Bordeaux – Metz 3:1 (kon.) | Angers – Lille 1:1 (kon.) | Brest – Nantes 1:1 (kon.)
Monaco – Troyes 2:1 (kon.) | Lens – Nice 3:0 (kon.) | Štrasburg – Lyon 1:1 (kon.)
Marseille – Montpellier 2:0 (kon.)
Racing Lens
3:0 (0:0)
OGC Nice
cz Nedeľa 10.04.2022, 17:05 • Stade Bollaert-Delelis, Lens • Ligue 1 Uber Eats • 31. kolo
    67. Arnaud KALIMUENDO - 3:0

67
    Lens právě vstřelilo branku!
    Fantom dnešního zápasu. Jinak se nedá opěvovat ARNAUD KALIMUENDO, který z nenápadné kombinace znovu vytěžil naprosté maximum. Obdržel parádní průnikovou přihrávku, byl u míče dřív než opozdilec Walter Benítez a pak už si uvolnil cestu ke střele do prázdné brány. Tomu se říká žolík. Lens vede 3:0. Kdo by to byl tvrdil po momentu z 18. minuty. Bez asistence.
    55. Cheick DOUCOURÉ - 2:0

55
    Nazdár! Euforie vrcholí. Fofana udržel míč před pokutovým územím, David Costa věnoval přihrávku a pak už se síť třepotá. CHEICK DOUCOURÉ vymetl horní roh branky jako zkušená uklízečka a raduje se z gólu na 2:0. Lens se právě přiblížilo obrovskému překvapení, kdy v oslabení dokázalo dát dva góly za pět minut. Asistence: David Costa.
    51. Arnaud KALIMUENDO - 1:0

51
    Spasitel je na světě. ARNAUD KALIMUENDO během pěti minut, kdy se pohybuje na trávníku, zosnoval tři zajímavé možnosti a v té třetí už se nemýlí. Cheick Doucouré parádně poslal přímku do vápna, kde si nabíhal David Costa. Jeho zakončení ještě brankář Walter Benítez tečoval nohou, ale k dorážce Kalimuenda už se dostat nestihl. Pozice to nebyla věru snadná, ale nový hrdina Lens i v pádu dokázal zasáhnout cíl. Domácí strana vede v deseti lidech. Bez asistence.