Montreal – Boston 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Florida 7:6 (po pr.) | Philadelphia – LA Kings 3:4 (po pr.)
Tampa Bay – Minnesota 4:2 (kon.) | Detroit – San Jose 3:2 (po pr.) | NJ Devils – Vegas 3:2 (po pr.)
St. Louis – Buffalo 3:5 (kon.) | Nashville – Winnipeg 2:1 (kon.) | Arizona – Anaheim 2:5 (kon.)
Colorado – Washington 3:2 (kon.) | Vancouver – Chicago 5:2 (kon.)
New Jersey Devils
3:2 (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)
Vegas Golden Knights
Streda 25.01.2023, 01:30 • Prudential Center, Newark • NHL

Vegas pokračuje ve špatných výkonech, na ledě Devils prohrává 2:3 v prodloužení. Vegas přišlo ve třetí třetině o vedení a v prodloužení inkasovalo branku v oslabení. (04:19:38)

New Jersey právě vstřelilo branku!
    Zasloužená výhra domácích, tvrdou ránou rozhoduje tento zápas DOUGIE HAMILTON. Asistence: Jack Hughes a Vítek Vaněček.

63:34
    Nico Hischier nedokázal puk tečovat před brankou, Logan Thompson kryje kotouč. Těžké chvíle pro hosty. Ti měli dobře rozehraný zápas, ale o výhru přišli.

62:41
    Přesilovka začíná, buly pro domácí.

62:41
    Oddechový čas pro tým New Jersey Devils.

62:41
    Obrovská šance pro Devils.

62:41
    Naprosto zbytečný faul Vegas přichází v nejhorší možný moment, přesilovka pro domácí.

62:41
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
    Ben Hutton – 2 min., podrážení.

62:28
    Damon Severson minul branku.

62:07
    Více ze hry v prodloužení mají domácí, Damon Severson rozehrává od své branky, další střídání.

61:40
    Jesper Bratt hraje od své branky, jeho tým střídá. Střídá i Vegas.

61:10
    Domácí jsou u puku a čekají na vhodný moment pro zakončení.

60:36
    Hostující celek má nyní kotouč pod kontrolou.

60:27
    William Karlsson minul branku.

60:01
    Úvodní buly pro domácí.

60:01

Dávid Švec

Góly a asistencie: 4. Palát (Hischier, Bratt), 59. Hamilton (Bratt, J. Hughes), 64. Hamilton (J. Hughes, Vaněček) – 32. Hutton (Hague, Stephenson), 35. W. Karlsson (Marchessault, R. Smith)

New Jersey Devils: Vaněček (Blackwood) – Siegenthaler, Hamilton, Graves, Severson, Bahl, B. Smith – Palát (A), Hischier (C), Bratt – Haula, J. Hughes (A), Tatar – J. Boqvist, M. McLeod, Mercer – Wood, Šarangovič, Bastian.
    Tréner: Lindy Ruff

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Hill) – Martinez (A), Pietrangelo (A), McNabb, Korczak, Hutton, Hague – Stephenson, Eichel, Amadio – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Cotter, N. Roy, Kessel – Howden, Froese, Kolesar.
    Tréner: Bruce Cassidy

Rozhodca: Furlatt, Dunning – Fournier, Brisebois

Diváci: 16 086