Wolfsburg – Dortmund 2:0 (kon.) | Bayern – Brémy 6:1 (kon.) | Bochum – Mönchengladbach 2:1 (kon.)
Stuttgart – Hertha 2:1 (kon.)
VfL Bochum
2:1 (2:0)
Borussia Mönchengladbach
cz Utorok 08.11.2022, 20:30 • Vonovia Ruhrstadion, Bochum • Nemecká Bundesliga • 14. kolo

Utkání je u konce a domácí dokázali udržet vedení a připsat si tři body. I když ve druhé půli začala Bochum lépe, tak úder přišel na druhé straně. V 62. minutě po chybě domácích v rozehrávce skóroval Alassane Pléa a vykřesal pro Borussii naději. Hosté si pak mohli oddechnout, když soupeři nebyl v 68. minutě uznán Losillův gól pro ofsajd a mohli v závěru přidat na tlaku. Ten byl v 82. minutě korunován gólovou hlavičkou Binsibajního, jenže centrující Hofmann byl v ofsajdu a tak ani tato branka neplatila. Zbytek času už Bochum vedení uhlídala bez úhony a získala tak velmi důležitou a cennou výhru 2:1. Po tomto výsledku je Bochum na 17. místě s deseti body, Mönchengladbachu patří deváté místo s 19 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:35:48)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 9:6. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 9:6. Fauly: 11:14.

90+6

90+6
    Ještě dokonce přišel rychlý brejk a Holtmann to zkusil z takřka nulového úhlu. Olschowsky jeho ránu vykopl.

90+5
    Riemann si naskočil na vysoký centr a nadvakrát jej zkrotil. Tohle už vypadá pro domácí tým velmi nadějně.

90+4
    Kombinace mezi Binsibajním a Pléou skončila nepřesným centrem, míč letěl za branku.

90+3
    Po další rozehře poblíž branky hostů se hry rukou provinil Stöger. Mönchengladbach chvátá dopředu.

90+3
    Lehce natahovaná rozehrávka mířila hlavně dozadu, k míči se dokonce dostal i gólman Riemann.

90+2
    Bochum na útočné polovině, domácí si vybojovali rohový kop.

90+1
    Míč mají domácí, ti teď nebudou s autovým vhazováním nikam pospíchat.

90
    Bude se přidávat pět minut.

90
    Bochumi nevyšel ani rohový kop, domácí se teď musí bleskově vracet.

89
    Do lehce rozhozené obrany hostů se dostával Osterhage, jenže se ve vápně utopil v kličkách a ani nenacentroval.

88
    Borussia chtěla bleskově rozehrát, rozhodčí však hosty zastavil a ukázal, že se bude hrát až po hvizdu.

87
    Další přímý kop pro hosty, to vše po faulu Osterhageho na Elvediho.

86
    Patrick Herrmann vhazuje, Borussia pospíchá dopředu.

85
    Bochum, pokud má potíž v obranné činnosti, tak neváhá a pouze rázně odkopává na útočnou polovinu.