Estónsko – Azerbajdžan 0:2 (kon.) | Írsko – Grécko 0:2 (kon.) | Holandsko – Francúzsko 1:2 (kon.)
Rakúsko – Belgicko 2:3 (kon.) | Lichtenštajnsko – Bosna 0:2 (kon.) | Portugalsko – Slovensko sk 3:2 (kon.)
Island – Luxembursko 1:1 (kon.)
Írsko
0:2 (0:2)
Grécko
cz Piatok 13.10.2023, 20:45 • Aviva Stadium, Dublin • Kvalifikácia ME • Skupina B

Ode mě je to pro dnešní večer vše, přeji hezký víkend a třeba zase někdy na počtenou! (22:56:36)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 10:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:16.

Irové potvrdili svou nemohoucnost střílet do řecké sítě branky, a tak jim na kontě zůstává ve vzájemných zápasech stále číslo 1.

V druhém zápase skupiny Francie porazila Nizozemsko 2:1 po dvou brankách největší hvězdy týmu Kyliana Mbappého. Naopak za Nizozemsko snižoval akorát v 83. minutě Hartman, který tak skóroval ve svém debutovém zápase za svou zemi.

Je konec! Duel skupiny B mezi domácím Irskem a hosty z Řecka končí výsledkem 2:0 pro balkánský celek.
    První poločas nabídl určitě zajímavější fotbal, hned v úvodu mohli slavit Smallbone či Ferguson, ani jeden z nich však nakonec branku nevsítil. A tak se poprvé radovali na druhé straně hosté, a to když Tsimikasův přesný centr umístil mimo dosah gólmana Georgios Giakoumakis. Po obdržené brance začali hosté hrát více na míči, jejich snaha vypramenila až v šanci Pelkase, kterého však skvěle vychytal irský gólman Bazunu. Na konci první půle se k masivnímu finiši nadechovali domácí fotbalisté, kudlu do zad jim však ve čtvrté minutě nastavení vrazil Georgios Masouras, který zakončil rychlý brejk svého týmu.
    Druhý poločas byl ve znamení dobývání branky řeckého brankáře Vlachodimose, asi největší šanci měl po rohu Doherty, obránce Wolverhamptonu však ztroskotal na dobrém zákroku gólmana. A když hlavičkoval Idah ke konci zápasu nad břevno, skončil zápas za stavu 2:0 pro hosty z Řecka.

90+5

90+5
    Řekové drží míč na vlastní půli, teď je navíc faulován jeden z hostí.

90+4
    Druhý centr se už však Robinsonovi povedl, svou přihrávkoy vybídl k hlavičce Idaha, ten však zamířil pouze nad branku.

90+3
    Robinsonův centr pravačkou sražen, v útoku však zůstávají Irové.

90+2
    Obránce Liverpoolu Tsimikas se daleko za půlící lajnu nedostal, Irové však vzápětí balon ztrácí také.

90+1
    „The Boys in Green“ se sice vydali napadat a také získali míč, ke vstřelení dvou branek se jim však velmi rychle krátí čas.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Nákop na Idaha odvrací stoper Retsos, útok Irska je v druhé půli skoro bezzubý.

90
    Vše asi v pořádku, hra pokračuje.

89
    Hra je právě přerušena, hlavní rozhodčí něco řeší se čtvrtým sudím a také s videem.