Brémy – Lipsko 1:1 (kon.) | Dortmund – Mainz 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Darmstadt 3:3 (kon.)
Werder Brémy
1:1 (0:0)
RB Lipsko
cz Utorok 19.12.2023, 18:30 • Wohninvest Weserstadion, Brémy • Nemecká Bundesliga • 16. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (20:31:19)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 8:9. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:9.

Máme za sebou utkání 16. kola Bundesligy, ve kterém domácí Werder Brémy remizoval s RB Lipskem zaslouženě 1:1.
    I když tabulkově jsou na tom oba týmy rozdílně, dnes to nebylo znát. 1. poločas byli lepší hosté, ale gól Poulsena kvůli ofsajdu neplatil.
    Z kraje 2. poločasu šli do vedení hosté, když se trefil Openda. Domácí měli mnoho šancí a ne a ne i dát. Až v 75. minutě napřáhl z dálky Njinmah a vyrovnal na konečných 1:1. Hra byla velmi kouskována, viděli jsme 7 žlutých karet.

90+6

90+4
    Hráči často diskutují s rozhodčím. Hra je velmi kouskovaná.

90+1
    Oba hráči dostali za vzájemnou potyčku dvě žluté karty.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.

88
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Justin Njinmah, přichází Dawid Kownacki.

87
    Hra se uklidňuje. Žádný z týmů nechce udělat chybu.

85
    Střídání v týmu RB Lipsko:
    ze hřiště odchází Xavi Simons, přichází Fabio Carvalho.

84
    Justin Njinmah za svůj záchranný faul viděl žlutou kartu.

82
    ze hřiště odchází Leonardo Bittencourt, přichází Nick Woltemade,
    ze hřiště odchází Felix Agu, přichází Olivier Deman,
    ze hřiště odchází Christian Groß, přichází Senne Lynen.

80
    Hra je přerušena, neboť na hrací ploše leží Christian Groß.

78
    Domácí hráči drží míč a snaží se překlopit skóre na svou stranu.

76
    ze hřiště odchází Yussuf Poulsen, přichází Benjamin Šeško,
    ze hřiště odchází Kevin Kampl, přichází Nicolas Seiwald.

75
    Werder právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JUSTIN NJINMAH, asistoval mu Marvin Ducksch!!!

A máme vyrovnáno.
    Po krásné akci domácích se k skvělé přihrávce odhodlal Marvin Ducksch, který předal míč JUSTINU NJINMAHOVI, který si zasekl a levou nohou z hranice vápna za háčky dává gól. Nádherná branka domácího výběru.