SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge 5:3 (kon.) | Zlín sledge – Karlovy Vary 4:8 (kon.)
koniec
SHK LAPP Zlín
4:8 (1:2, 3:2, 0:4)
SKV Sharks Karlovy Vary
cz Nedeľa 19.11.2023, 11:30 • Lhota u Vsetína, KAPKA resort • Česká sledge hokejová liga • 10. kolo
Partner:
   
  44:45
  Žraloci právě vstřelili branku!
  Ještě tu máme jeden gól. Za bránou zapracoval Veselý, Haas pálil z kruhu, kotouč ještě šikovně lízl LUKÁŠ MICHALČÍN a upravuje na 4:8. Asistence: Jakub Haas a Filip Veselý.
   
  42:09
  Žraloci právě vstřelili branku!
  Rozhodující vedení? Tři domácí se nyní zaměřili na Michalčína, další tři hosté ale zůstali zapomenuti u brány. Stačilo zde dostat puk, LUKÁŠ KARAFÁT u něj byl první a může se radovat – 4:7. Asistence: Lukáš Michalčín a Karel Wágner.
   
  36:30
  Žraloci právě vstřelili branku!
  Krásná akce! FILIP VESELÝ se protáhl až před bránu a parádní individuální průnik korunoval překonáním brankáře Matouška, přítomní obránci jen bezmocně přihlíželi. Sharks dělají důležitý krok k výhře, po předchozím průběhu ale není vůbec jisté, zda to bude stačit...
   
  36:05
  Žraloci právě vstřelili branku!
  Sharks znovu vedou! Veselý opět nabral rychlost, stáhl si puk, odstavil Macha s Háblem a v situaci dva na nikoho naservíroval před prázdnou bránu MICHALU GEIEROVI – 4:5. Asistence: Filip Veselý.
   
  29:22
  Zlín právě vstřelil branku!
  Tomu říkám třetina jak se patří! PAVEL JULINA využil Háblovy pobídky a prostoru na zakončení, ovšem to jakým způsobem vymetl růžek nečekal snad nikdo! Z úhlu přišlo zakočení, které letělo naprosto perfektně ke vzdálenější tyči. Parádní gól – 4:4. Asistence: Zdeněk Hábl.
   
  28:56
  Zlín právě vstřelil branku!
  ZDENĚK HÁBL drží Zlín ve hře! Velezkušený obránce se zjevil v jasném samostatném úniku, zamíchal s pukem a po ledě suverénně zakončil – 3:4.
   
  27:35
  Žraloci právě vstřelili branku!
  MICHAL GEIER a jeho nechytatelný švih z levého kruhu! Jan Matoušek se jen ohlédl a bezmocně zakroutil hlavou, Žraloci znovu odskakují na rozdíl dvou branek.
   
  25:00
  Žraloci právě vstřelili branku!
  Hosté si berou vedení zpět! Sedláček přiťukl Zelinkovi, ten ještě vybídl KARLA WÁGNERA a ten parádní ranou vymetl horní růžek brány – 2:3. Asistence: Radek Zelinka.
   
  16:18
  Zlín právě vstřelil branku!
  Je vyrovnáno! ZDENĚK HÁBL se protáhl levým křídlem až před Macha, proletěl brankovištěm a po ledě zasunul za čáru – 2:2. Asistence: Marian Ligda.
   
  13:29
  Zlín právě vstřelil branku!
  Sníženo! SLAVOMÍR FERENČÍK využil volného prostoru a středem si to namířil až k bráně! Přišla parádní rána nahoru, brankář Mach neměl jedinou šanci – 1:2 . Asistence: Zdeněk Hábl a Marian Ligda.
   
  12:24
  Žraloci právě vstřelili branku!
  Už je to o dva góly! Hosté ujížděli do další šance, Geier vedl útok levou stranou. O puk si před bránou klepl Filip Veselý, na něhož mířila přihrávka, kotouč se ale nečekaně odrazil a zapadl za překvapeného Matouška. Gól bude připsán MICHALU GEIEROVI.
   
  01:17
  Žraloci právě vstřelili branku!
  Karlovy Vary jdou v podstatě okamžitě do vedení! KAREL WÁGNER si sjel níže k bráně, ostře vypálil a přesně trefuje – 0:1.

  Adam Čuba

  Góly a asistencie: 14. Ferenčík (Hábl, Ligda), 17. Hábl (Ligda), 29. Hábl, 30. Julina (Hábl, Ligda) – 2. Wágner (Veselý), 13. Geier (Veselý), 25. Wágner (Zelinka), 28. Geier (Zelinka, Veselý), 37. Geier (Veselý), 37. Veselý (Zelinka), 43. Karafát (Michalčín, Wágner), 45. Michalčín (Haas, Veselý)


  SHK LAPP Zlín: Matoušek (Pastucha) – Julina (A), Mach, Ferenčík, Hábl – Stodůlka, Máca, Zdražil, Zicha, Turic, Ligda (C), Panák, Zubek, Šafařík
  Tréner: Tomáš Sedláček

  SKV Sharks Karlovy Vary: Mach (Sedláček) – Wágner, Zelinka, Haas – Michalčín, Berger, Jeřábek, Veselý (A), Kovařík, Geier (C), Karafiát
  Tréner: Miroslav Hrbek

  Rozhodca: Michal Škrobák, Jan Vaněk