Almería – Mallorca 0:0 (kon.) | Sociedad – Real Betis 0:0 (kon.) | Las Palmas – Cadiz 1:1 (kon.)
Real Madrid – Villarreal 4:1 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
0:0 (0:0)
Real Betis
cz Nedeľa 17.12.2023, 16:15 • Reale Arena (San Sebastián) • Španielska LaLiga • 17. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (18:11:38)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:12.

Máme za sebou utkání 17. kola LaLigy, ve kterém se zrodila bezbranková remíza.
    V prvním, bláznivém poločase šli do vedení domácí zásluhou Silvy, nicméně kvůli ofsajdu byla branka neuznána. V 33. minutě trefil Zacharijan tyč, na něj ve 40. minutě navázal Pérez. V minutě 42. se domácí radovali z vedení, ale opět kvůli ofsajdu gól neplatil.
    Ve 48. minutě trefil Oyarzabal tyč z přímého volného kopu. Víc šancí zápas nenabídla a skončil 0:0.

90+4

90+3
    V samotném závěru budou domácí zahrávat volný přímý kop.

90+2
    Rohový kop budou mít k dispozici domácí. Jedna z posledních šancí zápasu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Obrovskou šanci měl Takefusa Kubo, který tváří v tvář brankáři nedal branku.

88
    Oba dva tými již hrají opatrně a hlavně se snaží neprohrát dnešní zápas.

87
    Hra se výrazně přiostřila. Isco za svůj tvrdý skluz viděl žlutou kartu.

86
    Robin Le Normand za svůj tvrdý zákrok po zásluze viděl žlutou kartu.

85
    Okamžitě po svém příchodu za tvrdý faul viděl Jon Ander Olasagasti žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian:
    ze hřiště odchází Mikel Merino, přichází Jon Ander Olasagasti,
    ze hřiště odchází Kieran Tierney, přichází Aihen Muñoz.

82
    V ofsajdovém postavení se nacházel Rodri, což neuniklo pozornosti asistenta rozhodčího.

80
    S míčem na útočné polovině kombinují hosté z Betisu a snaží se vstřelit vedoucí a možná rozhodující gól.

78
    Útočným faulem se zaslouženě provinil Ayoze Pérez, který nesmyslně zatáhl Traorého.

76
    ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Jon Magunazelaia.

75
    K obrovské šanci se dostal Assane Diao, který utekl domácí obraně, ale jeho střela skončila nad.