Rayo Vallecano – Valencia 0:1 (kon.) | Atlético Madrid – Getafe 3:3 (kon.) | Granada – Sevilla 0:3 (kon.)
Granada CF
0:3 (0:2)
FC Sevilla
cz Utorok 19.12.2023, 21:30 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španielska LaLiga • 18. kolo

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 2:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:10. (23:29:37)

Quique Sánchez Flores začal své působení na lavičce Sevilly skvěle. Jeho svěřenci totiž vítězí v Granadě 3:0!

Hosté si vytvořili dvougólový náskok už v prvním poločase. Ve 23. minutě střelu Adrii Pedrosy nešťastně tečoval Ricard Sánchez a míč zapadl až do brány. Ve 32. minutě se pak nádherně z dálky trefil Lucas Ocampos. Na začátku druhé půle se prosadil hlavou po standardní situaci Sergio Ramos, pro něhož to byl první gól v La Lize po návratu do Sevilly. Domácím ještě mohl vykřesat naději kapitán Puertas, jehož ale skvěle vychytal Dmitrović. Poté už zaujala jen odvolaná červená karta pro sevillského mladíka Manuela Buena, který krátce po příchodu na hřiště fauloval Boyého. Po intervenci VAR však sudí Bosquets svůj verdikt přehodnotil a udělil jen žlutý kartón.

90+4

90+4
    Pro faul od Fernandeze si došel Juanlu Sánchez a Sevilla zřejmě dohraje míč s balónem.

90+3
    Zápas se už dohrává. Sevilla si odveze z Granady důležité tři body.

90+2
    Hostující gólman Dmitrović si pohlídal dlouhý balón. Vyběhl mimo šestnáctku a odhlavičkoval míč do bezpečí.

90+1
    Tak čtyři minuty nastavení.

90
    Běží už poslední minuta řádné hrací doby. Byla tam nějaká prodleva s VAR a odvoláním červené karty pro Buena. Jinak asi sudí nemá důvod Granadu zbytečně trápit.

89
    Právě Marcão se nenechal na hranici šestnáctky obejít Bryanem Zaragozou. Evidentně hrát fotbal nezapomněl.

88
    Na hřiště se dostal také brazilský stoper Sevilly Marcão. Jsou to pro něho první minuty v sezóně, jelikož se teprve nedávno uzdravil po vážném zranění.

87
    Střídání v týmu Sevilla FC:
    ze hřiště odchází Boubakary Soumaré, přichází Marcão.

85
    Ani centr Alvara Fernándeze nezměnil nic na výsledku zápasu. Nikdo ze spoluhráčů se nedostal do zakončení.

85
    Lucas Boyé byl faulován Kikem Salasem. Standardní situace pro domácí tým.

84
    Centr z levé strany si pohlídal Ramos, který hrudí odehrál míč na Adnana Januzaje.

82
    Rohový kop Granady. Centr Gumbaua vyboxoval Dmitrović. Fanoušci Granady už poměrně hromadně opouštějí tribuny.

81
    ze hřiště odchází Júsuf en-Nesírí, přichází Adnan Januzaj.

81
    Střela Rafy Mira zpoza šestnáctky skončila nad bránou. Střídat bude Sevilla.

80
    Gerard Gumbau se prosadil přes Ramose ke střele z hranice šestnáctky. Tu poslal vedle pravé tyče Dmitrovićovy brány.