Philadelphia – Vancouver 2:0 (kon.) | Montreal – Minnesota 2:5 (kon.) | Buffalo – Tampa Bay 3:2 (po pr.)
NY Islanders – Arizona 1:0 (kon.) | Nashville – Edmonton 1:6 (kon.) | Winnipeg – LA Kings 1:5 (kon.)
Seattle – Colorado 1:4 (kon.) | San Jose – Carolina 3:6 (kon.) | Vegas – Dallas 3:2 (2:1 po s.n.)
Seattle Kraken
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
Colorado Avalanche
Streda 18.10.2023, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • NHL

56:25
    Nyní se bude hrát ve čtyřech na obou stranách, protože na trestnou lavici na dvě minuty míří Jared McCann (SEA) za podrážení a Bowen Byram (COL) za nedovolené bránění.

42:47
    Kraken bude mít k dispozici přesilovou hru, protože dvě minuty za hákování dostává Andrew Cogliano (COL).

33:12
    Přesilovou hru si tentokrát zahrají hosté, protože dvě minuty za držení dostává domácí obránce Jamie Oleksiak (SEA).

30:28
    Tak Colorado si hru v pěti příliš dlouho neužilo, protože hned chvíli po konci trestu Mansona na trestnou lavici putuje Nathan MacKinnon (COL), jenž si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

28:13
    Nyní to však Josh Manson (COL) se svou defenzivní snahou přehnal a za podrážení si odsedí dvě minuty.

24:30
    Colton se hnal sám na Grubauera, ale byl seknut Justinem Schultzem (SEA) a trochu překvapivě se píská dvouminutový trest a né trestné střílení.

19:48
    V závěru první třetiny ještě přichází první vyloučení, když je na dvě minuty za podrážení vyloučen Ross Colton (COL).

01:20
    Jordan Eberle (SEA) seslal tvrdě k ledu Cogliana, kterého jel okamžitě mstít Logan O´Connor (COL) a za svou bitku si oba posedí pět minut na trestné lavici.

Michaela Koláriková

Góly a asistencie: 16. Yamamoto (Dunn) – 24. Lehkonen, 32. L. O'Connor (Makar, Toews), 54. Rantanen (Girard, Cogliano), 57. Ničuškin

Seattle Kraken: Grubauer (Daccord) – Dunn, Larsson, Oleksiak, Borgen, Dumoulin, Schultz – McCann, Beniers, Eberle – Schwartz, Wennberg, Bjorkstrand – Tolvanen, Gourde, Burakovsky – Kartye, Bellemare, Yamamoto.
    Tréner: David Hakstol

Colorado Avalanche: Georgijev (Prosvetov) – Toews, Makar, Girard, Byram, J. Johnson, Manson – Ničuškin, MacKinnon, Rantanen – Lehkonen, R. Johansen, Drouin – Wood, Colton, Tatar – Cogliano, F. Olofsson, L. O'Connor.
    Tréner: Jared Bednar

Rozhodca: Hanson, Kozari – Toomey, Murchison

Diváci: 17 151