Bayern – Plzeň 1:2 (kon.)
Bayern Mníchov
1:2 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
cz Utorok 04.10.2022, 13:00 • FC Bayern Campus, Mnichov. • UEFA Youth League • Skupina C

To je ode mě pro tentokrát vše, nicméně večer se opět budu těšit, tentokrát již přímo z Allianz arény u zápasu A-týmů. Zatím se mějte krásně a slavte s námi. (14:54:52)

Neskutečný zápas je u svého konce. Viktoria Plzeň díky fantastickému finiši slaví výhru na Bayernu Mníchov. Domácí šli ve druhém poločase jako první do vedení, avšak v 87. minutě po nádherné fotbalové akci vyrovnal Milan Krůta a vítěznou branku zaznamenal v nastaveném čase po standardní situaci Jan Paluska.

90+4

90+3
    V poslední minutě se Bayern pokouší o vyrovnání, ale bavorskému celku pomalu dochází čas.

90+2
    Střídání v týmu Bayern Mnichov:
    ze hřiště odchází Vinlöf, přichází Jonathans.

90+1
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Neskutečné věci se odehrávají v Campusu slavného Bayernu Mnichov! Plzeň měla k dispozici další standardku, Alexandr Sojka rozehrál míč přesně na nohu JANA PALUSKY, který vymetl pravou šibenici. Senzace je blízko.

90
    Hlavní rozhodčí ve druhé půli nastaví tři minuty.

89
    Alao Dabani to nyní zbytečně uspěchal, plzeňský hráč napřáhl z velké dálky, avšak rána neměla příliš velké gólové parametry.

88
    A Viktoriáni nemají dost a nadále se ženou ve velkém počtu směrem dopředu.

87
    Fantazie, Viktoria Plzeň krátce před koncem vyrovnává a nutno podotknout, že zaslouženě. Jakub Kule si naběhl do vápna, z pravé strany se zbytečně neunáhlil, míč ještě předal na levou stranu, kde byl zcela volný MILAN KRŮTA a před plzeňským hráčem následně byla jen prázdná brána. Hezký fotbalový moment plzeňských mladíků.

86
    Plzeň rozehrála míč pro Alexandra Sojku, plzeňský záložník měl následně před sebou dálnici volného místa, jeho prudká rána se ale kroutila vedle brány.

86
    Další faul a opět možnost pro Viktorii. Povede se to již tentokrát?

85
    Keltyčkovi utekl balon poblíž vlastní střídačky do zámezí, bavorský celek bude míč posílat zpět do hry.

84
    Plzeň udělala ve své obraně den otevřených dveří, zcela sám na Viktora Baiera sprintoval Yusuf Kabadayi, avšak proti jeho šajtli parádně zakročil plzeňský brankář.

83
    Ibrahimovič, po vzoru svého švédského jmenovce, se opět dostal za obranu Viktorie, tentokrát ale branku Baiera vůbec netrefil.

82
    Pavel Gaszczyk posílal zajímavý centr do vápna, ke střede se následně dral Alao Dabani, domácí obrana si s jeho pokusem ale dokázala poradit.

81
    Střídající Jakub Kule byl hned nedovoleně sražen na trávník, opět mají Západočeši možnost ohrozit branku po standardní situaci.

80
    Zápas se nám přehoupl do své poslední desetiminutovky.

79
    Perez Vinlöf se dosta s balonem až do pokutového území, avšak poté domácí hráč nepřesně přihrál a bylo po šanci.