Mladá Boleslav – Motor ČB 2:5 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 4:3 (po pr.) | Sparta Praha – Kometa Brno 0:2 (kon.)
Liberec – Pardubice 4:3 (2:0 po s.n.) | Hradec Králové – K. Vary 2:4 (kon.) | Plzeň – Kladno 4:5 (po pr.)
Litvínov – Třinec 6:4 (kon.)
HC VERVA Litvínov
6:4 (3:1, 2:1, 1:2)
HC Oceláři Třinec
cz Nedeľa 01.10.2023, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga (ČR) • 7. kolo

55:38
    Zile po obdržené ráně vstal a Daňo jej trefil rukavicí do obličeje. Třinecká přesilovka končí, Daňo je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

55:27
    Třinec si zahraje přesilovou hru, protože Demel za vlastní brankou zahákoval Voženílka. Litvínovský obránce obdržel dvouminutový trest.

39:05
    Adámkovu střelu od modré čáry odrazil brankář Tomek k Hudáčkovi, který místo zakončení podrazil litvínovského hráče. Následně se do brejku dostal Hlava, ale brankáře Švančaru v úniku nepřekonal.

34:33
    Vrána vystřelil z pravé strany, Pánik se snažil doklepnout puk za Tomka, ale litvínovský gólman už měl puk v lapačce. Třinecký hráč tak bude vyloučen na dvě minuty za sekání.

32:27
    Walega si vyjel zpoza branky u levé tyče a chtěl vystřelit, jenže byl faulován Havelkou, který jej přidržel. Domácí hráč při zákroku navíc posunul branku. Havelka je vyloučen na dvě minuty za držení a Oceláři si zahrají první přesilovou hru.

08:36
    Litvínov si zahraje přesilovou hru, poté co Nedomlel po buly zahákoval Kudrnu.

Igor Mainka

Góly a asistencie: 1. Kudrna (Sukeľ, Zile), 18. O. Kaše (D. Kaše), 20. Válek (Abdul, Demel), 27. Hlava (Jaks, Koblasa), 35. Koblasa (Baránek), 42. Sukeľ – 3. Dravecký (Čacho, Kurovský), 29. Hudáček (Adámek, Nestrašil), 51. J. Jeřábek (M. Růžička, Voženílek), 58. M. Růžička (Nestrašil, Kundrátek)

HC VERVA Litvínov: M. Tomek (Klika) – Demel (A), Zile, Jaks, Baránek, Zeman, Czuczman, Šalda – Koblasa, Sukeľ (C), Kudrna – O. Kaše (A), D. Kaše, Hlava – Abdul, Kirk, Válek – Havelka, Gut, Jurčík.
    Tréner: Mlejnek.

HC Oceláři Třinec: Mazanec (21. Švančara) – Marinčin, Smith, Kundrátek, J. Jeřábek, Adámek, Nedomlel – M. Růžička (A), Voženílek, Daňo – Nestrašil, Hudáček, Pánik – Hrehorčák, Vrána (C), M. Roman – Kurovský, Čacho, Dravecký (A) – Walega.
    Tréner: Moták.

Rozhodca: Pražák, Ondráček – Zíka, Thuma.