Třinec – Litvínov 2:3 (po pr.) | Kladno – Plzeň 2:4 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 3:2 (po pr.) | Kometa Brno – Sparta Praha 2:1 (po pr.) | Pardubice – Liberec 2:3 (kon.)
K. Vary – Hradec Králové 3:4 (kon.)
koniec po predl.
HC Oceláři Třinec
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
HC VERVA Litvínov
cz Nedeľa 19.11.2023, 15:00 • Werk arena, Třinec • Tipsport extraliga (ČR) • 20. kolo
Predzápasové kurzy
Partner:
   
  61:45
  Domácímu týmu je teď odpískána hra s příliš velkým množstvím hráčů na ledě. Vypadá to na velice těsnou situaci, ale čárový rozhodčí tento přestupek ihned signalizoval. Rozhodčí se poradili a trest potvrdili, ten odpyká Daniel Voženílek (TRI).
   
  51:51
  Teprve po téměř 52 minutách hry dostávají možnost hrát proti početně oslabenému soupeři i hosté z Litvínova. Adam Smith (TRI) se provinil krosčekem a tento trest napoví mnohé k vývoji zápasu v posledních minutách.
   
  39:55
  Domácí si ještě v závěru – a pokud ji nevyužijí, tak i na začátku třetí třetiny – zahrají přesilovku. Vyloučen je hostující Kevin Czuczman (LIT) za zdržování hry. Zřejmě došlo k zašlápnutí puku u mantinelu v posledních sekundách druhé třetiny.
   
  25:57
  Nedomlelova nepříliš přesná přihrávka do útočného pásma zahájila pasáž, v níž si Oceláři vysloužili první přesilovku v zápase. Aktivní mladík Sikora kroužil v útočném pásmu kolem Kristapse Zīleho (LIT), který jej nakonec poslal k ledu nedovoleným způsobem – vražením na hrazení.

  Michal Samiec

  Góly a asistencie: 40. Daňo (M. Růžička), 55. Kundrátek (Pánik, M. Růžička) – 12. O. Kaše (D. Kaše), 22. Koblasa (Abdul), 63. Hlava (O. Kaše, D. Kaše)


  HC Oceláři Třinec: Kacetl (Mazanec) – Marinčin, Smith, Kundrátek, Polášek, Adámek, J. Jeřábek, Nedomlel – M. Růžička (A), Voženílek, Pánik – Daňo, Vrána (C), Nestrašil – Hrehorčák, M. Roman, Sikora – Kurovský, Čacho, Dravecký (A).
  Tréner: Zdeněk Moták

  HC VERVA Litvínov: Zajíček (55. M. Tomek) – Zeman, Zile, Jaks, Baránek, Šalda, Czuczman, Strejček – O. Kaše (C), D. Kaše (A), Hlava – Abdul, Kirk, Koblasa – Kudrna (A), Jurčík, Válek – Maštalířský, Gut, Zygmunt.
  Tréner: Karel Mlejnek

  Rozhodca: Hradil, Cabák – Hlavatý, Axman

  Diváci: 5 400 (vyprodáno)