Carolina – Columbus 8:1 (kon.) | Montreal – Toronto 1:5 (kon.) | NJ Devils – Boston 1:0 (kon.)
Detroit – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Dallas – Colorado 1:3 (kon.) | Calgary – Seattle 4:1 (kon.)
Edmonton – Vancouver 7:2 (kon.) | Eisbären – San Jose 1:3 (kon.)
Dallas Stars
1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
Colorado Avalanche
cz Utorok 04.10.2022, 02:10 • American Airlines Center, Dallas • Príprava NHL

53:23
    Dallas bude hrát přesilovou hru, protože Colorado hrálo v šesti bruslařích, a tak je tu už pátá početní výhoda domácích. Trest odsedí Ben Myers (COL).

40:14
    Mason Marchment (DAL) zasáhl svou holí Makara do obličeje, takže si odpyká dvě minuty na trestné lavici.

36:34
    Je tu však další vyloučení na hostující straně, protože dvě minuty za sekání dostává Jacob Megna (COL).

32:17
    Dallas bude hrát přesilovou hru, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen Shane Bowers (COL).

26:11
    Druhou přesilovou hru v utkání si zahraje i Colorado, když je na dvě minuty za držení vyloučen Victor Olofsson (DAL).

17:50
    V závěru první třetiny si domácí hokejisté zahrají svou druhou přesilovou hru v utkání, když je na dvě minuty za podrážení vyloučen Ben Myers (COL).

13:31
    Nicméně je tu první trest na domácí straně, když dvě minuty za hákování dostává Mavrik Bourque (DAL).

03:25
    Dallas si zahraje první přesilovou hru v utkání, když je na dvě minuty za vysokou hůl vyloučen Bowen Byram (COL).

Jan Matúš

Góly a asistencie: 56. Lundkvist (Suter, Gurianov) – 41. Lehkonen (Rantanen, Meyers), 53. Lehkonen (Rodrigues), 60. Rodrigues (Makar)

Dallas Stars: Oettinger (Chudobin) – Heiskanen, Hakanpää, Lindell, Lundkvist, Suter, Miller – Marchment, Hintz, Gurianov – Benn, Johnston, Olofsson – Kiviranta, Faksa, Pavelski – Peterson, Bourque, Glendening.
    Tréner: Peter DeBoer

Colorado Avalanche: Francouz (Georgijev) – Byram, Johnson, Toews, Makar, Girard, Manson – Lehkonen, Rodrigues, Rantanen – Meyers, Newhook, Kaut – MacDonald, Bowers, Megna – MacDermid, Sedlák, Blidh.
    Tréner: Jared Bednar

Rozhodca: McCauley, Samuels-Thomas – Fournier, Deschamps

Diváci: 12 678