Vlci Žilina – Martin 2:1 (po pr.)
DOXXbet Vlci Žilina
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
HK VITAR Martin
Sobota 24.09.2022, 18:30 • Niké Aréna Žilina • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 1. kolo

Derby medzi Žilinou a Martinom sa skončilo lepšie pre domácich, ktorí zvíťazili 2:1 po predĺžení, keď sa v presilovej hre po krásnej akcii presadil Patrik Koyš. Zápas mal grády, obe mužstvá ukázali svoju kvalitu, repríza minuloročného finále stála za to. Ja vám ďakujem za pozornosť a želám ešte pekný víkend. (20:52:15)

61:19
    Vlci Žilina dali gól! Nádherná akcia domácich v presilovej hre! Růžička prihrával na Mráza, ktorý z prvej poslal puk ku PATRIKOVI KOYŠOVI a ten svojou strelou prekonáva Glosára.
    Asistencie: Růžička, Mráz.

60:47
    Petran vyhodil puk cez všetky čiary.

60:43
    Halama nastreľoval v snahe prekvapiť Glosára.

60:33
    Po buly sa ihneď domáci usadili v pásme, zľava strieľal Mráz.

60:17
    Vylúčenie v tíme HK Martin:
    Murček – 2 min., podrazenie.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Tretia tretina gól nepriniesla a po nerozhodnom skóre 1:1 uvidíme v Žiline predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:00
    Minúta do konca tretej tretiny.

58:19
    Glosárova lapačka pripravená po strele Pacalaja.

57:42
    Kolízia žilinského hráča pri presune na striedačku s dvomi hráčmi Martina. Hra prerušená.

57:33
    Dnešné stretnutie sleduje 1314 divákov.

56:00
    Šidlíkova chyba, keď prihral priamo Bartovi, ale Romančík pozorný.

Domáci v plnom počte.

55:00
    Vlci sa opäť oslobodili.

54:25
    Martinčania boli usadení v pásme, ale prihrávka na modrú čiaru nebola presná.

53:33
    Na striedačku odkorčuľoval po svojich.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Klaudia Kadlecová

Góly a asistencie: 14. Macek (Mráz, Šidlík), 62. Koyš (Růžička, Mráz) – 37. Juščák (Petran)

DOXXbet Vlci Žilina: Romančík (Tomek) – Šidlík, Nahálka – Růžička, Pišoja – Hudec, Pacalaj – Hajás; – Tibenský, Halama, Hovorka – Koyš, Mráz, Macek – Rehák, Jakubík, Lopušan – Benko, Dudáš, Synak
    Tréner: Jarrod Skalde

HK VITAR Martin: Glosár (Rychlík) – Dvořák, Charvát – Krempaský, Lavička – Semaňák, Petran – Nemec; – Tiainen, Murček, Fafrák – Nauš, Dírer, Toma – Poliaček, Barto, Paulíny – Ďurina, Juščák, Stanček
    Tréner: Daniel Babka

Rozhodca: Konc ml., Bachúrik – Drblík, Pribula