Partizan – Sparta Praha 2:1 (kon.) | Bodö/Glimt – Celtic 2:0 (kon.) | Randers – Leicester 1:3 (kon.)
Tel Aviv – Eindhoven 1:1 (kon.) | Karabach – Marseille 0:3 (kon.) | Arnhem – Rapid Viedeň 2:0 (kon.)
Solún – Midtjylland 2:1 (5:3 po pen.) | Slavia – Fenerbahce 3:2 (kon.)
Maccabi Tel Aviv
1:1 (0:0)
PSV Eindhoven
cz Štvrtok 24.02.2022, 18:45Európska konferenčná liga • Play-off

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.

Maccabi Tel-Aviv FC: Peretz – Yeini, Nachmias, Saborit, Baltaxa – Kanichowsky – Glazer, Kuwas, Dan Biton – Jovanović, Perica.
    Náhradníci: Daniel, Yizhak – Hozez, Ben Chaim, Khalaila, Shamir, Avraham Rikan, Almog, Davidzada, Golasa, Kandil.

PSV Eindhoven: Drommel – Mauro Júnior, Teze, Boscagli, Max – I. Sangaré, M. Götze, É. Gutiérrez – Madueke, Zahavi, Doan.
    Náhradníci: Mvogo, Delanghe – Vinícius, Bruma, Veerman, Vos, Vertessen, Bakayoko, Saibari, Romero..

1

1
    Hostující PSV obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Nizozemský celek bude chtít potvrdit vítězství z domácího souboje.

2
    Gutiérrez zahrával přímý kop z pravé strany hrací plochy. Jeho centr přiletěl přímo do rukavic brankáře Peretze.

4
    Domácí se hned v úvodu utkání dostali do zakončení. Perica si naběhl na přihrávku do vápna, ale zakončil mimo tři tyče.

6
    Mauro Júnior zahrával další přímý kop nizozemského celku. Jeho pobídka směřovala na Doana, který si míč nepokryl.

8
    Boscagli zahrával přímý kop z vlastní poloviny. Hráči PSV se rozhodli pro rozehrávku do kombinace.

10
    Perica to při napadání soupeřovy rozehrávky přehnal s agresivitou a dopustil se faulu. Rozehrávat bude opět nizozemský celek.

12
    Peretz se po přímém kopu dostal k hlavičce z hranice velkého vápna, nicméně jeho pokus se vznesl až nad horní tyč.

14
    Agilní Bitton se individuálním průnikem dostal k zakončení v blízkosti velkého vápna, ale jeho rána nártem branku PSV neohrozila.

16
    Maccabi vstoupilo do utkání velmi aktivně a postupně se tlačí do ofenzivy. Dan Glazer vysokým centrem nenašel spoluhráče ve vápně.

18
    PSV zahrávalo rohový kop. Jeho exekuce se ujal Noni Madueke, ale Eran Zahavi se k zakončení hlavou na malém vápně nedostal.

21
    Érick Gutiérrez zastavil rodící se akci domácího Maccabi nedovoleným zákrokem a může být rád, že za svůj skluz nedostal žlutou kartu.

22
    Žlutou kartu dostává Érick Gutiérrez (PSV Eindhoven).

24
    Hosté zahrávali další z mnoha standardních situací poblíž velkého vápna. Centrovaný míč skončil v rukavicích brankáře Daniela Peretze.

27
    Hostující střelec Eran Zahavi se po rychlém brejku dostal do zakončení z hranice šestnáctky, ale neseřídil svá mířidla.

29
    Do dalšího zakončení se probil Noni Madueke, který hlavičkoval po centru z pravé strany, ale přizvedl míč jen nad břevno.

31
    Hostující Max podpořil útok PSV a dostal se do zakončení z druhé vlny. Jeho dělovka skončila na bloku prvního obránce.

33
    Nizozemský celek v posledních minutách převzal aktivitu na hrací ploše. PSV zahrávalo rohový kop, ale centrem domácí obrana odvrátila.

34
    Hosté zahrávali další rohový kop. Jeho exekuce se ujal Mario Götze, ale nadýchaným centrem spoluhráče nenašel.

36
    Maccabi brání v pevném bloku a číhá na možnost rychlého protiútoku. PSV zatím obranu soupeře dobývá marně.

37
    Ibrahim Sangaré se dostal do zakončení zpoza velkého vápna, nicméně jeho projektil skončil na bloku obránce.

39
    Olivier Boscagli uspěl v hlavičkovém souboji na vlastní polovině, kde jej navíc jeden ze soupeřů nedovoleně atakoval.

41
    Ricu Doan střílel po přiklepnutí Maduekeho, ale jeden z domácích obránců proti němu vystoupil a střelu dobře zablokoval.

43
    Saborit se vrhl do rány Gutiérreze a obětavým pádem pod nohy soupeře srazil míč mimo nebezpečný prostor.

44
    Dan Biton zahrával přímý kop na polovině soupeře. Jeho centr skončil v rukavicích hostujícího brankáře Drommela.

45
    Nastavuje se jedna minuta!

45+1

První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být nadále spokojenější PSV. Nizozemský celek byl aktivnější, ale své šance nevyužil. Zároveň však PSV nepustilo Maccabi do šancí a před druhou půlí drží postupový výsledek.

46

46
    Domácí Maccabi obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Izraelský celek má poslední poločas na boj o postup.

48
    Perica se hned v úvodu druhého poločasu dostal do zakončení, ale jeho rána byla nepřesná.

50
    Djordje Jovanović se při napadání rozehrávky soupeře dopustil nedovoleného zákroku a může být rád, že za svůj faul neviděl žlutou kartu.

52
    Érick Gutiérrez se také dopustil nedovoleného zákroku na pravé straně hřiště. Rozehrávat bude domácí Maccabi.

54
    Teze centroval z pravé strany, jenže jeho nadýchaný centr skončil v rukavicích domácího brankáře Daniela Peretze.

56
    Daniel Peretz si křikl na své stopery, aby k němu pustili příliš prudkou přihrávku mezi obránce.

59
    PSV hraje s míčem na kopačkách a nikam se nežene. Domácím čas na vstřelení potřebné branky utíká hodně rychle.

60
    Je za námi hodina hry a domácí PSV nadále drží těsné vedení z prvního souboje na domácí půdě.

60
    Utkání je přerušeno! Domácí fanoušci vhazovali předměty na hrací plochy a zasáhli i hráče PSV!

62
    Po přerušení se znovu pokračuje ve hře. PSV zahrávalo rohový kop, ale domácí defenziva si poradila.

63
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Ricu Doan, přichází Bruma.
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Eran Zahavi, přichází Carlos Vinícius.

66
    Sheran Yeini zahrával přímý kop domácího celku, ale Maccabi ani po této akci neohrozilo branku PSV Eindhoven.

67
    Po delší době se do zakončení dostali také hosté. Eran Zahavi střílel z dobré pozice, ale branku netrefil.

70
    Další zakončení nizozemského celku obstaral z dobré pozice Ibrahim Sangaré, nicméně ani on svůj pokus neumístil mezi tři tyče!

72
    Hostující celek v posledních minutách pořádně zvýšil svou aktivitu. Ani Madueke z dobré pozice neusměrnil míč mezi tři tyče.

74
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Noni Madueke, přichází Yorbe Vertessen.

77
    Nizozemský celek zahrával rohový kop, po kterém se nikdo z hostů do zakončení nedostal. Hosté však stále drží postupový výsledek a nepouští Maccabi do šancí.

79
    Yorbe Vertessen fauloval unikajícího soupeře a může být rád, že jej rozhodčí neodměnil karetním trestem.

81
    Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Idan Nachmias, přichází Maor Kandil.

83
    Gavriel Kanichowsky se po šťastném odrazu dostal do zakončení, ale sám byl natolik překvapen, že zakončil jen do vybíhajícího Drommela.

85
    PSV právě vstřelilo branku!
    PSV podle všeho rozhoduje o svém postupu do další fáze! Nizozemský celek se pět minut před koncem utkání dostává do vedení! O úvodní branku dnešního souboje se postaral YORBE VERTESSEN!
    85. Yorbe VERTESSEN - 0:1

86
    Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Dan Biton, přichází Eyal Golasa.
    Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Brandley Kuwas, přichází Tal Ben Chaim.

88
    Bruma se hnal do zajímavého protiútoku, jenže si nepohlídal své postavení a byl lapen v ofsajdu.

89
    V závěru utkání se do zakončení ještě dostal Perica, nicméně s jeho pokusem si brankář Joël Drommel poradil.

90
    Teze si dobře pokryl míč a domácí Eyal Golasa jej faulem poslal k zemi. PSV už s rozehrávkou spěchat nebude.

90+1
    Maccabi Tel-Aviv právě vstřelil branku!
    Tak pozor! Domácí Maccabi ještě dramatizuje závěrečné minuty dnešního souboje! V úvodu devítiminutového nastavení vyrovnal ENRIC SABORIT!
    90+1. Enric SABORIT - 1:1

90+2
    Žlutou kartu dostává Dan Glazer (Maccabi Tel-Aviv FC).

90+3
    Saborit se ujal rozehrávky dalšího přímého kopu, nicméně jeho pobídka tentokrát nikoho v dresu domácího Maccabi neoslovila.

90+5
    Nastavený čas utíká hodně rychle. Maccabi na vstřelení vytoužené branky zbývají poslední čtyři minuty.

90+6
    Glazer se při akci na půdě PSV dopustil faulu na Maria Götzeho a pro tuto chvíli utnul snahu domácích o vstřelení branky.

90+8
    Drommel si připsal další povedený zákrok a drží PSV blízko k postupu do další fáze.

90+9

Je konec! Maccabi Tel-Aviv nakonec uhrálo na domácí půdě s PSV Eindhoven remízu 1.1, ale do další fáze postupuje nizozemský celek. Hosté se dostali do vedení v samotném závěru brankou Vertessena. Za domácí celek ale v úvodu devítiminutového nastavení vyrovnal Enric Saborit. Ve zbytku nastavení už si PSV postup pohlídalo.

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 3:8. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 8:8. (20:46:18)