Karlovy Vary – Otrokovice 3:4 (kon.)
FB Hurrican Karlovy Vary
3:4 (1:3, 1:1, 1:0) Stav série: 3:1
PSG Panthers Otrokovice
cz Nedeľa 02.04.2023, 15:00 • HMS Karlovy Vary • Play-down Livesport Superligy CZ • 2. kolo

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (16:52:15)

Je konec! Otrokovice dokázaly dnes uhrát těsné vítězství 3:4 a série se bude stěhovat zpět do Otrokovic. Karlovy Vary budou mít další mečbol ve středu 5.4.2023

Branky a nahrávky: 3. Velc (Hurt), 33. Klápa (Strachota), 43. Strachota (Tyl) – 3. Zapletal (Nehila), 4. Vykopal (Červenka), 12. Sovják (Zapletal), 28. Zapletal (Nehila). Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Zásahy brankářů: 4:17. Diváci: 225. Rozhodčí: Jiří Šedivý a Radek Štengl.

59:50
    Velcova střela minula branku Kohúta.

59:30
    Nepřesná přihrávka Klápy končí vedle hřiště.

59:12
    Karlovy Vary hrají v šesti!

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:44
    Červenka faulovaný Langem, což Otrokovicím vyhovuje.

58:37
    Oddechový čas pro tým FB Hurrican Karlovy Vary.

58:19
    Před brankou byl úplně volný Nehila, ale Váradi skvěle zasáhl a drží svůj tým nad vodou!

57:21
    Otrokovice skvěle dostupují hráče s míčkem a domácí to mají velmi těžké.

56:38
    Další útočné snažení Karlových Varů, ale zatím se jim nedaří dostat na dostřel domácí brance.

55:40
    Peter Nehila trefil horní tyč domácí branky!

55:26
    Karlovy Vary se teď dostaly na polovinu soupeře a snaží se ještě udeřit, než vyšlou Váradiho na střídačku.

54:49
    Do hry se teď nechtěně připletl rozhodčí. Rozehrávat budou Otrokovice, které odevzdají míček domácím.

54:13
    Otrokovice teď na chvilku zdržely Karlovy Vary na své polovině.

53:23
    Blíží se nám konec třetí třetiny a domácí se rozhodně budou snažit, aby vyrovnali a poslali utkání do prodloužení.

52:54
    Nehila se vydal do rychlého protiútoku, ale byl velmi rychle o míček obrán.

Adam Náhončík

Góly a asistencie: 3. Velc (Hurt), 33. Klápa (Strachota), 43. Strachota (Tyl) – 3. Zapletal (Nehila), 4. Vykopal (Červenka), 12. Sovják (Zapletal), 28. Zapletal (Nehila)

Využitie: 0:0. Zásahy brankárov: 4:17.
    FB Hurrican Karlovy Vary: Váradi (Eckhardt) – Smolka, Korbel, Zeman, Kalaš – Velc, Lebeda, Navrátil, Zahraj, J. Zavadil, Šimeček, Tomčo, Klápa, Strachota, Svatek, Tyl, Torma, Lang, Hurt.
    Tréner: Marek Mandler

PSG Panthers Otrokovice: Kohút (Pujin) – Halama, L. Kubíček – Červenka, Sovják, Kelemen, Grlický, Nehila, Zapletal, Hrabal, Zouhar, Minich, Šefčík, Štourač, Vykopal, Grich.
    Tréner: Karel Ševčík

Rozhodca: Jiří Šedivý a Radek Štengl