Košice – Trenčín 4:5 (po pr.) | Humenné – Michalovce 1:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – HC Slovan 4:2 (kon.)
Nové Zámky – Zvolen 2:5 (kon.) | Poprad – Spišská N. Ves 5:2 (kon.) | B. Bystrica – Nitra 5:3 (kon.)
HC Košice
4:5 (1:0, 2:1, 1:3 - 0:1)
HK DUKLA Trenčín
Utorok 28.11.2023, 17:30 • STEEL Aréna Košice • Tipos Extraliga (SR) • 22. kolo

64:26
    Trenčín dal gól! Legionári Trenčína predviedli neskutočný výkon v tretej tretine a zakončili to v predĺžení. TOR IMMO skompletizoval hetrik. Košice prichádzajú o peknú osemzápasovú víťaznú sériu, no ostávajú na čele tabuľky. Asistencie: Filip Ahl a Jonathan Charbonneau.

59:53
    Trenčín dal gól! Vážení športoví priatelia, šialený utorkový večer v Košiciach. Trenčania mali pochopiteľne zvesené hlavy, keď skóroval Olsson. Naspäť im ich zodvihol obranca PHIL PIETRONIRO sedem sekúnd pred posledným klaksónom, takže predsa len ideme predlžovať. Asistencie: Tor Immo a Scott Conway.

59:32
    Košice dali gól! Všetko nasvedčuje tomu, že nepôjdeme do predĺženia. JENS OLSSON našiel medzierku pri ľavej žŕdke hosťujúcej bránky. Zakončenie vyslal od dvierok trenčianskej trestnej lavice, takže tento pohľad musel zabolieť vylúčeného Ahla. Asistencie: Michal Chovan a Chase Berger.

51:43
    Trenčín dal gól! Dukla vyrovnala na 3:3. Conway bol obrnený trpezlivosťou a pekne si počkal na TORA IMMA, ktorý trafil do otvorenej Janusovej bránky a vrátil Trenčín do hry druhým gólom v dueli a celkovo desiatym v sezóne. Asistencie. Scott Conway a Phil Pietroniro.

50:17
    Trenčín dal gól! Vojaci spod hradu Matúša Čáka dramatizujú duel v metropole východu. Skvelá rana od TORA IMMA sa zatrepotala za Janusovým chrbtom. Bol to nechytateľný projektil. Asistencie: Phil Pietroniro a Jonathan Charbonneau.

39:59
    Trenčín dal gól! JOZEF BALÁŽ prejavil najväčšiu radosť, pretože sa presadil. Bez asistencie.

34:56
    Košice dali gól! V tejto presilovke to zobral na seba CHASE BERGER. Po vylepšení si pozície usmernil zakončenie okolo vyrážačky brankára Trenčína. Asistencia: Michal Chovan.

26:08
    Košice dali gól! LaCouvee vyberá z bránky druhý košický puk. Prekonal ho Američan HUNTER FEJES. Asistencia: Joona Jääskeläinen.

06:23
    Košice dali gól! Veľký moment v Steel Aréne. Do streleckej listiny sa zapisuje skúsený obranca RADEK DEYL, ktorý patrí medzi sviatočných strelcov, no treba vyzdvihnúť túto delovku z prvej, ktorú umiestnil do ľavého vinkla trenčianskej svätyne. Asistencie: Patrik Lamper a Marek Bartánus.

Ivan Harčár

Góly a asistencie: 7. Deyl (Lamper, Bartánus), 27. Fejes (Jääskeläinen, Deyl), 35. Berger (M. Chovan), 60. Olsson (M. Chovan, Berger) – 40. J. Baláž, 51. Immo (Pietroniro, Charbonneau), 52. Immo (Conway, Pietroniro), 60. Pietroniro (Immo, Conway), 65. Immo (Ahl, Charbonneau)

HC Košice: Janus – Breton, Olsson, Šedivý, Ferenc, Deyl, A. Bartoš, J. Hudec – Fejes, Pollock, Jääskeläinen – M. Lunter, M. Chovan, Krivošík – Bartánus, Berger, Lamper – Rogoň, Šimun, Havrila.
    Tréner: Dan Ceman.

HK DUKLA Trenčín: LaCouvee – Starosta, Pietroniro, Ekberg, Hlaváč, Nemčík, M. Hudec, Kupec – Immo, Sojčík, Š. Petráš – Ahl, Conway, Charbonneau – Krajčovič, J. Mikúš, M. Sloboda – D. Hudec, J. Baláž, Giľák.
    Tréner: Milan Bartovič.

Rozhodca: Štefík, Fridrich – Vyšný, Stanzel.