SR 18 – Rimavská Sobota 3:7 (kon.)
koniec
JOJ ŠPORT Slovensko U18
3:7 (2:2, 0:5, 1:0)
HKM Rimavská Sobota
Pondelok 20.11.2023, 16:00 • Stredná športová škola Poprad • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 56. kolo
Partner:
   
  Rimavská Sobota spustila lavínu v prostrednej tretine a bolo po všetkých šanciach osemnástky na prijateľné skóre. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (18:12:41)
   
  Koniec zápasu.
   
  59:54
  Vylúčenie v tíme JOJ ŠPORT Slovensko U18:
  Straka – 2 min., hrubosť.

  Vylúčenie v tíme HKM Rimavská Sobota:
  J. Čunderlík – 2 min., podrazenie + 2 min., hrubosť.
   
  59:54
  Čistý a pokojný zápas sa tesne pred klaksónom prináša šarvátku! Jakub Čundelík to vyvolal svojim zákrokom na Tobiasa Tomíka! Chlapci si to mohli vybaviť ručne – stručne, ale klasicky do toho zasiahli rozhodcovia!
   
  59:04
  Ľubomír Hojo prinútil zasahovať Lenďáka. Brankár osemnástky prerušil hru. Buly v ľavom kruhu.
   
  58:00
  Prebiehajú posledné dve minúty stretnutia.
   
  56:53
  Adam Nagy bol dlhší úsek bez roboty. Tri minúty pred koncom na neho smerovala strela z hokejky Zimániho, ktorú schoval pod lapačku.
   
  56:11
  Martin Ďaloga bol odhodlaný pretlačiť sa popri mantineli a striedačke domáceho mužstva. Tam si ho vyčíhal Alex Gašo a jednoduchým spôsobom zastavil.
   
  54:08
  Ivan Jakubík sa trafil do lapačky reprezentačného gólmana.
   
  53:51
  Reprezentanti už len ťahajú nohy za sebou. Rimavská Sobota naplno aktívna v útočnej tretine.
   
  50:38
  Frídel sa predstavil v postavení útočníka, keď sa preštrikoval do streleckého pokusu a ktorý chcel ešte doraziť. Lenďák odviedol dobrú prácu, Šimon vyháňal mladého obrancu.
   
  50:00
  Zbytočná kombinácia Straku s Liščinským! Prvý menovaný absolútne nevyužil slušný priestor na priamu strelu!
   
  48:57
  Na kolenách ostáva hosťujúci obranca Jakub Soveľ, ktorého nabral na plexisklo Liška. Ďaloga ešte krosčekoval mladého Slováka, ale vylučovať sa nebude.
   
  48:34
  Radovan Cútt bol v držaní puku. Prechod hostí do útočného pásma neprebehol v súlade s pravidlami. Nazarov bol nedočkavý.
   
  48:03
  Hazala sršil potrebným sebavedomím a rozhodol sa prejsť cez hŕstku hráčov Rimavskej Soboty. Orly úspešne pri bránení vlastného pásma.
   
  47:37
  Adam Haluška má niečo málo absolvované v extralige za Liptovský Mikuláš a snažil sa presadiť. Na čepeli mal solídne pripravený puk, ktorý dostal len do Lenďákovej lapačky.
   
  46:57
  Slováci začínali pociťovať súperov tlak. Každopádne nechceli spraviť ďalšie zakázané uvoľnenie a návrat favorita pred bránku Lenďáka.
   
  46:14
  Ordzovenský atakovaný reprezentantmi na modrej čiare, pod vplyvom čoho stratil puk, ale v strednom pásme mu robil spoločnosť Martin Lenďák, takže hostia o veľa neprišli.
   
  45:57
  Dlhý puk, ktorý nikto nezachytil. Čiaroví rozhodcovia ale mali v tomto jasno a pustili hru.
  Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
  Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

  Ivan Harčár


  Hľadáme spravodajcu pre tím HKM Rimavská Sobota. Viac informácií tu.

  Góly a asistencie: 5. Tomík (t.s.), 11. Hazala (Šlank, Zimáni), 43. Šlank (Gašo, Húževka) – 4. Ďaloga (Ordzovenský), 8. Nazarov (Ďaloga, Cútt), 22. Šabanov (Lenďák), 28. Jakubík (Nazarov), 28. Jakubík (Ordzovenský, Lenďák), 31. Solomončak (Šabanov), 39. Rákoš (Solomončak, Kožuch)


  JOJ ŠPORT Slovensko U18: Haronik (31. A. Lenďák) – Fabuš, Varga, Beluško, Janák, Húževka, Šlank, Štrbáň, Šimon – Tomík, Prokopovič, Gašo – Zimáni, Straka, Hazala – Liška, Krchňavý, Liščinský – Lašš.
  Tréner: Martin Dendis.

  HKM Rimavská Sobota: A. Nagy – Ordzovenský, Frídel, Lenďák, Soveľ, Kožuch, Rákoš, Danko – Ďaloga, Cútt, Nazarov – Šabanov, Jakubík, Solomončak – Jadrný, Hojo, Haluška – J. Čunderlík, Klajban, Novota.
  Tréner: Vladimír Klinga.

  Rozhodca: Rojík, Kocúr – Rehák, Knižka.