Fínsko – Čierna Hora 2:0 (kon.) | Bosna – Rumunsko 1:0 (kon.)
Fínsko
2:0 (2:0)
Čierna Hora
cz Utorok 07.06.2022, 18:00 • Helsinský olympijský stadion • Liga národov UEFA - Liga B • Skupina 3

To je ode mě vše, děkuji za pozornost! (20:03:54)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 3:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:13.

Krásný slunečný den v Helsinkách domácích fanouškům zpříjemnil finský národní tým, když bez větších problémů porazil Černou Horu 2:0. Postaral se o to Joel Pohjanpalo, který nejprve otevřel skóre ve 31. minutě a svůj druhý gól přidal o 7 minut později. Asistence si připsali Teemu Pukki a Lucas Lingman.
    Ve druhém poločase se hra vyrovnala, hosté si však nedokázali vytvořit žádnou gólovou příležitost, takže se skóre nezměnilo. Finsko jde do čela skupiny 3 v Lize B. Na 4 body se však může dostat i Bosna a Hercegovina, která od 20:45 hostí Rumunsko. Černá Hora je zatím na druhém místě se 3 body a myšlenky tohoto týmu se budou ubírat spíš k záchraně. Finové naopak napravili úvodní remízu s Bosnou a Hercegovinou a přiblížili se k postupu.

90+3

90+3
    Poslední nákop Černohorců zlikvidoval Hrádecký.

90+2
    V ofsajdu se ocitl Forss, získal tím ale pár vteřin k dobru pro svůj tým.

90+1
    Faul Hakšabanoviće na Valakariho přerušil další akci hostů.

90
    Nastaveny byly 3 minuty.

90
    Centrem na přední tyč našel Šćekiće, od toho se ale míč odrazil do zámezí.

89
    Černohorcům už zbývá jen pár minut na to, aby zvrátili stav zápasu. Po dlouhé době vybojovali rohový kop, který rozehraje Sead Hakšabanović.

87
    Camaj přihrál na křídlo Radunovićovi, jehož centr odvrátil Niskanen. Následně se k míči dostal Božović, ale jeho střela šla hodně mimo.

86
    Střídání ve finském týmu:
    odchází Richard Jensen,
    přichází Sauli Väisänen.

84
    Aleksandar Šćekić chtěl přihrát Camajovi, ten byl ale v ofsajdu, takže se do hry nezapojil a nechal míč dojet za brankovou čáru.

83
    Hosté se stále snaží dostat se do nějaké šance, ale Hrádecký zatím stále nemusel nic řešit. Další nákop do vápna nedokázal zpracovat Sekulić.

81
    Niskanenův zblokovaný centr vyústil v další roh pro Finsko. Centr byl však odvrácen obránci Černé Hory.