Salernitana – Neapol 0:2 (kon.) | Bergamo – Inter 1:2 (kon.) | AC Miláno – Udinese 0:1 (kon.)
Atalanta Bergamo
1:2 (0:1)
Inter Miláno
cz Sobota 04.11.2023, 18:00 • Gewiss Stadium, Bergamo • Talianska Seria A • 11. kolo
    61. Gianluca SCAMACCA - 1:2

61
    Atalanta právě vstřelila branku! Domácí snižují a zadělávají na drama! Dimarco podcenil situaci, Lookman jej čistě obral o míč, dostal se do vápna, GIANCLUCA SCAMACCA stál před brankou a neměl problém skórovat! – 1:2.
    57. Lautaro MARTÍNEZ - 0:2

57
    Inter Milán právě vstřelil branku! Po necelé hodině hry navyšují hosté vedení a můžeme konstatovat, že zaslouženě! Mchitarjan skvěle zabojoval na hranici velkého vápna, vybojoval míč a předložil jej na levou stranu, kde byl LAUTARO MARTÍNEZ, který si míč připravil na střelu a technickou ranou na zadní tyč se v zakončení nemýlí! – 0:2.
    40. Hakan ÇALHANOĞLU - 0:1

40
    Inter Milán právě vstřelil branku! Hosté se pět minut před koncem prvního poločasu dostávají do vedení! Turecký reprezentant HAKAN ÇALHANOGLU se postavil k míči a tvrdou střelou k tyči otevírá skóre dnešního zápasu! Musso vystihl směr střely, proti tomuto zakončení ale neměl moc šancí. – 0:1.

David Bochňák

Góly: 61. Scamacca (Lookman) – 40. Çalhanoğlu (pen.), 57. La. Martínez (Mchitarjan)

Karty:   26. de Roon (ABC), 35. Kolašinac (ABC), 85. Tolói (ABC) – 89. Dumfries (INM)

Atalanta Bergamo: Musso – Kolašinac (55. Pašalić), Djimsiti, Scalvini (62. Tolói) – Ruggeri, Éderson, de Roon (C), Zappacosta (55. Hateboer) – Lookman (80. De Ketelaere), Koopmeiners (80. Muriel) – Scamacca.
    Náhradníci: Carnesecchi, Rossi – Adopo, Bakker, Holm, Mirančuk, Zortea.

Tréner: Gian Piero Gasperini

Inter Miláno: Sommer – Acerbi, de Vrij, Pavard (32. Darmian) – Dimarco (70. Augusto), Mchitarjan (70. Frattesi), Çalhanoğlu (86. Asllani), Barella, Dumfries – La. Martínez (C) (86. Alex. Sánchez), Thuram.
    Náhradníci: Audero, Di Gennaro – Agoumé, A. Bastoni, Bisseck, Klaassen, Sensi.

Tréner: Simone Inzaghi

Rozhodca: Simone Sozza – Di Iorio, Filippo Bercigli