Florida – Edmonton 5:3 (kon.) | Tampa Bay – Boston 5:4 (po pr.) | Dallas – NY Rangers 6:3 (kon.)
Nashville – Colorado 4:3 (kon.) | Arizona – LA Kings 1:4 (kon.) | Seattle – Calgary 3:4 (po pr.)

Nashville právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné věci se dějí, Nashville během šestnácti vteřin poslední minuty základní hrací doby otáčí stav a nyní je to Colorado, které musí dotahovat a moc času nemá. Laviny vyrobily obrovskou hrubici v obraně, čehož využil Smith, ten sice trefil bránícího protihráče, ovšem k dorážce si sjel JAKOV TRENIN, jenž kotouč rychle doklepl do branky.
    Asistence: Cole Smith.
    59:22 Filip FORSBERG - 3:3

59:22
    Domácím se daří v poslední minutě srovnat a zřejmě se půjde do prodloužení. Po velkém tlaku se i trochu se štěstím povedlo FILIPU FORSBERGOVI trefit puk ze vzduchu a zblízka jej poslat za záda bezmocného Alexandara Georgijeva.
    Asistence: Colton Sissons.
    33:33 Valerij NIČUŠKIN - 2:3

33:33
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Gólová přetahovaná pokračuje, zpátky ve vedení jsou Laviny. Makar nahodil puk od modré čáry, ten šikovně tečoval VALERIJ NIČUŠKIN a kotouč prošel mezi gólmanovými betony až do branky.
    Asistence: Cale Makar a Nathan MacKinnon.
    28:55 Devon TOEWS - 2:2

28:55
    Podruhé je srovnáno. DEVON TOEWS nic nevymýšlel a po kolmé přihrávce z levé strany pálil prudce k bližší tyči, domácí brankář se už nestihl přesunout.
    Asistence: Nathan MacKinnon a Cale Makar.
    23:56 Jérémy LAUZON - 2:1

23:56
    Domácí otáčí skóre. Nyquist přihrál puk na útočné modré za sebe, toho se zmocnil JÉRÉMY LAUZON a skrytou střelu adresoval přesně do bližšího horního rohu brány. Alexandar Georgijev toho moc neviděl.
    Asistence: Gustav Nyquist a Ryan O'Reilly.
    19:42 Filip FORSBERG - 1:1

19:42
    Predátorům se daří vyrovnat ještě v první části. V ponechané výhodě střílel FILIP FORSBERG z levého kruhu zápěstím přesně ke vzdálenější tyči pod lapačku brankáře Colorada.
    Asistence: Cody Glass a Philip Tomasino.
    14:00 Andrew COGLIANO - 0:1

14:00
    Hosté jdou ve vlastním oslabení do vedení. Ničuškin střelou z levého kruhu gólmana Nashvillu ještě nepřekonal, k dorážce před odkrytou bránu se ovšem dostal ANDREW COGLIANO, jenž zblízka doklepl rychle kotouč do sítě.
    Asistence: Valerij Ničuškin a Cale Makar.

Petr Frömel

Góly a asistencie: 20. F. Forsberg (Glass, Tomasino), 24. Lauzon (Nyquist, O'Reilly), 60. F. Forsberg (Sissons), 60. Trenin (Co. Smith) – 14. Cogliano (Ničuškin, Makar), 29. Toews (MacKinnon, Makar), 34. Ničuškin (Makar, MacKinnon)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Fabbro, Josi (C), A. Carrier, Lauzon, Barrie, Stastney – Nyquist, O'Reilly (A), F. Forsberg – Pärssinen, Glass, Sherwood – Foudy, Sissons (A), Trenin – Tomasino, McCarron, Co. Smith.
    Tréner: A. Brunette.

Colorado Avalanche: Georgijev (Prosvetov) – Makar (A), Toews, Manson, Byram, C. Jones, J. Johnson – Rantanen (A), MacKinnon (A), Ničuškin – Tatar, R. Johansen, Drouin – L. O'Connor, Colton, Wood – Kiviranta, F. Olofsson, Cogliano.
    Tréner: J. Bednar.

Rozhodca: M. Dunning, TJ Luxmore – B. Mills, J. Johnson

Diváci: 17 159