Wolfsburg – Dortmund 2:0 (kon.) | Bayern – Brémy 6:1 (kon.) | Bochum – Mönchengladbach 2:1 (kon.)
Stuttgart – Hertha 2:1 (kon.)
VfL Wolfsburg
2:0 (1:0)
Borussia Dortmund
Utorok 08.11.2022, 18:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Nemecká Bundesliga • 14. kolo

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 7:14. Rohy: 6:9. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 10:12. (20:26:12)

Je konec! Wolfsburg ovládl domácí duel s Dortmundem a vítězí 2:0. Wolfsburg poslal už v 7. minutě do vedení Mickey van de Ven. Vyrovnat mohl Malen, ale domácí brankář jeho ránu vyrazil. Po půlhodině hry mohl vedení Wolfsburgu navýšit Kaminski, ale jeho pokus vykopl obránce z brankové čáry. Pět minut před pauzou pak Marmoush těsně minul branku. Poslední šanci první půle měl Niklas Süle, ale po rohovém kopu ve skvělé pozici rovněž minul zařízení. Po změně stran mohl vyrovnat Moukoko, ale jeho hlavičku vykopl obránce z brankové čáry. V nastavení pak přidal pojistku domácích Lucas Nmecha.

90+6

90+5
    Žlutá karta pro tým Borussia Dortmund (Anthony Modeste).

90+5
    Sudí nakonec přešel předchozí situaci bez karetního trestu.

90+4
    Na opačné straně byl krátce po rozehrávce udeřen Bellingham. Sudí nyní komunikuje s kolegou u videa.

90+2
    Wolfsburg právě vstřelil branku! Domácí celek rozhoduje o svém dnešním triumfu! Na pravé straně pokutového území se k odcentrování šikovně uvolnil Wimmer, který přihrál na malé vápno a LUKAS NMECHA z malého vápna rozvlnil síť!

90+2
    Mats Hummels uspěl v hlavičkovém souboji na vlastní polovině. Dortmundu se rychle krátí čas na vyrovnání.

90+1
    Nastavuje se šest minut!

90
    Koen Casteels si po další akci soupeře došel pro míč a ještě byl faulován. Domácí brankář zůstává ležet otřesený.

89
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg:
    ze hřiště odchází Jakub Kamiński, přichází Jérôme Roussillon,
    ze hřiště odchází Felix Nmecha, přichází Mattias Svanberg.

88
    Marco Pasalič si z pravé strany navedl míč na hranici velkého vápna, ale jeho ránu obětavým způsobem zablokoval Otávio.

87
    Pro domácí se rýsovala zajímavá šance, jenže asistent rozhodčího odmával ofsajd.

86
    Hra je přerušena! Domácí Lucas Nmecha potřebuje po předchozím skluzu Hummelse ošetření.

85
    Žlutá karta pro tým Borussia Dortmund (Mats Hummels).

84
    Koen Casteels poslal dlouhý nákop na pravou stranu. Na polovině Dortmundu ale v hlavičkovém souboji uspěl Julian Brandt.

83
    Moukoko se skvěle otočil v blízkosti velkého vápna a zakončil levačkou. Jeho ránu domácí brankář efektním zákrokem vyrazil!