Aktobe – Sepsi | 0:1 (kon.) | | | Lincoln – FC Ballkani | 1:3 (kon.) | | | Pogoń – Gent | 2:1 (kon.) |
Pjunik – Bodö/Glimt | 0:3 (kon.) | | | Nordsjælland – FCSB | 2:0 (kon.) | | | Ferencvároš – Hamrun | 2:1 (kon.) |
Tel Aviv – Larnaca | 1:0 (kon.) | | | D.Kyjev – Aris Soluň | 2:1 (6:5 po pen.) | | | Austria – Légia Varšava | 3:5 (kon.) |
Levski Sofia – Be'er Sheva | 2:1 (kon.) | | | Gżira – Plzeň | 0:2 (kon.) | | | Brann – Arouca | 3:1 (kon.) |
Riga FC – Twente | 0:3 (kon.) | | | APOEL – Dila Gori | 1:0 (kon.) | | | Solún – Hajduk Split | 3:0 (kon.) |
Midtjylland – Omonia Nikózia | 5:1 (kon.) | | | Besiktas – Neftçi Baku | 2:1 (kon.) | | | Partizani Tirana – Valmiera | 1:0 (kon.) |
Swift Hesperange – FC Struga | 2:1 (kon.) | | | Neman Grodno – Celje | 1:4 (kon.) | | | Osijek – Demirspor | 3:2 (kon.) |
KA Akureyri – Brugge | 1:5 (kon.) | | | Trnava – Lech Poznań | 3:1 (kon.) | | | Rijeka – B36 Tórshavn | 2:0 (kon.) |
Maribor – Fenerbahce | 0:3 (kon.) | | | Alkmaar – FC Santa Coloma | 2:0 (kon.) | | | Luzern – Hibernian | 2:2 (kon.) |
Hearts – Rosenborg | 3:1 (kon.) | | | Derry City – Tobol Kostanaj | 1:0 (5:6 po pen.) | | | Partizan – Sabah Baku | 2:0 (5:4 po pen.) |
Debrecín – Rapid Viedeň | 0:5 (kon.) |
Helsinki – Karabach | 1:2 (kon.) | | | Häcken – Žalgiris Vilnius | 5:0 (kon.) | | | Breidablik – Zrinjski Mostar | 1:0 (kon.) |
Borisov – Tiraspol | 2:2 (kon.) | | | Razgrad – Astana | 5:1 (kon.) | | | Genk – Olympiakos | 1:1 (kon.) |
Dnipro-1 – Slavia | 1:1 (kon.) |
koniec
Riga FC
0:3
(0:0)
FC Twente
Radim Sochor
Góly:
57. Rots (Brenet), 90. Besselink (Taha), 90+2. Unavar (Ugalde)
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:9.
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 30. Musah (RIG)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:9.
Riga FC:
Purins – Jurkovskis, Cernomordijs, Bosančič, Ngom – Musah, Babec, Pena – Aurelio – Regza, Contreras
Náhradníci: Daskevics, Iberico, Mankenda, Matrevics, Nguena, Soisalo, Taiwo, Zommers
Tréner: Stipic
FC Twente: Unnerstall – Sampsted, Hilgers, Propper, Brenet – Kjolo, Sadílek – Rots, Regeer, van Wolfswinkel – Ugalde
Náhradníci: Besselink, Bruns, El Maach, Mesbahi, Rots, Steijn, Taha, Tyton, Unuvar, Vlap
Tréner: Oosting
Náhradníci: Daskevics, Iberico, Mankenda, Matrevics, Nguena, Soisalo, Taiwo, Zommers
Tréner: Stipic
FC Twente: Unnerstall – Sampsted, Hilgers, Propper, Brenet – Kjolo, Sadílek – Rots, Regeer, van Wolfswinkel – Ugalde
Náhradníci: Besselink, Bruns, El Maach, Mesbahi, Rots, Steijn, Taha, Tyton, Unuvar, Vlap
Tréner: Oosting
Rozhodca:
Diváci:
10.08.2023
Twente - Riga FC 2:0
Twente - Riga FC 2:0
Góly: 11. Sampsted (Kjolo), 67. Rots
Karty: 70. Unuvar (TWE) – 41. Muzinga (RIG), 44. Contreras (RIG), 84. Musah (RIG), 86. Cernomordijs (RIG)
Autorem branky je NACI UNAVAR. Asistence: Manfred Ugalde.
Autorem branky je GIJS BESSELINK. Asistence: Younes Taha.
Autorem branky je DAAN ROTS. Asistence: Joshua Brenet.