Karlovy Vary – Otrokovice 4:3 (4:2 po s.n.)
po s.n. (4:2)
FB Hurrican Karlovy Vary
4:3 (1:1, 2:0, 0:2 - 0:0) Stav série: 4:2
PSG Panthers Otrokovice
cz Piatok 07.04.2023, 16:00 • HMS Karlovy Vary • Play-down Livesport Superligy CZ • 2. kolo

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (18:16:48)

Je konec! Karlovy Vary jsou nakonec týmem, který si zahraje baráž z dvojice BUTCHIS – Kanonýři Kladno. Otrokovice tak příští rok budou hrát v 1. lize a budou se snažit do nejvyšší soutěže vrátit.

Branky a nahrávky: 11. Velc (Svatek), 23. Velc (TS), 35. Velc (Nushart), rozh. náj. Navrátil – 6. Grlický (Nehila), 45. Sovják (Grlický), 51. Grich (Grlický). Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Zásahy brankářů: 17:21. Diváci: 221. Rozhodčí: Tomáš Kostinek a Lukáš Laštovička.

70:00 Tomáš NAVRÁTIL - 4:3

70:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým FB Hurrican Karlovy Vary. Autorem rozhodující branky je TOMÁŠ NAVRÁTIL.

Samostatné nájezdy začínají.

Je za námi prodloužení, ve kterém gól nepadl a za chvíli uvidíme samostatné nájezdy.

70:00
    Prodloužení skončilo.

69:39
    Oddechový čas pro tým FB Hurrican Karlovy Vary.

69:30
    Vypadá to, že uvidíme samostatné nájezdy.

69:01
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

68:34
    Oba týmy střídají, na balónku jsou hostující Otrokovice.

67:47
    Hurtova rána z levé strany našla pouze dobře postaveného Kohúta.

67:09
    Hosté nikam s rozehrávkou nespěchají a kombinují na své polovině.

66:26
    Otrokovice se ubránily a mohou pomýšlet na rozhodující branku.

65:57
    Hosté hrají v plném počtu.

65:31
    Nushart měl dost prostoru na pravé straně, vystřelil, ale netrefil místo u vzdálenější tyče.

65:08
    Otrokovice zatím brání skvěle a nepouštějí svého soupeře vůbec k ničemu.

64:37
    Velcova střela z levé strany minula Kohútovu branku.

64:18
    Karlovy Vary zatím pouze kombinují a snaží si vytvořit dobrou střeleckou pozici.

63:57
    Vyloučení v týmu PSG Panthers Otrokovice:
    Jiří Halama – 2 min., Držení.

63:38
    Zatím vidíme velmi nepřesné přihrávky, díky kterým se nedokáže žádný tým dostat do větší šance.

62:56
    Kubíček na polovině hřiště zkoušel otočku, která mu nevyšla a přišel o balónek.

62:20
    V prodloužení je k vidění mnoho faulů, které kouskují hru, což se divákům v hale moc nelíbí.

61:48
    Karlovy Vary zatím v prodloužení jen brání a čekají co vymyslí jejich soupeř.

61:14
    Otrokovice se teď snaží něco vymyslet na útočné polovině, ale bude z toho jen rozehrávka z rohu hřiště.

60:45
    Zatím se na hřišti prakticky nic nestalo, všichni vyčkávají co se stane.

60:01
    Úvodní buly vyhráli opět hosté.

60:01

Střely po třech třetinách 23:19.

Je za námi 60 minut, které o vítězi nerozhodlo a za stavu 3:3 za chvíli uvidíme prodloužení!

60:00

59:48
    Tyl byl faulován Červenkou, ale vypadá to, že se prodloužení opravdu dočkáme.

59:17
    Strachotova střela ze středu hřiště byla zablokovaná.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:28
    Domácí se Teď nacházejí na polovině Otrokovic a budou chtít ještě změnit skóre.

57:40
    Klápova zablokovaná střela se ještě dostala ke Strachotovy, ale ten promáchl letící balónek!

57:09
    Pomalu se nám blíží konec třetí třetiny a vypadá to, že uvidíme prodloužení.

56:34
    Teď už je to velmi opatrné, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

56:04
    Nushart získal balónek proti přesile a domácí mohou zkusit zaútočit.

55:26
    Karlovy Vary jsou dost zatažené a prakticky nechodí za svou obrannou polovinu.

54:40
    Domácí hráči se dokázali ubránit, ale stále jsou pod tlakem Otrokovic.

54:10
    Domácí hrají v plném počtu.

53:50
    Otrokovice jsou však stále na polovině domácích a snaží se stále o branku, která by je poslala do vedení.

53:24
    Otrokovice vstřelily branku, ale branka neplatí, protože hostující hráč zahrál vysokou holí!

52:57
    Otrokovice teď jsou v tlaku a domácí mají co dělat, aby udržely nerozhodný stav!

52:28
    Sovjákova rána končí vedle branky Váradiho, ale hosté jsou stále na balónku.

52:10
    Vyloučení v týmu FB Hurrican Karlovy Vary:
    Michal Strachota – 2 min., Sekání.

51:37
    Otrokovice dokázaly vyrovnat stav utkání na 3:3 a budou se snažit celé utkání zvrátit na svou stranu.
    50:52 Jakub GRICH - 3:3

50:52
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Otrokovice nakonec vyrovnávají! Matyáš Velc přišel o balónek na středu hřiště, který si vzal Martin Grlický, který následně přihrál na JAKUBA GRICHA, který dokázal procedit míček pod nohama domácího gólmana! Asistence: Martin Grlický.

50:42
    Už jsme za půlkou třetí třetiny a Otrokovicím se pomalu krátí čas.

50:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny třetí třetiny.

49:32
    Hurtova rána z levé strany minula těsně branku hostů!

48:35
    Karlovy Vary se teď snaží o kombinaci na své polovině a ušetřit tak tím čas.

47:43
    Otrokovice už vrhají všechny síly do útoku a je jasné, že se bude otevírat prostor pro přečíslení na domácí straně.

47:07
    Jiří Lebeda se dostal sám před Kohúta, který likviduje jeho šanci!

46:44
    Rozhodčí už napomínají hráče za tvrdé zákroky u mantinelu.

46:26
    Kubíček vystihl přihrávku na Klápu, ale do šance se nakonec nedostal.

45:50
    Rána Petera Nehily z poloviny hřiště minula konstrukci domácí branky.

45:34
    Otrokovice jsou teď mnohem aktivnější a chtějí co nejrychleji vyrovnat.
    44:50 Tomáš SOVJÁK - 3:2

44:50
    Důležitá branka Otrokovic! TOMÁŠ SOVJÁK se na středu hřiště skvěle otočil kolem své osy a střelou ke vzdálenější tyči dramatizuje dnešní utkání! Asistence: Martin Grlický.

44:19
    Grich aktivně napadá rozehrávku Karlových Varů, ale nikdo mu nejde na pomoc a sám to má velmi těžké.

43:45
    Lebeda byl ve skvělé pozici, ale Kohút si poradil s jeho střelou a drží svůj tým!

43:14
    Sovják na středu hřiště málem přišel o balónek, ale nakonec vše napravil.

42:34
    Domácí hráči jsou teď na balónku a vědí, že nemusejí nikam spěchat.

41:52
    Ležatkova rána z výběhu se zastavila pouze u nohy hráče Karlových Varů a Váradi nemusel zasahovat.

41:24
    Otrokovice teď hurá florbal uklidňují na své polovině.

40:58
    Třetí třetina se nám rozjela ve vysokém tempu.

40:36
    Nehilova střela ze středu hřiště šla pouze do jednoho z blokujících hráčů.

40:01
    Úvodní buly vyhrály i do třetice Otrokovice.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:20.

Střely ve druhé části 12:3.

Je za námi druhá třetina, která přinesla dvě branky, které vstřelili obě domácí a i stejný hráč! Nejdříve se k trestnému střílení postavil Matyáš Velc, který si položil brankáře a dostal svůj tým do vedení. O 12. minut později se opět prosadil Velc po vyjetí před Kohúta a Karlovy Vary vedou po druhé třetině 3:1.

40:00

39:45
    Otrokovice drží balónek na své polovině a už se asi nikam hnát nebudou.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:15
    Na hřišti se nám už začíná trochu přiostřovat.

37:40
    Na druhou stranu se řítili domácí, za které střílel Klápa, ale minul branku Kohúta.

37:27
    Červenkovu ránu likviduje zatím skoro bezchybný Váradi!

36:48
    Otrokovice už vysunuly napadání, ale ovoce to zatím nepřináší.

36:09
    Karlovy Vary chtějí stále zvýšit své vedení, ale zatím se jim to nedaří.

35:39
    Domácí hráči chtějí vstřelit další gól a kombinují na polovině Otrokovic.
    34:58 Matyáš VELC - 3:1

34:58
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovy Vary jdou do dvoubrankového vedení! MATYÁŠ VELC dostal přihrávku k levé tyči, vyběhl zpoza branky před Kohúta, kterého následně překonal už potřetí v zápase a kompletuje hattrick! Asistence: Tomáš Nushart.

34:15
    Hra se teď dost kouskuje kvůli faulům na obou stranách.

33:47
    Pomalu se blížíme ke konci druhé třetiny a v této třetině jsme zatím neviděli gól.

33:06
    Strachotova prudká rána těsně minula pravou tyč Kohútovy branky!

32:24
    Martin Ležatka byl faulovaný za domácí brankou a budou rozehrávat právě Otrokovice z rohu hřiště.

31:44
    Karlovy Vary teď nikam nespěchají a po sérii útoku Otrokovic se snaží uklidnit hru.

31:02
    Další střela Nehily, tentokrát pouze do brankáře domácích!

30:36
    Nehila střílel ze středu hřiště, ale opět střela mířila vedle branky Váradiho.

30:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny zápasu.

29:18
    Hrabalova střela tahem mířila těsně vedle pravé tyče domácí branky.

28:55
    Nehila výborně obešel tři hráče Karlových Varů, ale ke střele se nedostal a o míček vzápětí přišel.

28:12
    Nepříjemná rána Vykopala ze středu hřiště těsně minula branku Váradiho!

27:43
    Zavadil se vytočil před Kohútem, ale nedokázal propálit skvěle chytajícího brankáře hostů.

27:09
    Po delší době se dostaly na polovinu domácích Otrokovice, ale zatím nic nnevymyslely.

26:27
    Kohút drží svůj tým i po skvělé střele Matyáše Velce!

26:07
    Strachota šel s Velcem 2 na 1, ale prvně jmenovaný špatně přihrál na svého spoluhráče a Kohút tak byl bez práce.

25:29
    Vykopal byl obrán Tormou čistě a Karlovy Vary mohou jít znovu do útoku.

24:57

24:34
    Otrokovice zatím skvěle brání oslabení a mají možnost znovu vystřídat.

23:59
    Velcova rána šla pouze do dlaně Kohúta, který drží svůj tým!

23:26
    Po neúspěšné trenérské výzvě mají domácí šanci odskočit do dvoubrankového vedení!

22:57
    Matyáš Zouhar – 2 min., Zdržování hry.
    22:57 Matyáš VELC - 2:1

22:57
    Karlovy Vary otáčejí vývoj utkání! MATYÁŠ VELC si skvěle položil brankáře a bekhendem skvěle zakončil pod horní tyč! Bez asistence.

22:57
    Trestné střílení potvrzeno! Matyáš Velc se staví k míčku.

22:57
    Nakonec se vše ještě zkoumá na videu, jestli vůbec k faulu došlo nebo jestli to bylo ve velkém brankovišti!

22:57
    Karlovy Vary budou po faulu na Jiřího Lebedu zahrávat trestné střílení!

22:31
    Klápova rána z pravé strany skončila pouze v rukavicích hostujícího gólmana.

22:04
    Matyáš Velc byl ve velkém brankovišti, ale nedokázal prostřelit skvěle reagujícího Kohúta!

21:47
    Kelemen fauloval za svou brankou. Rozehrávat budou Karlovy Vary.

21:15
    Otrokovice jsou na začátku druhé třetiny jasně aktivnější a chtějí si vzít vedení zpět.

20:38
    Na druhé straně střílel Strachota bekhendem, ale Kohút si svou tyč pohlídal.

20:25
    Zapletalova střela z levé strany těsně minula horní tyč.

20:01
    Úvodní buly vyhráli hosté.

20:01

Další třetina začne přibližně v 16:38.

Střely v první části 6:11.

Je za námi první třetina, která přinesla dvě branky! Jako první se prosadili hosté po dorážce Grlického. Domácí dokázali srovnat po individuální akci Velce. Stav je tedy po první třetině 1:1.

20:00

19:39
    Dobrá střela Zavadila ze středu hřiště našla pouze nohu brankáře Otrokovic!

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:52
    Klápova střela tahem končí na levé tyči hostující branky!

18:30
    Ale nakonec si domácí nerozuměli a Kohút neměl nic na práci.

18:26
    Domácí mají teď skvělou šanci jít dovedení, protože mají dobrou standardní situaci.

17:59
    Grich dával krosem na svého spoluhráče před branku, ale trestuhodně minul balónek!

17:29
    Tomáš Nushart dostal dost prostoru na střelu, ale než vystřelil, tak jeho rána byla zablokována.

16:57
    Střela z pravé strany od Hrabala nepřekvapila připraveného Váradiho.

16:13
    Teď sledujeme spoustu nepřesných přihrávek a ani jeden tým nedokáže míček podržet delší dobu.

15:25
    Karlovy Vary šly 3 na 2, ale Červenka se skvěle vrátil a vzal míček Michalu Klápovi!

14:59
    Pomalu se nám blíží konec první třetiny, která je zatím vyrovnaná.

14:12
    Teď zase na druhou stranu Otrokovic brání svou polovinu velmi poctivě a domácí se na ní nemohou vůbec dostat.

13:26
    Karlovy Vary jako by se teď bály hrát a hrají jen na své polovině.

12:57
    Lebeda to zkusil vzít na sebe mezi dvěma hráči Otrokovic, ale o míček rychle přišel.

12:20
    Strachota nalezl Nusharta u pravé tyče a snažil se mířit ke vzdálenější tyči, ale minul branku Kohúta!

11:56
    Další střela na Váradiho, který v poklidu kryje tuto střelu.

11:35
    Otrokovice se chtějí rychle dostat znovu do vedení, ale Karlovy Vary se pozorně zatáhly a vyčkávají.

10:59
    Jakub Grich se dostal k odraženému balónku před Váradim, který dokázal tohoto hráče vychytat!
    10:02 Matyáš VELC - 1:1

10:02
    Karlovy Vary srovnávají na 1:1! MATYÁŠ VELC se výborně dostal do středu hřiště, kde si skvěle položil hostujícího gólmana Kohúta na zem a zamířil přesně do odkrytého místa v hostující brance! Asistence: Matěj Svatek.

10:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny první třetiny.

9:47
    Zase se do dobré pozice dostal hostující Kubíček, ale napálil jen dobře postaveného domácího gólmana.

9:24
    Střela Kubíčka ze středu hřiště byla zablokovaná Lebedou.

8:49
    Strachota nedovoleně bránil svým tělem Kubíčkovi. Rozehrávat budou Otrokovice.

8:18
    Domácí fanoušci se už probudili a začínají domácí hráče povzbuzovat.

7:48
    Nushart výborně u mantinelu obral Gricha a může založit domácí útočnou akci.

7:28
    Nakonec se nejspíše jen řešila nějaká administrační věc a hraje se dál.

7:21
    Tak nakonec situace Michala Klápy se ještě řeší u videa, jestli nedošlo k brance, protože míček možná přešel brankovou čáru!

6:45
    Nedovolené bránění na Klápu a z rozehrávky střílel právě Klápa a ještě tam někdo z domácích dorážel, ale Kohút si vše nakonec pohlídal.

6:08
    Otrokovice se po vstřelené brance snaží s míčkem opět dostat na dostřel domácí branky, ale vzápětí míček ztrácejí na polovině hřiště.
    5:24 Martin GRLICKÝ - 0:1

5:24
    Otrokovice jdou jako první do vedení! Peter Nehila vystřelil na Váradiho, kterému míček vypadl před sebe a dobře postavený MARTIN GRLICKÝ dokázal míček dorazit do branky Karlových Varů! Asistence: Peter Nehila.

4:33
    Sražená střela Otrokovic mimo hřiště a hosté budou rozehrávat z rohu za brankou Váradiho.

4:18
    Zatím se hraje podobně jako ve středu, kdy prvních deset minut se prakticky nic nedělo.

3:42
    Jiří Lebeda dostal přihrávku před branku hostů, ale ten bekhendem nedokázal míček umístit do branky Kohúta!

3:11
    Klápa se snažil nahrát před branku na Strachotu, ale tam si to hostující obránci dokázali v klidu pohlídat.

2:38
    Dnes je v hale docela málo diváků, na to, že by se mohlo jednat o poslední zápas sezóny na domácím hřišti.

2:05
    Nyní mají míček na svých holích Otrokovice, ale zatím se nikam neženou a vyčkávají.

1:31
    Jakub Grich se dostal jako první hráč v zápase ke střele, ale trefil pouze dobře postaveného Váradiho, který si připisuje úspěšný zákrok.

1:08
    První formace se už dostaly z plochy pryč a na řadě jsou druhé formace obou týmů.

0:39
    Domácí se snaží zatím o kombinaci na útočné polovině, což se jim zatím nedaří a přihrávají si na své polovině.

0:01
    Úvodní buly vyhrály Otrokovice.

00:01

Oba týmy už nastupují na hrací plochu a za chvíli můžeme začít.

Úvodní sestavy

Trenér: Marek Mandler

Trenér: Karel Ševčík

Průběh série

První zápas se odehrál v Otrokovicích, kde díky skvělé první třetině Karlovy Vary vyhrály 3:1 a tento náskok si dokázaly udržet a vyhrát 7:4.
    Druhý zápas a druhý den v Otrokovicích přinesla další zápas, kdy se opět podařilo vyhrát Karlovým Varům, které tentokrát rozhodly dobrou druhou třetinou a vyhrály 5:3 a vedli v sérii 2:0.
    Třetí zápas se odehrál v sobotu v Karlových Varech, kde jsme dlouho sledovali tuhý boj a po 60 minutách byl výsledek 1:1. V prodloužení byli šťastnější domácí, kteří díky Strachotovy vyhráli 2:1 a v sérii vedli 3:0.
    V neděli měli domácí Karlovy Vary první šanci na ukončení série, ale to se jim nepodařilo, když Otrokovice po těsném výsledku 4:3 dokázaly vyhrát a přesunout sérii zpět do Otrokovic.
    Pátý zápas se odehrál v Otrokovicích, kdy domácí v první třetině dokázaly dát dvě branky, ale Karlovy Vary ve druhé třetině jednou brankou snížily a ve třetí třetině srovnaly, ale Otrokovice poté daly dvě branky a vyhrály 4:2.
    Uvidíme, jestli se dnes už Karlovým Varům podaří vyhrát a zahrát si baráž.

Vítáme vás u on-line přenosu z šestého utkání 2.kola play-down mezi týmy FB Hurrican Karlovy Vary a PSG Panthers Ottokovice. Utkání začíná v 16:00.

Adam Náhončík

Góly a asistencie: 11. Velc (Svatek), 23. Velc (t.s.), 35. Velc (Nushart), rozh. náj. Navrátil – 6. Grlický (Nehila), 45. Sovják (Grlický), 51. Grich (Grlický)