Vítkovice – Plzeň 2:3 (po pr.) | Kladno – Mladá Boleslav 2:3 (0:1 po s.n.) | Liberec – Sparta Praha 4:5 (kon.)
Motor ČB – Litvínov 1:0 (kon.) | Třinec – K. Vary 3:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:1 (kon.)
Pardubice – Hradec Králové 5:2 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:3 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
cz Nedeľa 26.11.2023, 16:00 • Ostravar aréna, Ostrava • Tipsport extraliga (ČR) • 22. kolo

60:20
    Za protesty ještě vyfasoval trest do konce utkání domácí Percy.

55:32
    Domácí mají k dispozici přesilovku, za podrážení odjíždí za katr Laakso.

51:59
    Domácí půjdou do ří, za podrážení je na trestnou lavici odvelen Dej. Hosté budou hrát čtyřiapadesát vteřin přesilovku pět na tři.

50:53
    Hosté mají šanci srovnat, Auvitu bude pykat za hákování.

46:27
    Po komerční přestávce si hosté zahrají přesilovku, za podrážení bude pykat Krieger.

34:49
    Hostující Šiler se znovu ocitá bez svého přičinění na trestné lavici, odpyká trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě.

28:33
    Po odpískání se v rohu u domácí branky strhla mela, během komerční přestávky usedá na trestnou lavici plzeňský Holešinský, který bude pykat za podrážení.

22:50
    U mantinelu zůstal mimo hru ležet domácí hráč, hostující Hrabík dostává trest na pět minut plus do konce utkání. Pětiminutový trest odpyká Šiler.

06:46
    Během komerční přestávky usedne na trestnou lavici domácí Percy, který se dopustil krosčeku, hosté tak budou mít k dispozici přesilovku.

Monika Baloghová

Góly a asistencie: 10. Barinka (Zdráhal, Mikuš), 38. Fridrich (Auvitu, Zdráhal) – 45. Mertl (Piskáček, Holešinský), 57. Lev (Söderlund), 61. Zámorský

HC Vítkovice Ridera: Machovský (Klimeš) – Percy, Grman, Mikuš (A), Raskob, Auvitu, R. Jeřábek, L. Kovář – Bukarts, Krieger, Lakatoš (C) – Fridrich, Barinka, Zdráhal – Kalus, Dej (A), Kotala – Peterek, Přibyl, Krejsa.
    Tréner: Pavel Trnka

HC Škoda Plzeň: Pavlát (Hlavaj) – Malák, Zámorský, Laakso, Jiříček, Kvasnička, Dujsík, Piskáček (A) – Schleiss (C), Mertl, Holešinský – Söderlund, Indrák, Lev (A) – Pour, Jansa, Rekonen – Hrabík, Straka, Šiler.
    Tréner: Petr Kořínek

Rozhodca: R. Mrkva, P. Obadal – M. Hlavatý, V. Rožánek

Diváci: 4 509