Lotyšsko – Arménsko 2:0 (kon.) | Cyprus – Nórsko 0:4 (kon.) | Španielsko – Škótsko 2:0 (kon.)
Chorvátsko – Turecko 0:1 (kon.) | Faerské ostrovy – Poľsko 0:2 (kon.) | Albánsko – Česko 3:0 (kon.)
Bielorusko – Rumunsko 0:0 (kon.) | Andorra – Kosovo 0:3 (kon.)
Lotyšsko
2:0 (1:0)
Arménsko
cz Štvrtok 12.10.2023, 18:00Kvalifikácia ME • Skupina D

Máme za sebou dramatický zápas, který vyhrává domácí Lotyšsko. Arménie, která doposud bojovala o postup na mistrovství Evropy, ztratila na půdě Lotyšska všechny body. Pro domácí jde o první výhru v kvalifikaci. Lotyši vyhrávají i přes vyloučení stopera Ošse v 53. minutě, který musel hřiště opustit po druhé žluté kartě za faul. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek večera při sledování utkání Albánie – Česko, na které vás tímto srdečně zveme!

Statistiky:
    Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 9:8. (19:54:44)

90+5

90+5
    Začala poslední minuta, míč stále drží hostující tým.

90+4
    ... dobrý pas Bičachčjana mířil na kapitána Harojana. Jeho hlavička ale končí naštěstí pro domácí nad!

90+4
    Saveljevs raději odkopl balon na rohový kop, který zahraje Bičachčjan...

90+3
    Jsme za polovinou nastaveného času a už to vypadá, že Arménie může na bodový zisk zapomenout.

90+2
    ... centr do vápna poslal Bičachčjan. Balon se postupně dostal mimo vápno, kde zakončoval právě Bičachčjan. Míč ale míří vysoko nad.

90+1
    Hosté vybojovali rohový kop...

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje pět minut.

90
    Do konce základní hrací doby zbývá pár desítek sekund. Oproti prvnímu poločasu ale bude jistě sudí několik minut nastavovat.

89
    Domácí ještě prostřídali, aby ušetřili trochu času a na závěr zápasu poslali do hry čerstvé síly.

88
    Střídání v týmu Lotyšsko:
    ze hřiště odchází Roberts Savaļnieks, přichází Vladislavs Sorokins,
    ze hřiště odchází Alvis Jaunzems, přichází Davis Ikaunieks.

88
    Po závaru v pokutovém území domácích sudí jasně ukazuje, že k žádnému faulu nedošlo.

87
    Arménie se stále tlačí dopředu. Nyní má aut u pokutového území.

86
    Iwu se dostal na hranici vápna ke střele, kterou dokázal u tyče vyrazit pozorný Ozols.

85
    Sledujeme stále stejný obrázek. Hosté drží míč a kombinují kolem vápna Lotyšska.

84
    Arménie se tlačí dopředu, jenže obrana Lotyšska je zatím bezchybná.

83
    Máme tu samotný závěr zápasu. Hosté se nyní nemohou ale dostat do většího tlaku.