Slovensko
4:3 (1:2)
Rumunsko
Utorok 07.06.2022, 17:30 • NTC Senec • Reprezentácia U21

Parádna obrátka Slovákov v druhom polčase. Sokolíci sa vrátili na ihrisko za skóre 1:2, no víťazia 4:3 a ukončujú ročník víťazstvom. Rumuni sa rozhodol využiť služby všetkých troch brankárov, ale to nestačilo na triumf. Adrián Kaprálik pečatil výsledok v 83. minúte. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (19:24:59)

90+3

90
    Druhý polčas sa bude nadstavovať o 3 minúty.

90
    Striedanie v tíme Rumunsko:
    z ihriska odchádza Grameni, prichádza Petrila.
    z ihriska odchádza Telcean, prichádza Tirlea.
    z ihriska odchádza Farcas, prichádza Birzu.
    z ihriska odchádza Gyenge, prichádza Balbarau.

89
    Kováčik v konflikte s Dumitrescum! Obaja kohúti po sebe vyštartovali, no už to je upokojené!

88
    Skvelý zákrok Ľubomíra Belka! Farcas bol zoči-voči nášmu brankárovi, ale lopta mu nesadla ideálne na kopačku!

85
    Dostávame možnosť definitívne zlomiť odpor Rumunska. Štandardnú situáciu mal vo svojich rukách Myslovič, avšak nenašiel Riga.

83
    Slovensko dalo gól! Slováci idú do vedenia! Skvelý okamih. ADRIÁN KAPRÁLIK krásne preloboval rumunského gólmana, ktorý ešte skočil po lopte, no nezachytil ju.

80
    Slovensko dalo gól! Nádherná akcia, ktorá je nositeľom vyrovnávajúceho gólu. Kováčik našiel MÁRIA KELEMENA, ktorý sa rozhodol pre zakončenie pätičkou. Rumuni nechali v štichu svojho brankára Gyengeho.

79
    Striedanie v tíme Slovensko:
    z ihriska odchádza Tučný, prichádza Kaprálik.

78
    Slovensko malo výhodu priameho kopu. Lopta Adama Tučného smerovala na zadnú tyč, ale odtiaľ ju dostal na roh Dragusin.

75
    Ešte štvrťhodina do uplynutia riadnej hracej doby. Slováci stále majú manko o jeden gól. Rumuni kontrolujú tesný náskok 3:2.

73
    z ihriska odchádza Miculescu, prichádza Cimpanu.
    z ihriska odchádza Lixandru, prichádza Marginean.

72
    Žltá karta pre tím Rumunsko (Telcean).

Dnešný zápas sleduje 375 divákov.

71
    Vodcom tejto akcie bol Tomáš Rigo. Gyenge nemal nejakú výraznú robotu.

71
    Miculescu neprestrčil finálnu loptu pred našu bránku. Zásah Oberta bol stopercentný a rysuje sa rýchla slovenská kontra na druhú stranu.

70
    Hra je stabilizovaná najmä z rumunskej strany, kde sme pred pár minútami boli nebezpeční, no nie efektívni. Gyenge sa ujíma výkopu.

68
    Šťastne sklepnutá lopta Kováčika pre Kelemena. Máme príležitosť zdolať súperovo pokutové územie. Myslovič sa vynikajúco prebil dovnútra, ale nemal ideálne postavenú loptu na strelu.

Ivan Harčár

Góly: 17. Tučný, 54. Vojtko (pen.), 80. Kelemen, 83. Kaprálik – 24. Marković, 33. Corbu, 46. Marković

Karty:   72. Telcean (RUM)

Slovensko: Ludha (46. Belko) – Suľa (58. Kováčik), Malý (66. Nemčík), Bakaľa (57. Obert), Vojtko (58. Mesík) – Lichý (46. Rigo), Kmeť (57. Myslovič), Lavrinčík – Tučný (79. Kaprálik), Goljan (66. Ďatko) – Iľko (57. Kelemen).
    Náhradníci: Krajčirík, Belko, Nemčík, Obert, Pokorný, Myslovič, Kelemen, Ďatko, Rigo, Kaprálik, Mesík, Kováčik.

Tréner: Jaroslav Kentoš.

Rumunsko: Popa (46. Gyenge (90. Balbarau) – Telcean (90. Tirlea), Dragusin, Farcas (90. Birzu), Dumitrescu – Dican (63. Isac), Grameni (90. Petrila) – Corbu (63. Birligea), Miculescu (73. Cimpanu), Lixandru (73. Marginean) – Marković (63. Stoica).
    Náhradníci: Gyenge, Balbarau, Tirlea, Isac, Birzu, Cimpanu, Marginean, Petrila, Stoica, Birligea.

Tréner: Florin Bratu.

Rozhodca: Orel.