Almería – Mallorca 0:0 (kon.) | Sociedad – Real Betis 0:0 (kon.) | Las Palmas – Cadiz 1:1 (kon.)
Real Madrid – Villarreal 4:1 (kon.)
UD Las Palmas
1:1 (1:0)
Cadiz CF
cz Nedeľa 17.12.2023, 18:30 • Estadio de Gran Canaria • Španielska LaLiga • 17. kolo

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 9:12. (20:40:10)

Fotbalisté Las Palmas se rozešli s Cádizem nerozhodně 1:1. Viděli jsme dva rozdílné poločasy. V tom prvním poslal domácí do vedení v 6. minutě Pejiño a byly tam i další příležitosti nováčka soutěže. Po změně stran však hosté začali postupně vystrkovat růžky, s blížícím se koncem stupňovali tlak a v 83. minutě srovnali hlavičkou Christophera Ramose po rohovém kopu. Můžeme tak mluvit o asi zasloužené remíze.

90+8

90+6
    Konec avizovaného nastavení se blíží. Sudí ale určitě něco přidá za průtahy s Vallesovým obutím.

90+5
    Álvaro Valles si stahoval centr před nabíhajícím Ramosem, který ho atakoval. Domácí brankář si napůl vyzul kopačku a potřebuje asistenci spoluhráče s jejím zavázáním.

90+4
    Kirian Rodríguez přerušil hostující akci taktickým faulem a dostal žlutou kartu.

90+1
    Střídání v týmu UD Las Palmas:
    ze hřiště odchází Máximo Perrone, přichází Enzo Loiodice.

90
    Utkání bude nastaveno o šest minut!

87
    Co nám asi přinesou závěrečné minuty? Zkusí si domácí vzít vedení zpět, nebo půjde povzbuzená Cádiz za obratem?

85
    Rohový kop pro domácí. Cádiz se ubránil bez větších starostí.

83
    Cádiz právě vstřelil branku!
    Domácí si zahrávali tak dlouho, až vyrovnávací gól skutečně dostali! Navarro poslal do šestnáctky další povedený centr, tentokrát od rohového praporku. Svůj náběh výtečně načasoval CHRISTOPHER RAMOS, který balón hlavou zatloukl jako kladivem do sítě. To už bylo nechytatelné – 1:1.

82
    Střídání v týmu Cádiz CF:
    ze hřiště odchází Iván Alejo, přichází Darwin Machís,
    ze hřiště odchází Víctor Chust, přichází Sergi Guardiola.

82
    Vynikající Álvaro Valles! Výborný centr Roberta Navarra z levé strany před ním lízl Maxi Gómez. Balón směřoval k levé tyči, ovšem Valles ho tygřím skokem vytáhl na roh!