Třebíč – Přerov 2:0 (kon.) | Jihlava – Frýdek-M. 7:1 (kon.) | Litoměřice – Pardubice B 5:6 (0:1 po s.n.)
Vsetín – Poruba 2011 5:0 (kon.) | Zlín – Šumperk 6:2 (kon.) | Sokolov – Slavia 3:5 (kon.)
Prostějov – Kolín 3:1 (kon.)
koniec
HC Baník Sokolov
3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
HC Slavia Praha
cz Streda 25.01.2023, 18:00 • Zimní stadion Sokolov • Chance Liga (CZ) • 41. kolo
Predzápasové kurzy
Partner:
   
  V dnešním utkání muže Baník litovat své nedisciplinovanosti, jelikož sešívaní využili hned čtyři přesilové hry! Sokolov v utkání hned třikrát vedl, ovšem na vítězství to nestačilo. Správnou hokejku totiž našel Tomáš Knotek, jenž vsítil hattrick, a tak byl hlavním faktorem zápasu.

  Zatímco se Slavia raduje, Sokolov je smutný. Střetnutí tak skončilo výsledkem 3:5. To je ode mě vše, a tak se s vámi loučím – příjemný zbytek večera. (20:28:30)
   
  Konec zápasu.
  59:40 Edgars KULDA - 3:5
   
  59:40
  Slavia právě vstřelila branku!
  Martin Weinhold přihrával z vlastního pásma křižnou přihrávku, kterou zachytil EDGARS KULDA, jenž následně dopravil černou gumu do sítě. Bez asistence.
   
  59:15
  Tvrdou ránu od modré vyslal Martin Weinhold, jehož pokus brankář vyrazil. S dorážkou přispěchal Jakub Konečný, jenž mířil znovu do Romana Málka.
   
  58:28
  Martin Michajlov zůstává na střídačce a elitní formaci doplní v útočném pásmu Jakub Chrpa!
   
  58:28
  Jan Novák poslal puk do útočného pásma, odkud ho hostující obránce vyhodil na zakázané uvolnění. Martin Štrba reaguje oddechovým časem.
   
  57:31
  Z levé strany se před branku proháčkoval Jan Kern, jemuž střela nebyla umožněná. Vypíchnutého puku se chopil Lukáš Strnad, který trefil domácího brankáře do ramene!
   
  56:46
  Mezi kruhy se ocitl Martin Osmík, jehož pokus mířil pod horní tyčku. Jenomže Roman Málek vyrazil nebezpečnou střelu maskou.
   
  55:29
  Jakub Chrpa vyslal přihrávku mezi obránce, kde se nacházel Matěj Zadražil, který mohl postupovat sám na brankáře, ale kotouč nezpracoval.
  54:49 Tomáš KNOTEK - 3:4
   
  54:49
  Slavia právě vstřelila branku!
  Čtvrtá využitá přesilová hra v podání Pražanů! TOMÁŠ KNOTEK a Tomáš Šmerha si vyměnili kotouč přihrávkou přes osu. Prvně jmenovaný pak z vrcholu pravého kruhu trefil přesně – 3:4. Asistence: Tomáš Šmerha a Dušan Žovinec.
   
  54:05
  Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov:
  Stanislav Vrhel – 2 min., krosček.
   
  53:55
  Rozehrávku soupeře zachytil mezi kruhy Jakub Konečný, který následně z levého kruhu zakončil do hostujícího gólmana.
   
  53:32
  Vyhrané vhazování mířilo k modré čáře, odkud okamžitě vystřelil Martin Weinhold, jehož se otřelo o soupeře a zamířilo do ochranné sítě.
   
  52:55
  Před hostující brankou zůstal osamocený Jakub Chrpa, který se snažil vymíchat Romana Málka. Jenomže hostující brankář se stal hrdinou okamžiku, když proti domácímu útočníkovi vystrčil hůl!
   
  52:25
  U modré čáry se nacházel Jan Kern, který si posunul puk více na střed, ovšem následně zamířil vedle branky.
   
  50:44
  Stanislav Vrhel si srovnal kotouč na holi a poté z pravé strany vystřelil na první tyčku. Jenomže Roman Málek byl dobře postavený a černou gumu vyrazil.
   
  50:04
  Vstoupili jsme do poslední desetiminutovky normální hrací doby. Sokolov se hnal do útoku, ale moc toho nepředvedl.

  Michal Luxa

  Góly a asistencie: 8. Berka (Benda, Chrpa), 17. Osmík (M. Rohan), 26. Hauser (Osmík, Kysela) – 9. Knotek (Žejdl, Klikorka), 20. Žejdl, 31. Knotek (Žovinec, Šmerha), 55. Knotek (Šmerha, Žovinec), 60. Kulda


  HC Baník Sokolov: Michajlov (Cichoň) – Klejna, J. Novák, M. Rohan, Tomek, Rulík, Weinhold, Benda – Vrhel, Kverka (A), J. Konečný – Chrpa, Zadražil, Berka – Hauser, Kysela, Osmík – Csamangó, T. Rohan (C), Mat. Adámek.
  Tréner: Martin Štrba.

  HC Slavia Praha: Málek (Volevecký) – Hejda, Klikorka, Křepelka, Žovinec, Szathmáry, Barák (A), Matyáš – Kulda, Žejdl (A), Všetečka – J. Brož, Knotek (C), Šmerha – Strnad, Kern, Mrňa – Curran, Havrda, Simon.
  Tréner: Daniel Tvrzník.

  Rozhodca: Wagner, Čáp – Jindra, Štofa

  Diváci: 658