Osasuna – Girona 2:4 (kon.) | Real Betis – Mallorca 2:0 (kon.) | Vigo – Sevilla 1:1 (kon.)
Sociedad – Barcelona 0:1 (kon.)
Real Betis
2:0 (1:0)
RCD Mallorca
cz Sobota 04.11.2023, 16:15 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španielska LaLiga • 12. kolo

Real Betis v dnešním 12. kole vítězí konečným výsledkem 2:0 a potvrdil tak roli favorita v tomto duelu, Mallorca se snažila, ve 32. minutě přišlo vyrovnání na 1:1, ale díky jasnému ofsajdu gól nebyl uznán. Ve 45. minutě dostal druhou žlutou Omar Mascarell a do druhého poločasu tak hosté vstoupili v deseti hráčích v poli. Toho domácí využili a v 65. minutě vsítili druhý bod po pozemní střele Péreze. Real už si míč hlídal a soupeře k ničemu nepustil, zapsal si tak důležité body do tabulky a posunul se na průběžnou 5. pozici. (18:28:16)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 13:6. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:16.

90+5

90+3
    Out má Mallorca na půdě Betisu.

90+2
    Real se znovu dostal do další akce, ještě mu tam nabíhal spoluhráč v lepším postavení, ale útočník se rozhodl pro střelu a pálil hodně nad.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4. minuty.

90
    Z pravé strany o postranní čáry naběhl hráč v červeném, přihrávka nenašla adresáta a výkop od branky bude mít Bravo.

89
    Další nedovolený zákrok tentokrát se provinil hráč Betisu. Hosté rozehrávají na své polovině.

87
    Ze hřiště odchází Isco a nahrazuje ho Nabil Fekir.

86
    Sudí viděl další ostrý zákrok od hostů a píská faul.

84
    Ezzalzouli znovu u balonu z velké vzdálenosti zkusil střelu, šlo to hodně nad, výkop od svatyně hostů.

82
    Střídání v týmu RCD Mallorca:
    ze hřiště odchází Vedat Muriqi, přichází Abdón Prats.

82
    Betis znovu kombinoval na půlce soupeře, když už se dostal na dostřel tak hráč v červeném soupeři odebral balón.

80
    Faul Betisu na středovém kruhu, rozehrávat budou hosté.

77
    Real si vytvořil další příležitost, z pravé strany přišla přihrávka na nabíhajícího útočníka, ten už obešel i vybíhajícího brankáře, ale finální střelu poslal ze strany a míč šel nakonec hodně mimo.