Alkmaar – Vaduz 4:1 (kon.) | Limassol – Dnipro-1 1:3 (kon.) | Gent – Shamrock 3:0 (kon.)
Djurgården – Molde 3:2 (kon.) | Slavia – FC Ballkani 3:2 (kon.) | Kluž – Sivasspor 0:1 (kon.)
Pjunik – Slovan Bratislava sk 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Bazilej 0:1 (kon.) | Başakşehir – Fiorentina 3:0 (kon.)
RFS Riga – Hearts 0:2 (kon.) | Silkeborg – West Ham 2:3 (kon.) | FCSB – Anderlecht 0:0 (kon.)
Lech Poznań – Austria 4:1 (kon.) | Be'er Sheva – Villarreal 1:2 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Slovácko 4:2 (kon.)
Partizan – Nice 1:1 (kon.)
Djurgårdens IF
3:2 (0:1)
Molde FK
cz Štvrtok 15.09.2022, 18:45 • Tele2 Arena (Stockholm) • Európska konferenčná liga • Skupina F

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:15. (20:37:49)

Druhý poločas přinesl úplně jiný průběh, než ten první. Doumbouya srovnal v 50. minutě. V 57. dostal druhou žlutou kartu střelec prvního gólu Fofana. Následně hned v další minutě skóroval Banda. I na něj dokázalo Molde reagovat trefou Breivika. Přesto nakonec v nastaveném čase urval vítězství pro Djurgardens Asoro a Švédi si tak připisují tři body.

90+5

90+5
    Střídání v týmu Molde FK:
    ze hřiště odchází Sivert Mannsverk, přichází Markus André Kaasa.

90+2
    Žlutá karta pro tým Djurgårdens IF (Joel Asoro).
    90+1. Joel ASORO - 3:2

90+1
    Djurgården právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JOEL ASORO.

83
    Žlutá karta pro tým Molde FK (Kristian Eriksen).
    77. Emil BREIVIK - 2:2

77
    Molde právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je EMIL BREIVIK.

70
    Střídání v týmu Djurgårdens IF:
    ze hřiště odchází Emmanuel Banda, přichází Hampus Finndell.

66
    Žlutá karta pro tým Molde FK (Magnus Grödem).

66
    ze hřiště odchází Mathias Fjörtoft Lövik, přichází Magnus Grödem.

66
    ze hřiště odchází Victor Edvardsen, přichází Joel Asoro.

64
    ze hřiště odchází Rasmus Schüller, přichází Besard Sabović.

63
    ze hřiště odchází Etzaz Hussain, přichází Kristian Eriksen.
    58. Emmanuel BANDA - 2:1

58
    Autorem branky je EMMANUEL BANDA. Asistence: Magnus Eriksson.
    57. Červená karta po 2. žluté

57
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Molde FK (David Datro Fofana).
    50. Amadou DOUMBOUYA - 1:1

50
    Autorem branky je AMADOU DOUMBOUYA. Asistence: Emmanuel Banda.

46

První poločas je u konce. Molde se ujalo vedení díky pokutovému kopu, který byl odpískán až skoro na konci poločasu. Penaltu proměnil ve 39. minutě Fofana, který následně dostal žlutou kartu za nesportovní chování. Statisticky mírně lepší Djurgarden své šance nevyužil.

45

40
    Žlutá karta pro tým Djurgårdens IF (Victor Edvardsen).

39
    Žlutá karta pro tým Molde FK (David Datro Fofana).
    39. David Datro Fofana - 0:1

39
    Autorem branky z pokutového kopu je DAVID DATRO FOFANA.
    Penaltová situace.

1

Djurgårdens IF: Vasjutin – Johansson, Löfgren, Danielson, E. Andersson – Banda, Schüller, Eriksson (C) – Doumbouya, Edvardsen, Radetinac.
    Náhradníci: Picornell, Zetterström – Ademi, Asoro, Bengtsson, Finndell, Garcia Tsotidis, Holmberg, Sabović.
    Trenér: K. Bergstrand

Molde FK: Karlström II – Linnes (C), Björnbak, Haugan, Risa, Fjörtoft Lövik – Breivik, Mannsverk, Hussain, Brynhildsen – D. Fofana.
    Náhradníci: Craninx, Petersen – Bakke, Bolly, Eriksen, Grödem, Kaasa, Knudtzon, Ödegard.
    Trenér: E. Moe

Rozhodčí: G. Bodar (Maďarsko).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Jiří Polášek

Góly: 50. Doumbouya (Banda), 58. Banda (Eriksson), 90+1. Asoro – 39. D. Fofana (pen.), 77. Breivik

Karty:   40. Edvardsen (DJU), 90+2. Asoro (DJU) – 39. D. Fofana (MLD), 66. Grödem (MLD), 83. Eriksen (MLD)   57. D. Fofana (MLD)

Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:15.
    Djurgårdens IF: Vasjutin – Johansson, Löfgren, Danielson, E. Andersson – Banda (70. Finndell), Schüller (64. Sabović), Eriksson (C) – Doumbouya, Edvardsen (66. Asoro), Radetinac.
    Náhradníci: Picornell, Zetterström – Ademi, Bengtsson, Garcia Tsotidis, Holmberg.

Tréner: K. Bergstrand

Molde FK: Karlström II – Linnes (C), Björnbak, Haugan, Risa, Fjörtoft Lövik (66. Grödem) – Breivik, Mannsverk (90+5. Kaasa), Hussain (63. Eriksen), Brynhildsen – D. Fofana.
    Náhradníci: Craninx, Petersen – Bakke, Bolly, Knudtzon, Ödegard.

Tréner: E. Moe