Mladá Boleslav – Tatran 1:2 (po pr.) | Bohemians – Vítkovice 6:10 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1) Stav série: 2:4
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
cz Piatok 07.04.2023, 19:15 • Městská sportovní hala Mladá Boleslav • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ • Semifinále

Branky a nahrávky: 12. Tomašík – 9. Havlas (Hanák), 64. Šindelář (Meliš).
    Vyloučení: 1:0. Využití: 0:1.
    Rozhodčí: Kropáček, Novák. Diváků: 800.
    Střely na bránu: 23:19 (8:5, 8:4, 5:8 – 2:2). (21:08:04)

Tříletá vláda Mladé Boleslavi ve florbalové nejvyšší soutěži dnes končí, o mistrovský pohár se příští neděli po sedmi sezónách bez titulu popere suverén základní části Tatran Střešovice.
    Dnešní zápas byl na góly chudý, hrálo se hodně zezadu a góly padly do 12. minuty úvodní části. Boleslavští měli dvě třetiny mírnou převahu, na druhou stranu je dvakrát zachránila tyč. Šestý duel semifinálové série tak rozhodla až Šindelářova přesná trefa v jediné přesilovce celého zápasu.

63:09 Martin ŠINDELÁŘ - 1:2

63:09
    Tatran právě vstřelil branku!
    MARTIN ŠINDELÁŘ prostřelil v přesilovce po rychlé kombinaci všechny překážky a posílá Tatran do superfinále! Bauer jeho ránu jen tečoval ramenem pod břevno. Asistence: Milan Meliš.

62:20
    Vyloučení v týmu Předvýběr.CZ Florbal MB:
    Jan Natov – 2 min., Sekání.

61:33
    Hanák nastřeloval míček na brankoviště, kde se včas nezorientoval Havlas. Hosté jsou ale dál na míčku a hrají 6 na 5.

60:49
    Střešovický brankář míří na střídačku, rozhodčí má zdviženou pravici a hosté hrají power-play při odloženém trestu.

60:25
    Natov promáchl dorážku Tomašíkovy střely. Z druhé vlny již trefil skákavý míček lépe Zakonov, jenže míří jen do gólmana.

60:01

Poslední část základní hrací doby patřila spíše Tatranu, závěrečné minuty se nesly v opatrném až ustrašeném duchu a oba celky žene touha hlavně neinkasovat. Od 12. minuty zápasu se skóre nezměnilo a po 60 minutách tak vyprodaná hala viděla gólově druhý nejslabší zápas celého ročníku po čtvrtfinále Sparta – Mladá Boleslav, které přineslo výsledek 0:1.

Střely na bránu 21:17 (8:5, 8:4, 5:8)

60:00

59:35
    Oddechový čas pro Tatran Střešovice.

59:24
    Suchánek nastřeloval míček křížem na Zakonova nepřesně, snadno si ho pokryl Jurco.

59:04
    Němeček dostal míček od Marka Beneše a táhlou střelou přes houštinu těl trefil Bauerovy nohy.

58:00
    Sledujeme dál zcela statickou hru. Jediné, co v Mladé Boleslavi běží, je časomíra.