SR 18 – Rimavská Sobota 3:7 (kon.)
koniec
JOJ ŠPORT Slovensko U18
3:7 (2:2, 0:5, 1:0)
HKM Rimavská Sobota
Pondelok 20.11.2023, 16:00 • Stredná športová škola Poprad • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 56. kolo
Partner:
   
  59:54
  Vylúčenie v tíme JOJ ŠPORT Slovensko U18:
  Straka – 2 min., hrubosť.

  Vylúčenie v tíme HKM Rimavská Sobota:
  J. Čunderlík – 2 min., podrazenie + 2 min., hrubosť.
   
  59:54
  Čistý a pokojný zápas sa tesne pred klaksónom prináša šarvátku! Jakub Čundelík to vyvolal svojim zákrokom na Tobiasa Tomíka! Chlapci si to mohli vybaviť ručne – stručne, ale klasicky do toho zasiahli rozhodcovia!
   
  50:00
  Zbytočná kombinácia Straku s Liščinským! Prvý menovaný absolútne nevyužil slušný priestor na priamu strelu!
   
  42:08
  Slovensko U18 dalo gól! Liška bol úplne nalepený na brankárovi Nagyovi. TOMÁŠ ŠLANK naznačil príklep, ale vyslal švih, na ktorý bol prikrátky gólman Rimavskej Soboty. Asistencie: Alex Gašo a Samuel Húževka.
   
  38:01
  Tím Rimavská Sobota práve strelil gól! Už aj Alan Lenďák vyťahuje prvú gólovú strelu Gemerčanov zo siete. JOZEF RÁKOŠ nasadil účinný pokus švihom. Asistencie: Vladislav Solomončak a Jakub Kožuch.
   
  36:23
  Michal Liščinský spracoval kľačiaceho Soveľa, ale katastrofálne dopadlo prenášanie vpravo na Lišku! Adam Nagy víťazom tejto situácie!
   
  32:23
  Vylúčenie v tíme JOJ ŠPORT Slovensko U18:
  Varga – 2 min., podrazenie.
   
  30:43
  Striedanie v tíme JOJ ŠPORT Slovensko U18:
  z ihriska odchádza Haronik, prichádza A. Lenďák.
   
  30:43
  Tím Rimavská Sobota práve strelil gól! Už by to malo byť definitívne vymaľované. Iba dvaja hráči hostí založili akciu. Šabanov prešiel ľavú stranu a pravú časť bránky SR 18 otvoril VLADISLAVOVI SOLOMONČAKOVI, ktorý sa presadil bez prípravy. Martin Haronik má toho dosť a mieri na striedačku. Asistencia: Michajl Šabanov.
   
  29:15
  Vylúčenie v tíme JOJ ŠPORT Slovensko U18:
  Varga – 2 min., podrazenie.
   
  27:59
  Tím Rimavská Sobota práve strelil gól! Slováci sa už rozpadávajú. Do ich rozháranej obrany vpálil opäť IVAN JAKUBÍK. Naznačená strela, pomýlenie Haronika a úspešný zásah k pravej žŕdke. Asistencie: Peter Ordzovenský a Martin Lenďák.
   
  27:04
  Tím Rimavská Sobota práve strelil gól! Veľké nedorozumenie vzniklo medzi brankárom Haronikom a Beluškom. Puk mu prešiel medzi nohy. Solomončak ešte neskóroval, ale IVAN JAKUBÍK bol dôrazný pred bránkou a v rámci dovoleného pretlačil zakončenie do odkrytej svätyne SR 18. Asistencia: Juri Nazarov.
   
  22:02
  Vylúčenie v tíme HKM Rimavská Sobota:
  Kožuch – 2 min., sekanie.
   
  21:04
  Tím Rimavská Sobota práve strelil gól! Liška zaspal na ofenzívnej modrej čiare. Lenďák vyslal do samostatného úniku MICHAJLA ŠABANOVA, ktorý nekompromisne skóroval zápästím. Asistencia: Martin Lenďák.
   
  13:09
  Haronik na jednej strane vie byť hrdina, na druhej príčina nešťastia! V tomto momente stratil rovnováhu po rozohrávke, ale hostia ho nepotrestali rozvlnením siete!
   
  12:38
  Nahodenie Ďalogu bolo veľmi presné! Martin Haronik s ťažším zákrokom, čo však odčinil pri aktívnom dorážaní Cútta!
   
  10:56
  Slovensko U18 dalo gól! Slováci zvládli svoju presilovku. Výborne to spravil Šlank, ktorý poslal pokus do ohňa. RICHARD HAZALA nadvihol puk ponad ležiaceho Nagya, ktorý opäť chytal neisto. Asistencie: Tomáš Šlank a Ján Zimáni.
   
  09:34
  Vylúčenie v tíme HKM Rimavská Sobota:
  Lenďák – 2 min., podrazenie.
   
  09:01
  Nagy v tejto chvíli chytal puk ako horúci zemiak! Ten neudržal nastrelenie cez celú šírku pásma a zmenu nepriniesol ani dorážajúci Straka!
   
  07:03
  Tím Rimavská Sobota práve strelil gól! Desiaty tím tabuľky opäť vyhráva pod Tatrami. Ďaloga po tej strele pri chybnom striedaní súpera si pozbieral puk za bránkou. Presná prihrávka na JURIHO NAZAROVA znamená úspech, ktorý strieľal z prvej. Asistencie: Martin Ďaloga a Radovan Cútt.
   
  04:19
  Slovensko U18 dalo gól! TOBIAS TOMÍK sa vybral na trestné strieľanie, v ktorom bravúrnym blafákom vykúpal gólmana Adama Nagya. Bez asistencie.
   
  04:19
  Rákoš z Rimavskej Soboty fauloval v čistej šanci Gaša! Rozhodca Peter Rojík ukázal gesto trestného strieľania!
   
  03:30
  Tím Rimavská Sobota práve strelil gól! MARTIN ĎALOGA nechal za sebou Tomáša Šlanka a parádnym bekhendovým blafákom si vychutnal Haronika. Asistencia: Peter Ordzovenský.
  Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
  Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

  Ivan Harčár


  Hľadáme spravodajcu pre tím HKM Rimavská Sobota. Viac informácií tu.

  Góly a asistencie: 5. Tomík (t.s.), 11. Hazala (Šlank, Zimáni), 43. Šlank (Gašo, Húževka) – 4. Ďaloga (Ordzovenský), 8. Nazarov (Ďaloga, Cútt), 22. Šabanov (Lenďák), 28. Jakubík (Nazarov), 28. Jakubík (Ordzovenský, Lenďák), 31. Solomončak (Šabanov), 39. Rákoš (Solomončak, Kožuch)


  JOJ ŠPORT Slovensko U18: Haronik (31. A. Lenďák) – Fabuš, Varga, Beluško, Janák, Húževka, Šlank, Štrbáň, Šimon – Tomík, Prokopovič, Gašo – Zimáni, Straka, Hazala – Liška, Krchňavý, Liščinský – Lašš.
  Tréner: Martin Dendis.

  HKM Rimavská Sobota: A. Nagy – Ordzovenský, Frídel, Lenďák, Soveľ, Kožuch, Rákoš, Danko – Ďaloga, Cútt, Nazarov – Šabanov, Jakubík, Solomončak – Jadrný, Hojo, Haluška – J. Čunderlík, Klajban, Novota.
  Tréner: Vladimír Klinga.

  Rozhodca: Rojík, Kocúr – Rehák, Knižka.