Calgary – Detroit 3:0 (kon.) | Boston – Arizona 3:2 (kon.) | NJ Devils – Anaheim 2:1 (2:0 po s.n.)
Ottawa – Chicago 3:6 (kon.) | Montreal – Seattle 3:4 (0:1 po s.n.) | Dallas – NY Rangers 4:7 (kon.)
San Jose – LA Kings 5:0 (kon.) | Edmonton – Tampa Bay 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 4:2 (kon.)
Buffalo – Toronto 5:2 (kon.)
Ottawa Senators
3:6 (2:0, 1:4, 0:2)
Chicago Blackhawks
cz Nedeľa 13.03.2022, 01:15 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

33:16
    Tim Stützle naprosto zbytečně podrazil v útočném pásmu Rileyho Stillmana a za svůj prohřešek dostává dvě trestné minuty. Přesilovka pro Chicago.

21:05
    Následně Tim Stützle zasáhl na obranné modré vysokou holi Brandona Hagela a dostává za to dvě trestné minuty.

08:46
    Oba borci fasují trest na pět minut za bitku. Jonathan Toews dostává ještě dvě minuty za nedovolené bránění, které odsedí Dominik Kubalík. Přesilovka pro Ottawu.

02:40
    Tohle vůbec nevypadá dobře, celá hala ztichla. Connor Murphy je očividně v bezvědomí a na ledovou plochu jedou nosítka. Parker Kelly, který ho v rohu kluziště zezadu naremploval na hrazení, jen zaraženě stojí na trestné lavici. Trest na 5 minut plus do konce utkání odpyká Adam Gaudette.

Petr Šatalík

Góly a asistencie: 4. C. Brown (Formenton), 15. Chabot, 36. N. Paul (Zub, J. Brown) – 21. J. Toews (P. Kane), 23. J. Toews (P. Kane, E. Gustafsson), 30. C. Jones (S. Jones, Hagel), 36. Lafferty (McCabe, R. Carpenter), 49. C. Jones (Dach, McCabe), 51. D. Strome (S. Jones, P. Kane)

Ottawa Senators: A. Forsberg (F. Gustavsson) – Zub, Chabot (A), N. Zajcev, Holden, J. Brown, Brännström – C. Brown (A), Norris, B. Tkachuk (C) – Gaudette, Stützle, Formenton – Sanford, Colin White, N. Paul – Watson, Gambrell, P. Kelly.
    Tréner: D.J. Smith.

Chicago Blackhawks: M.-A. Fleury (Lankinen) – S. Jones, de Haan, C. Murphy (A), McCabe, R. Stillman, E. Gustafsson, C. Jones – P. Kane (A), D. Strome, DeBrincat – Dach, J. Toews (C), Hagel – T. Johnson, D. Kubalík, Lafferty – R. Carpenter, Entwistle.
    Tréner: Derek King.

Rozhodca: Ch. Lee, B. Blandina – D. Kelly, B. Mills.

Diváci: 14 252