aktivně, ale chodovská obrana zatím vše bez problému zvládá.

20:57
    Velké zmatky před brankou Chodova, míček poskakoval velmi nebezpečně před Christianovou, ale nakonec se nic nestalo.

21:23
    Bačová velmi aktivně se snažila dostat do střelecké pozice, ale Chodov si opět vše pohlídal a může uklidnit hru.

21:55
    Belicová se dostala ke střele z otočky, ale nakonec její pokus zablokovala hned první blokující hráčka.

22:20
    Havlíčková to také vyzkoušela, ta má zatím nejvíce střel v zápase ze všech, ale pouze jedna se zatím vešla do branky.

22:47
    Paulína Hudáková mířila přesně do levého horního rohu, ale Jana Christianová dokázala skvěle zasáhnout a drží nulu na svém kontě!

23:16
    Celá hala podporuje velmi hlasitě oba dva celky, oba týmy se tak mohou opřít o diváckou podporu.

23:42
    Lucie Baldreichová se dostala výborně z pravé strany až před branku Tomšové, ale nakonec nedokázala dostat míček do branky a přestřeluje!

24:18
    Chodov měl velké problémy s rozehrávkou a toho využila Chalupová, která se dostala ke střele, jenže napálila pouze dobře postavenou Christianovou!

24:44
    nyní se nám hra dost uklidnila, je vidět, že Chodov se nikam hnát nemusí.

25:14
    První přečíslení Ostravy v zápase, ale hráčka na zadní tyči nedokázala dostat míček do branky! Velká škoda pro Ostravu!

25:31
    Nedáš, dostaneš! Lucie Baldreichová se dostala na balónek rychle přihrála krosem na volnou BARBORU FÁČKOVOU, která dokázala z první dostat míček do branky Tomšové! Asistence: Lucie Baldreichová.

25:59
    Belicová se z pravé strany dostala k brance Tomšové, ale nakonec zamířila pouze do dobře postavené brankářky hostujícího celku!

26:33
    Další velmi nebezpečná střela z velké dálky od Chodova, ale těsně minula levou tyč hostující branky, Ostrava si bere míček a uklidňuje hru.

27:04
    Oba týmy střídají, druhá třetina se zatím od té první výrazně liší.

27:45
    Další dlouhá kombinace Chodova na své polovině, následně po ostrém souboji pouští rozhodčí hru a hraje se dál.

28:11
    Plášková se dobře otočila do středu hřiště a stihla vystřelit, ale nakonec z toho byla pouze střela mimo branku.

28:41
    V posledních minutách Chodov dlouho čeká co s balónkem, hráčky Ostravy zatím vůbec nenapadají.

29:16
    Bačová se dostala ke střele ze středu hřiště, ale opět jen napálila první blokující hráčku před sebou.

29:45
    Barbora Vávrová se poprvé v zápase zapojila do hry, ale zatím nedokázala vymyslet nic nebezpečného.

30:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny zápasu!

30:35
    Velmi ostrý zákrok na jednu z hráče Ostravy, po komerční přestávce bude následovat volný úder pro Ostravu.

30:54
    Chodov má dle statistik stále více střel na branku, ale ve druhé třetině mají o jednu střelu více hráčky Ostravy, ale zatím to nevedlo ani k jedné úspěšné střele.

31:17
    Včelná si výborně poradila proti přesile a dokázala uklidnit hru, následně je pískaný faul na polovině hřiště, rozehrávat budou hráčky hostujícího celku.

31:33
    Chodov se opět usadil velmi jednoduše na polovině soupeřek, vzápětí střela Břeské mířila těsně nad branku Ostravy.

32:03
    Eliška Chudá získala balónek na polovině soupeřek, v posledních minutách je to hra na jednu branku.

32:37
    Dlouhé nahození až za branku Tomšové na Prontekerovou, která následně se vytočila do střely, ale nedokázala zamířit přesně do branky.

33:08
    Zagórska si vyměnila míček s Hudákovou a dopředu mohla opět druhá formace Chodova, ale ta už neměla síly a bude domácí tým začínat od své branky.

33:47
    Stále se hraje ve velkém tempu, tentokrát faulovala Vávrová a tu už mohlo být na dvě minuty, jenže rozhodčí nechtějí moc zasahovat do hry a bude se hrát dál.

34:21
    Ostrava se po delší době dostala před branku Christianové, ta v této třetině zatím moc práce nemá a pokud ano, tak to nejsou moc nebezpečné střely.

34:59
    Blíží se nám konec druhé třetiny a Ostrava by měla vstřelit alespoň jednu branku pokud chce dnes uspět.

35:40
    Tohle vypadá už pro Chodov velmi dobře! Barbora Fáčková dokázala dostat míček na volnou LUCII BALDREICHOVOU, která zamířila přesně ke vzdálenější tyči! Asistence: Barbora Fáčková.

36:07
    Nahození od Kotzurové skončilo pouze na první blokující hráčce, která uklidňuje hru za svou brankou.

36:34
    Rozhodčí stále pouštějí hru a je vidět, že dnes chtějí finále které se bude hrát v tempu a hlavně v plném počtu.

37:05
    Výborná atmosféra v Českých Budějovicích, každý fanoušek se snaží podporovat a vytváří tak skvělou atmosféru.

37:36
    Ostrava je už dlouho pod velkým tlakem, vzápětí Chodov uklidňuje hru na své polovině a jde rychle střídat.

38:08
    Další skvělá střela Prontekerové, která střílela ze středu hřiště, ale těsně minula levou tyč branky Tomšové!

38:47
    Chodov stále kombinuje v blízkosti hostující branky, následný pokus nedokázal zaplout do branky Tomšové, ta si s ním poradila.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:14
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov:
    Vejvodová – 2 min., Nedovolené vrážení.

39:34
    Baldreichová si dokázala pokrýt balónek a ušetřila spoustu času na polovině hřiště, Ostrava se následně už dokázala usadit před brankou Christianovou.

40:00

Je za námi druhá třetina, která byla opět jasně v režii Chodova, ten tlačil svého soupeře celou třetinu a dokázal z toho vstřelit dvě pěkné branky. Stav je tedy po druhé třetině 4:0. Uvidíme, jestli se dokáže ještě Ostrava vrátit do zápasu.

Střely ve druhé části: 4:3.

Další třetina začne přibližně v 18:22.

40:01

40:01
    Úvodní buly vyhrály hostující hráčky, tedy Ostrava.

40:19
    Ostrava dohrává přesilovou hru, ale zatím z toho byla pouze nepřesná střela za branku Chodova.

40:42
    Nyní se rozhodčí zapojil nechtěně do hry, hra je tak přerušena a hrát bude Ostrava po odevzdání míčku od Chodova.

40:59
    Pudišová se dokázala dostat do střelecké pozice, ale Jana Christianová dokázala včas zasáhnout!

41:14
    Chodov hraje v plném počtu.

41:48
    Chodov přežil i druhou část oslabení a pokud se nedopustí nějakých zbytečných chyb už by měly hráčky domácího celku dnes zvítězit.

42:23
    Další střela Zagórské, ale ta nakonec ze středu hřiště zamířila pouze nad branku Jany Christianové, která tak nemusela zasahovat!

42:45
    Prontekeorvá – 2 min., Vysoká hůl.

43:14
    Ostrava má k dispozici další přesilovou hru, kterou už by měla využít pokud dnes chce zvítězit.

43:25
    Chodov se dokázal osvobodit a pošetřit tak pár vteřinek z trestu Prontekerové.

43:54
    Tvrdá střela Hudákové od levého mantinelu, ale nakonec z toho byla střela jen do první bránící hráčky před ní.

44:09
    Stále sledujeme trpělivou kombinaci Ostravy, která už ale nemá moc času na skórování v přesilové hře.

44:40
    Krásný gól Chodova! Karolína Janatková přihrála na LUCII BALDREICHOVOU, která vylákala Tomšovou ven z branky, celou jí dokázala obkroužit a následně dostala míček do branky Ostravy a to vše bylo v oslabení! Asistence: Karolína Janatková.

44:45

45:14
    Celá střídačka Chodova je na nohou, hráčky cítí, že už je to velmi blízko, ale stále musí být koncentrovány až do konce zápasu.

45:54
    Veronika Tomšová nedokázala zachytiti míček, ale po střele z pravé strany jí pomohl vzdálenější tyč!

46:28
    Velmi ostrý zákrok v rohu hřiště za brankou Tomšové, rozhodčí nevylučují a bude se hrát dál.

46:50
    Jakub Robenek se stále snaží podporovat ostravské hráčky, ale ony samy vědí, že to už nebude vůbec jednoduché.

47:24
    Magdaléna Plášková se dostala ke střele z levé strany, střílela sice dobře, ale napálila pouze horní tyč branky Tomšové!

47:54
    Ostrava drží míček na své polovině, přesněji je to Chalupová, ale ta následně ztratila míček a vzaly si ho pod kontrolu hráčky Chodova.

48:26
    Dlouhý míček na Baldreichovou, která ale nedokázala překvapit Tomšovou a ta vzápětí jde na střídačku!

48:45
    Jakub Robenek už musí dělat co je třeba, uvidíme jestli se Ostravě podaří snížit.

49:19
    Jana Christianová dokázala skvěle zasáhnout proti střele Kotzurové a drží stále na svém kontě nulu!

49:46
    Veronika Tomšová se musela vrátit do branky, na míčku je Chudá, který posouvá na Kovaříkovou a drží balónek za brankou.

50:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny třetí třetiny.

50:24
    Ostrava zatím stále marně bojuje a vůbec jí to nejde v posledních minutách. Po komerční přestávce budeme pokračovat.

50:24
    Ostrava je opět v šesti, ale už bude muset vstřelit branku pokud chce vyrovnat.

50:51
    Baldreichová získala míček, ale nakonec z toho bude míček pro Ostravu, nahoře nyní výborně pracuje Barbora Vávrová.

51:23
    Chodov střílí šestou branku! LUCIE BALDREICHOVÁ v plném sprintu běžela k brance Ostravy a bekhendem dokázala míček dostat do odkryté klece! Bez asistence.

52:03
    Jakub Robenek opět odvolává Veroniku Tomšovou, která si nyní dost zaběhá v posledních minutách.

52:28
    Vejvodová nedokázala zpracovat míček do Chudé, ale to jí vůbec nemusí vadit, míček si doběhla a šetří čas, který zbývá.

53:02
    Další skvělý zákrok Jany Christianové, která dokázala opět bez problému zasáhnout!

53:30
    Ostrava si dokázala opět vybojovat míček zpět na své hole, ale už není na hřišti moc energie k tomu, aby dokázaly ještě otočit celé skóre.

53:59
    Chodov se drží stále na své polovině a nikam nepospíchá, uvidíme, jestli se alespoň jednou Ostrava dnes prosadí.

54:29
    Bohužel pro Ostravu další nepřesná střela, kterou nemusela řešit Christianová, rozehrávat bude ze své poloviny domácí celek.

54:55
    Pomalu se nám blíží konec třetí třetiny na Jakubu Robenkovi je vidět, že stále svému týmy věří a podporuje jej.

55:24
    Vávrová opět odváděla skvělou práci na poloviny soupeřek, Chodov tak ušetřil další vteřinky, které zbývají do konce třetí třetiny.

55:48
    Bačová dokázala udržet balónek, ale toho času je stále méně a méně, troufnu si říct, že tohle už Ostrava nestihne.

56:18
    Chodov se opět dostal až na polovinu soupeřek, Tomšová se už ani nevrací na své pracoviště, následně se dostal míček až mimo hřiště.

56:39
    Oddechový čas pro tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.

56:52
    Chodov dává další hřebík do odkryté branky! BARVORA VÁVROVÁ dokázala zachytit míček na své polovině, poté s ním utíkala až před branku Ostravy a balónek už poté bez problému dopravila do branky Ostravy! Bez asistence.

57:33
    Ostrava se stále snaží o hru bez brankářky, ale nyní se spíš hraje o nulu Jany Christianové, která by si ji dnes rozhodně zasloužila.

58:10
    Chudá udržela balónek a Chodov stále velmi dobře šetří čas na polovině soupeřek, které ale ještě srdnatě bojují.

58:30
    Další dlouhé vyhození přes celé hřiště od chodovské obrany, Ostrava chce alespoň překazit nulu Janě Christianové.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

59:15
    Na ostravské střídačce je vidět zklamání, Ostrava stále ale chce překazit nulu Christianové!

59:47
    Štolbová mířila na odkrytou branku, ale je z toho nakonec pokus těsně vedle okryté klece!

FAT PIPE Florbal Chodov – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:0
    Branky a nahrávky: 19. Havlíčková (Belicová), 20. Naavaová (Fáčková), 26. Fáčová (Baldreichová), 36. Baldreichová (Fáčková), 45. Baldreichová (Janatková), 52. Baldreichová, 57. Vávrová. Rozhodčí: Václav Patera a Nikola Staňková. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. Diváci: 1074. Zásahy brankářů: 17:16. Po třetinách: 2:0, 2:0, 3:0.

Je konec! Pohár České pojišťovny si nakonec odvezou hráčky Chodova, pro které je to třetí trofej v klubové historii! Ostrava nebyla horším týmem, ale nedokázala proměňovat důležité šance a to je stálo dnes vítězství.

Nejlepší hráčky dnešního utkání

Chodov – Jana Christianová
    Ostrava – Veronika Rybičková

Nikola Staňková a Václav Patera zvládli své první finálové utkání velmi dobře a nechali plynout hru, což napomohlo k atraktivitě zápasu a zaslouženě jsou také oceňováni.

Hráčkám Ostravy byly předány stříbrné medaile, ale teď už přichází řada na Chodov, který je velmi natěšený na předání zlatých medailí a Poháru České pojišťovny!

Daniele Frantíkové je předán Pohár České pojišťovny a jde si ho užít se svými spoluhráčkami a navíc to znamená, že si příští rok Chodov zahraje Pohár mistryň!

To je ode mě vše a těším se na vás u zápasu mužů mezi Tatranem a Chodovem! (19:05:59)

Adam Náhončík

Góly a asistencie: 19. Havlíčková (Belicová), 20. Naavaová (Fáčková), 26. Fáčová (Baldreichová), 36. Baldreichová (Fáčková), 45. Baldreichová (Janatková), 52. Baldreichová, 57. Vávrová

Využitie: 1:0. Zásahy brankárov: 17:16.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Christianová (Bačková) – Naavaová, Balková, Fáčková, Frantíková (C), Plášková, Skalíková, Jiříková – Kovaříková, Chudá, Vejvodová – Prontekerová, Janatková, Baldreichová – Břeská, Havlíčková, Belicová – Vávrová, Štolbová.
    Tréner: Ondřej Neuman

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Prátová) – Bínová, Hudáková, Sigmundová, Rybičková, Gálová, Včelná – Zagórska, Kotzurová, Pudišová – Bačová, Vrlíková (C), Káčová – Niemczyková, Chalupová, Hurníková – Feiková, Hudáková, Středulová.
    Tréner: Jakub Robenek

Rozhodca: Václav Patera a Nikola Staňková