SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge 5:3 (kon.) | Zlín sledge – Karlovy Vary 4:8 (kon.)
koniec
SHK LAPP Zlín
4:8 (1:2, 3:2, 0:4)
SKV Sharks Karlovy Vary
cz Nedeľa 19.11.2023, 11:30 • Lhota u Vsetína, KAPKA resort • Česká sledge hokejová liga • 10. kolo
Partner:
   
  Konec zápasu. (13:10:16)
   
  44:45
  Žraloci právě vstřelili branku!
  Ještě tu máme jeden gól. Za bránou zapracoval Veselý, Haas pálil z kruhu, kotouč ještě šikovně lízl LUKÁŠ MICHALČÍN a upravuje na 4:8. Asistence: Jakub Haas a Filip Veselý.
   
  44:32
  Dohráváme útočným náporem Karlových Varů, ty už si vedení nenechají vzít.
   
  43:56
  Ligda jde napadat, pozici ale nemá ideální. Zlín se ani nemůže pokusit o zázrak, nemá totiž puk...
   
  42:36
  Kotouč teď chviličku zůstal volný těsně u tyčky, jeden z hostí do něj plácl, nicméně Matoušek s obrovskou dávkou štěstí puk udržel před čarou.
   
  42:09
  Žraloci právě vstřelili branku!
  Rozhodující vedení? Tři domácí se nyní zaměřili na Michalčína, další tři hosté ale zůstali zapomenuti u brány. Stačilo zde dostat puk, LUKÁŠ KARAFÁT u něj byl první a může se radovat – 4:7. Asistence: Lukáš Michalčín a Karel Wágner.
   
  41:27
  Nebezpečná skrumáž, zlínští nakonec vyhazují do středního pásma. Za pukem jde opět Miroslav Zdražil.
   
  40:52
  Zdražil byl na pravé straně v dobré pozici, chyběla mu ale rychlost a tak je ještě před přechodem modré čáry dostoupen a obrán o puk.
   
  39:39
  Zelinkovi, jenž si udělal ofenzivní výlet nakonec odebere puk Mach. Ten ale nevyhodí, z bezprostřední blízkosti to tak za chvíli může zkusit Geier. Tentokrát neúspěšně.
   
  39:10
  Ofsajd zlínského výběru.
   
  38:14
  Ferenčík musel zabrat, protáhne ho opět Filip Veselý. Situaci nakonec zvládl tak napůl, Veselého uhlídal, zakončení z pravé strany už ale ne. Kotouč možná líznul i tyčku.
   
  36:30
  Žraloci právě vstřelili branku!
  Krásná akce! FILIP VESELÝ se protáhl až před bránu a parádní individuální průnik korunoval překonáním brankáře Matouška, přítomní obránci jen bezmocně přihlíželi. Sharks dělají důležitý krok k výhře, po předchozím průběhu ale není vůbec jisté, zda to bude stačit...
   
  36:05
  Žraloci právě vstřelili branku!
  Sharks znovu vedou! Veselý opět nabral rychlost, stáhl si puk, odstavil Macha s Háblem a v situaci dva na nikoho naservíroval před prázdnou bránu MICHALU GEIEROVI – 4:5. Asistence: Filip Veselý.
   
  35:13
  Tohle zakončení z dálky bylo nebezpečné, Matoušek vůbec nevědě kde má puk. Ten nakonec duní o mantinel.
   
  34:46
  A další zakázané uvolnění domácích barev.
   
  34:29
  Filip Veselý skvělým pohybem opět trápil obranu soupeře, tentokrát byl ale dvojicí beků dostoupen včas. Následují zmatky a souboj o puk, vše končí zlínským výhozem.
   
  34:04
  Tentokrát puk nedojeli zlínští a právě jim se tak píská zakázané uvolnění.
   
  32:58
  Hosté se nyní špatně domluvili a píská se jim icing, Zlín se podívá do útočného pásma.
   
  32:26
  2 na 1, Geier pálí z levé strany! Matoušek připraven.

  Adam Čuba

  Góly a asistencie: 14. Ferenčík (Hábl, Ligda), 17. Hábl (Ligda), 29. Hábl, 30. Julina (Hábl, Ligda) – 2. Wágner (Veselý), 13. Geier (Veselý), 25. Wágner (Zelinka), 28. Geier (Zelinka, Veselý), 37. Geier (Veselý), 37. Veselý (Zelinka), 43. Karafát (Michalčín, Wágner), 45. Michalčín (Haas, Veselý)


  SHK LAPP Zlín: Matoušek (Pastucha) – Julina (A), Mach, Ferenčík, Hábl – Stodůlka, Máca, Zdražil, Zicha, Turic, Ligda (C), Panák, Zubek, Šafařík
  Tréner: Tomáš Sedláček

  SKV Sharks Karlovy Vary: Mach (Sedláček) – Wágner, Zelinka, Haas – Michalčín, Berger, Jeřábek, Veselý (A), Kovařík, Geier (C), Karafiát
  Tréner: Miroslav Hrbek

  Rozhodca: Michal Škrobák, Jan Vaněk