Feyenoord – Sturm Graz 6:0 (kon.) | Karabach – Nantes 3:0 (kon.) | Midtjylland – Lazio 5:1 (kon.)
Monaco – Ferencvároš 0:1 (kon.) | Olympiakos – Freiburg 0:3 (kon.) | Sociedad – Omonia Nikózia 2:1 (kon.)
Tiraspol – Manchester United 0:2 (kon.) | Trabzonspor – CZ Belehrad 2:1 (kon.) | AS Rím – Helsinki 3:0 (kon.)
Real Betis – Razgrad 3:2 (kon.) | Bodö/Glimt – Zürich 2:1 (kon.) | Braga – Union Berlín 1:0 (kon.)
D.Kyjev – Larnaca 0:1 (kon.) | Rennes – Fenerbahce 2:2 (kon.) | St.Gilloise – Malmö 3:2 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
2:1 (1:0)
AC Omonia Nikózia
cz Štvrtok 15.09.2022, 18:45 • Reale Arena (San Sebastián) • Európska liga • Skupina E

Děkuji vám za pozornost, přeji pěkný zbytek večera a všem Jolanám všechno nejlepší k svátku! (20:50:50)

Fauly: 18:11

Utkání, které nebylo v prvním poločase příliš zábavné, se ve druhé části pěkně rozjelo. Pomohli tomu střídající hráči, především na straně domácích Takefusa Kubo a Alexander Sörloth, na straně hostů pak brazilský útočník Bruno. Právě tomu se dokonce v 72. minutě podařilo velmi nečekaně srovnat, což zápasu dodalo skutečný náboj. O osm minut později ale právě zmíněná dvojice Kubo a Sörloth zařídili návrat vedení na stranu Realu Sociedad. Španělský tým tak bere vítězství a se šesti body vede po dvou kolech skupinu E.

90+6

90+6
    A zřejmě poslední velkou šanci dostal ještě na druhé straně Brais Méndez, který na hraně pokutového území zkoušel zkrotit skákající míč. V nelehkém postavení ho ale napálil snad až ke střeše stadionu.

90+5
    Jeden z posledních pokusů o útok hostů zastavuje ofsajd.
    90+3. Šance – Takefusa KUBO

90+3
    Kubo měl ještě jednu velkou šanci, když mu přihrával zleva Brais Méndez. V rychlosti ale japonský křídelník nezvládl zamířit přesně.

90+2
    Žlutá karta pro tým AC Omonia Nikósie (Ádám Lang).

90+1
    Rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Robert Navarro upaloval dopředu podél pravé čáry, ale skvělý skluz obránce Nikósie mu míč odebral.

89
    Útočník Bruno ale do hry Omonie přinesl změnu, teď na něj mířil další poměrně nadějný balón. To do chvíle, než Brazilec přišel na hřiště, nebylo od hostujícího týmu k vidění.

88
    Domácí si na vlastní polovině život rozhodně nekomplikují, raději míč jen odkopávají co nejdál.

87
    Zhruba dvě minuty, po které byla hra přerušena, teď oba týmy uklidnily, hosté působí tak, že už nemají energii na snahu vyrovnat.

86
    Žlutá karta pro tým Real Sociedad San Sebastian (Igor Zubeldia).

84
    Rozhodčí přerušil hru z nepříliš jasných důvodů. Na hřiště se nejspíš dostali výtržníci, kamery je ale záměrně nezabíraly.