Montreal – Boston 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Florida 7:6 (po pr.) | Philadelphia – LA Kings 3:4 (po pr.)
Tampa Bay – Minnesota 4:2 (kon.) | Detroit – San Jose 3:2 (po pr.) | NJ Devils – Vegas 3:2 (po pr.)
St. Louis – Buffalo 3:5 (kon.) | Nashville – Winnipeg 2:1 (kon.) | Arizona – Anaheim 2:5 (kon.)
Colorado – Washington 3:2 (kon.) | Vancouver – Chicago 5:2 (kon.)
koniec po predl.
Detroit Red Wings
3:2 (0:0, 2:2, 0:0 - 1:0)
San Jose Sharks
cz Streda 25.01.2023, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL
Predzápasové kurzy
Partner:
  60:25 Andrew COPP - 3:2
   
  60:25
  Detroit právě vstřelil branku!
  Je dobojováno, dva body zůstanou doma! Rasmussen po vyhraném buly vyrazil k brance, vystřelil a dostal se i k dorážce. Kotouč se poté odrazil před ANDREWA COPPA a ten nadvakrát doklepl herní předmět za záda ležícího Reimera. Asistence: Michael Rasmussen.
  39:54 Logan COUTURE - 2:2
   
  39:54
  San Jose právě vstřelilo branku!
  Do třetí třetiny nakonec půjdeme za vyrovnaného stavu. Závar před domácí brankou ukončil kapitán hostů LOGAN COUTURE. Ten se na pravé straně dostal k puku po střele Karlssona a dokázal touš uklidit za Hussa. Asistence: Erik Karlsson a Jaycob Megna.
  36:29 Michael RASMUSSEN - 2:1
   
  36:29
  Detroit právě vstřelil branku!
  Red Wings si berou zpět vedení. Po nepřesné rozehrávce Karlssona, kterou zastavil Oesterle, uzmul kotouč MICHAEL RASMUSSEN, jenž měl na pravém kruhu spoustu místa. Útočník Detroitu se neunáhlil, zamířil a poslal puk přesně k vzdálenější tyči. Asistence: Jordan Oesterle.
  27:58 Timo MEIER - 1:1
   
  27:58
  San Jose právě vstřelilo branku!
  Máme vyrovnáno! Karlsson vypálil od modré a TIMO MEIER se natahoval po dorážce u levé tyčky. Ta se mu ještě nepodařila, po otočce za brankou už však protlačil puk do branky podél Hussova betonu. Asistence: Erik Karlsson a Tomáš Hertl.
  22:17 Adam ERNE - 1:0
   
  22:17
  Detroit právě vstřelil branku!
  A Red Wings si berou vedení. Nástřel Larkina tečoval před brankou stojící ADAM ERNE a kotouč zapadl za Reimera. Pro Larkina 400. bod v NHL, což zvládl jako 5. nejmladší hráč historie svého týmu. Asistence: Dylan Larkin a Filip Hronek.

  Tomáš Taybner

  Góly a asistencie: 23. Erne (Larkin, Hronek), 37. Rasmussen (Oesterle), 61. Copp (Rasmussen) – 28. Meier (E. Karlsson, Hertl), 40. Couture (E. Karlsson, Jayc. Megna)


  Detroit Red Wings: Husso (Hellberg) – Walman, Seider, Chiarot (A), Hronek, Määttä, Oesterle – Rasmussen, Larkin (C), Raymond – Berggren, Copp (A), Perron – Kubalík, Veleno, Fabbri – Erne, P. Suter, Sundqvist.
  Tréner: Derek Lalonde

  San Jose Sharks: Reimer (Kähkönen) – Jayc. Megna, E. Karlsson (A), Vlasic, Benning, Ferraro, Cicek – Eyssimont, Couture (C), Barabanov – Meier, Hertl (A), Labanc – Nieto, Sturm, Bonino – Gregor, Lorentz, Lindblom.
  Tréner: David Quinn

  Rozhodca: Rehman, Pochmara – Gibbons, Flemington

  Diváci: 19 515