Bayern – Plzeň 5:0 (kon.) | Marseille – Lisabon 4:1 (kon.) | Liverpool – Rangers 2:0 (kon.)
Amsterdam – Neapol 1:6 (kon.) | Porto – Leverkusen 2:0 (kon.) | Brugge – Atlético Madrid 2:0 (kon.)
Inter – Barcelona 1:0 (kon.) | Frankfurt – Tottenham 0:0 (kon.)
FC Porto
2:0 (0:0)
Bayer Leverkusen
cz Utorok 04.10.2022, 21:00 • Estádio Do Dragão, Porto (kapacita 50.399 diváků) • Liga majstrov • Skupina B

Druhá půle už přinesla góly a k radosti většiny osazenstva padly všechny do brány hostujícího mužstva. Ten vítězní zařídil v 69. minutě Sanusi, jenž byl v tu chvíli na hřišti zhruba pět minut, domácí se poté uklidnili a soupeře do vážnějších příležitostí už nepouštěli, naopak v závěru druhým gólem své vedení ještě navýšili. Německý tým může hodně mrzet zahozená penalta v prvním poločase, duel by se jistě odvíjel jinak.

Tímto se s vámi loučím, děkuji za pozornost, přeji dobrou noc a u dalších on-line přenosů na počtenou. (23:00:26)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:1. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:13.

90+5

90+4
    Domácí mohli své vítězství ještě pojistit, Otávio se hezky uvolnil v pokutovém území, mohl přihrát na pravou stranu volnému spoluhráči, místo toho se rozhodl pro střelu, avšak bránu vysoko přestřelil.

90+3
    Málem se hosté dočkali snížení, ale zastavil je ofsajd, přihrávka před bránu navíc nebyla přesná.

90+1
    Žlutá karta pro tým FC Porto (David Carmo).

90+1
    Stejně jako v první půli se i tentokrát nastavují čtyři minuty.

88
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Bayer Leverkusen (Jeremie Frimpong). Další hodně těžký úder německému celku, jenž bude dohrávat v oslabení.
    87. GALENO - 2:0

87
    Porto právě vstřelilo branku!
    Vypadá to, že o vítězi je rozhodnuto. Taremí pěknou křižnou přihrávkou po zemi vybídl ke střele GALENA, který vystřelil na vzdálenější tyč a ač Lukáš Hrádecký vytasil svou dlouhou nohu a míč zasáhl, vytěsnit mimo tři tyče jej už nedokázal. Balón se obloučkem snesl do sítě.

86
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen:
    ze hřiště odchází Callum Hudson-Odoi, přichází Timothy Fosu-Mensah.

83
    Střídání v týmu FC Porto:
    ze hřiště odchází Mateus Uribe, přichází Marko Grujić.

82
    Jonathan Tah zachránil svůj tým od pohromy, když v poslední chvíli odehrál volný míč do bezpečí. Odnesl to hodně bolestivým zásahem.

80
    Adliho pokus byl zblokován, míč se doslova došoural ke Costovi, jenž tak neměl problém zasáhnout.

80
    Domácí si špatně přihráli před velkým vápnem, do útoku vyráží hosté.

79
    ze hřiště odchází Charles Aránguiz, přichází Nadiem Amiri.

77
    Nový muž na hřišti Adli se dostal ke střele, ale ta k brankáři nedorazila, zastavil ji Pepe.

74
    Je jasné, že domácí budou nyní natahovat čas, Diogo Costa s rozehrávkou nepospíchá.