Aktobe – Sepsi | 0:1 (kon.) | | | Lincoln – FC Ballkani | 1:3 (kon.) | | | Pogoń – Gent | 2:1 (kon.) |
Pjunik – Bodö/Glimt | 0:3 (kon.) | | | Nordsjælland – FCSB | 2:0 (kon.) | | | Ferencvároš – Hamrun | 2:1 (kon.) |
Tel Aviv – Larnaca | 1:0 (kon.) | | | D.Kyjev – Aris Soluň | 2:1 (6:5 po pen.) | | | Austria – Légia Varšava | 3:5 (kon.) |
Levski Sofia – Be'er Sheva | 2:1 (kon.) | | | Gżira – Plzeň | 0:2 (kon.) | | | Brann – Arouca | 3:1 (kon.) |
Riga FC – Twente | 0:3 (kon.) | | | APOEL – Dila Gori | 1:0 (kon.) | | | Solún – Hajduk Split | 3:0 (kon.) |
Midtjylland – Omonia Nikózia | 5:1 (kon.) | | | Besiktas – Neftçi Baku | 2:1 (kon.) | | | Partizani Tirana – Valmiera | 1:0 (kon.) |
Swift Hesperange – FC Struga | 2:1 (kon.) | | | Neman Grodno – Celje | 1:4 (kon.) | | | Osijek – Demirspor | 3:2 (kon.) |
KA Akureyri – Brugge | 1:5 (kon.) | | | Trnava – Lech Poznań | 3:1 (kon.) | | | Rijeka – B36 Tórshavn | 2:0 (kon.) |
Maribor – Fenerbahce | 0:3 (kon.) | | | Alkmaar – FC Santa Coloma | 2:0 (kon.) | | | Luzern – Hibernian | 2:2 (kon.) |
Hearts – Rosenborg | 3:1 (kon.) | | | Derry City – Tobol Kostanaj | 1:0 (5:6 po pen.) | | | Partizan – Sabah Baku | 2:0 (5:4 po pen.) |
Debrecín – Rapid Viedeň | 0:5 (kon.) |
Helsinki – Karabach | 1:2 (kon.) | | | Häcken – Žalgiris Vilnius | 5:0 (kon.) | | | Breidablik – Zrinjski Mostar | 1:0 (kon.) |
Borisov – Tiraspol | 2:2 (kon.) | | | Razgrad – Astana | 5:1 (kon.) | | | Genk – Olympiakos | 1:1 (kon.) |
Dnipro-1 – Slavia | 1:1 (kon.) |
koniec
Riga FC
0:3
(0:0)
FC Twente
Radim Sochor
Góly:
57. Rots (Brenet), 90. Besselink (Taha), 90+2. Unavar (Ugalde)
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:9.
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 30. Musah (RIG)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:9.
Riga FC:
Purins – Jurkovskis, Cernomordijs, Bosančič, Ngom – Musah, Babec, Pena – Aurelio – Regza, Contreras
Náhradníci: Daskevics, Iberico, Mankenda, Matrevics, Nguena, Soisalo, Taiwo, Zommers
Tréner: Stipic
FC Twente: Unnerstall – Sampsted, Hilgers, Propper, Brenet – Kjolo, Sadílek – Rots, Regeer, van Wolfswinkel – Ugalde
Náhradníci: Besselink, Bruns, El Maach, Mesbahi, Rots, Steijn, Taha, Tyton, Unuvar, Vlap
Tréner: Oosting
Náhradníci: Daskevics, Iberico, Mankenda, Matrevics, Nguena, Soisalo, Taiwo, Zommers
Tréner: Stipic
FC Twente: Unnerstall – Sampsted, Hilgers, Propper, Brenet – Kjolo, Sadílek – Rots, Regeer, van Wolfswinkel – Ugalde
Náhradníci: Besselink, Bruns, El Maach, Mesbahi, Rots, Steijn, Taha, Tyton, Unuvar, Vlap
Tréner: Oosting
Rozhodca:
Diváci:
10.08.2023
Twente - Riga FC 2:0
Twente - Riga FC 2:0
Góly: 11. Sampsted (Kjolo), 67. Rots
Karty: 70. Unuvar (TWE) – 41. Muzinga (RIG), 44. Contreras (RIG), 84. Musah (RIG), 86. Cernomordijs (RIG)
ze hřiště odchází Rots, přichází Taha.
ze hřiště odchází Sampsted, přichází Rots,
ze hřiště odchází Regeer, přichází Besselink,
ze hřiště odchází Hilgers, přichází Bruns.
ze hřiště odchází Contreras, přichází Iberico.
ze hřiště odchází van Wolfswinkel, přichází Unuvar.
ze hřiště odchází Jurkovskis, přichází Mankenda,
ze hřiště odchází Regza, přichází Taiwo,
ze hřiště odchází Aurelio, přichází Daskevics,
ze hřiště odchází Pena, přichází Nguena.