Wolverhampton – Manchester United 0:1 (kon.) | Bournemouth – Crystal Palace 0:2 (kon.) | Fulham – Southampton 2:1 (kon.)
Manchester City – Everton 1:1 (kon.) | Newcastle – Leeds 0:0 (kon.) | Brighton – Arsenal 2:4 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
0:1 (0:0)
Manchester United
cz Sobota 31.12.2022, 13:30 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Anglická Premier League • 18. kolo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 1:5. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:11. (15:25:54)

Je konec! Manchester United nakonec zvládl duel na půdě Wolverhamptonu a vítězí 1:0. Už v 7. minutě hlavičkoval Casemiro, ale obránce jeho pokus srazil nad branku. Po hrubici Semeda měl v 17. minutě největší šanci první půle Garnacho, ale José Sá skvělým zákrokem udržel bezbrankový stav. Ve 38. minutě pro změnu hlavičkoval Antony, ale Sá byl opět připraven. Po změně stran se ke slovu dostali také domácí, ale Nevesovu ránu z přímého kopu David de Gea vyrazil. V 76. minutě se ve vápně probil do zakončení Marcus Rashford, který rozhodl o triumfu hostů. Stejný hráč se prosadil ještě jednou, ale branka nemohla platit pro ruku. V závěru nastavení mohl vyrovnat Raúl Jiménez, ale David de Gea znovu úřadoval na brankové čáře.

90+6

90+4
    Po dalším rohovém kopu už mohlo být vyrovnáno! Do zakončení se dostal Raúl Jiménez, ale David de Gea důležitým zákrokem zachránil Manchester United!

90+4
    Domácí zahrávali další rohový kop. Centr ale z malého vápna nekompromisně odhlavičkoval Varane.

90+3
    Střídání v týmu Manchester United:
    ze hřiště odchází Antony, přichází Anthony Elanga,
    ze hřiště odchází Bruno Fernandes, přichází Harry Maguire.

90+2
    Fernandes se při návratu na vlastní polovinu dopustil taktického faulu. Wolverhampton následně bleskově rozehrál, ale domácí se k centru nedostali.

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90
    Bruno Fernandes se po rychlém protiútoku dostal k zakončení z hranice velkého vápna, ale jeho ránu postrádající razanci José Sá lapil.

89
    Domácí se usadili v blízkosti velkého vápna soupeře a postupnou kombinací se snaží vyzrát na defenzivu Manchesteru United.

88
    Žlutá karta pro tým Manchester United (Marcus Rashford).

88
    Casemiro si skvěle pokryl míč na polovině hřiště a napadající Rayan Aït-Nouri jej faulem poslal k zemi.

87
    Malacia dostal přihrávku na levou stranu, nicméně jeho přihrávka za obranu směřující na Rashforda skončila v moci stopera domácích.

86
    Wolverhampton před malou chvíli přestál klinickou smrt. Domácí celek ale nadále prohrává jen o gól a stále může pomýšlet na body.

84
    Manchester United právě vstřelil branku! Hostující celek přidává druhou branku a prakticky rozhoduje o svém dnešním vítězství! MARCUS RASHFORD se v pokutovém území dostal kolem Collinse, jeho první ránu Sá vyrazil, ale míč se od Rashford odrazil do sítě. Branku ale zkoumal VAR, který odhalil, že Rashford míči k cestě do sítě pomohl rukou.